Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojame priemones iki galo!

QUOTE(Jolanteleee @ 2015 07 30, 08:20)
Kas cia JMO stikliniam mazam buteliuke?  blush2.gif


Indelis plastikinis smile.gif Ten 'green tea & calendula' purskiamas kondicionierius, bet nepatiko jis man... Lyg nieko nedaro, lyg riebina/sunkina plauka. Nesusidraugavau su juo ir laikiau darbe bandydama pasipurskaliot ir padrekint plaukus dienos eigoj, tai visa amzinybe ji naudojau. Buvo toks produktas, kad po jo netapdavo lengviau susitvarkyt plaukus ir nebudavo plaukai grazesni, ty atvirksciai net, atrodydavo, kad sugadina plauku vaizda.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 07 30, 13:39)
Indelis plastikinis smile.gif Ten 'green tea & calendula' purskiamas kondicionierius, bet nepatiko jis man... Lyg nieko nedaro, lyg riebina/sunkina plauka. Nesusidraugavau su juo ir laikiau darbe bandydama pasipurskaliot ir padrekint plaukus dienos eigoj, tai visa amzinybe ji naudojau. Buvo toks produktas, kad po jo netapdavo lengviau susitvarkyt plaukus ir nebudavo plaukai grazesni, ty atvirksciai net, atrodydavo, kad sugadina plauku vaizda.

Aiski, aciu,galvojau gal koks serumas wink.gif esu jo paieskose, tai susidomejau smile.gif
Atsakyti
Mano pabaigtukai:
Hempz kuno kremas. Labai patiko.. ,,uzrakina'' idegi, padeda jam islikt ilgiau, gerai drekina, greit susigeria ir skaniai kvepia.. patogu naudot. Rekomenduoju!
user posted image
Estee lauder paakiu kremas .. naudojamas jau antra kart. I jo vieta si kart stoja Marthina Gebhart, o veliau Shiseido 24 benefiance kremukai.
user posted image
Ema Hardie prausiklis. Patiko.. ypac saltuoju sezonu.. nes pats prausiklis kaip vazelinas.. i jo vieta stoja mln kitu prausikliu, kuriuos turiu doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2015 07 30, 15:55)

Hempz kuno kremas. Labai patiko.. ,,uzrakina'' idegi, padeda jam islikt ilgiau, gerai drekina, greit susigeria ir skaniai kvepia.. patogu naudot. Rekomenduoju!
user posted image


Kur perkate? blush2.gif
Atsakyti
user posted image

dove purely pampering losjonas- lengvas, bet gan neblogai drekina. Isigeria vidutiniskai, reikia palaukti. Kvapas pradzioj labai patiko, bet gan specifinis, ikyrejo.
bliss fatgirlslim kremas- prasta pakuote, 90proc kremo isverciau vonioj ant grindu. Tai nieko konkretaus pasakyt negaliu biggrin.gif nepatogus naudoti, labai skystas, gan lipnus.
sanex dezodoranta naudoju nuolat, man pats geriausias.
kerastase elixir ultime k naudojimui ant slapiu plauku, kaip as megstu, netinkamas. Maitinimo jokio. Sausa plauka pablizgina ir suglotnina. Bjauriai smirda alkoholiu. Pilna pakuote tikrai neverta tokios kainos.
shu uemura purifying cleansing oil- nematau jokio skirtumo tarp sio ir tbs cleansing oil. Abu geri, abu patiko, shu daugiau nepirksiu, nes brangus.
mizon bee venom kremas- labai maloniai tepasi ir jauciasi ant veido biggrin.gif apie poveiki po 2 kartu nieko negaliu pasakyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dominica: 30 liepos 2015 - 18:13
user posted image
n-toji. numylėta wub.gif
į jos vietą :
user posted image
Atsakyti
Priemonės plaukams:

user posted image
Lakme Sun Care serumo įsipyliau pabandymui iš sesers didelio buteliuko. Puikiai naudojosi karščiausiomis vasaros dienomis, ir tikiu, kad visgi apsaugojo mano plaukučius nuo žalingo saulės poveikio. Pakankamai koncentruotas, reikia vos nedidelio lašelio, todėl pilnas buteliukas naudosis tikrai skalsiai. Jį keičiu Saphira aliejuko mini pakuote.

Lakme Teknia Deep Care kondicionierius irgi patiko. Jo reikia šiek tiek daugiau dėl tirštos konsistensijos, bet puikiai atgaivina išsausėjusius plaukus. Labai skaniai kvepia. Jį keičiu Ice Cream apimties suteikiančiu kondicionieriumi.

Rasa Magic Hair Absolute Repair System šampūnas buvo mėgstamas. Naudojau ne nuolat, o pakaitomis su kitokiais šampūnais. Ko gero tai vienintelis šampūnas su makadamijos ir argano aliejais taip puikiai tikęs mano plaukams ir jų neapsunkinęs. Vietoj jo jau kuris laikas naudoju O'rihgt Recoffee apimties teikiantį šampūną.

Girlz Only sausas šampūnas nepatiko dėl intensyvaus kvapo, jo prisipildydavo vonia gan ilgam. Savo darbą atlikdavo neblogai, tačiau dabar naudojamas Batiste patinka daug labiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tikpasilik: 31 liepos 2015 - 07:20
Himalaya Purifying Neem Face Wash - turėjau miniatiūrą, prausiklis tirštas, reikia nedidelio kiekio, plauna švariai (nors šiaip aš visada, prieš prausdamasi, makiažą nuvalau kita priemone), bet kvapas stiprus ir siaubingas- kaip buitinės chemijos valiklių, vien dėl to tikrai niekada nenorėčiau dar kartą įsigyti.

user posted image
Atsakyti
MATRIX Biolage Color care therapie Cera-Repair ampolės plaukams

user posted image

Geros ampolės, norimą efektą suteikia. Pamaitina, suglotnina plauką, tačiau visgi nekartosiu, ir ieškosiu kažko dar labiau atgaivinančio plauką, nes praėjus keletui dienų poveikio nebelabai matydavosi g.gif

Lakme k.therapy Repair Conditioning Fluid kondicionierius

user posted image

Gana neblogas kondicionierius, plaukus pamaitina, jie lengviau šukuojasi, jaučiasi, kad sudėtyje yra nemažai aliejų, plaukai tampa sunkesni, tačiau norėčiau daugiau glotnumo išplovus, todėl nekartosiu.
Atsakyti
Jason Natural Super Shine Apricot kondicionierius - labai skaniai ir neįkyriai kvepia, tirštas, reikia nedidelio kiekio, bet efekto,kurio tikėjausi, nebuvo, drėkina, plaukai nesivelia, bet žadamo glotnumo, žvilgesio nebuvo. Šito nebepirkčiau, bet kitos rūšies norėtųsi pabandyti.

user posted image
Atsakyti
Goldwell kaukė plaukams: arba aš ją kažkokią blogą dovanų gavau (girdėjau, kad Vokietijoje gyvenantys lietuviai įsigudrino labai pigiai į Lietuvą parvežti Goldwell priemones) arba tikrai ji labai prasta: konsistencija kaip klijų, laikiau ir ilgiau, ir trumpiau, ir prieš plovimą, bet rezultatas vienodai nekoks g.gif Džiaugiausi pabaigusi, pati nepirkčiau ir dovanų gauti dar kartą nebenorėčiau biggrin.gif
user posted image
Organic people dantų pasta jautrioms dantenoms: jausmas lyg su soda valyčiausi, atrodo, kad ne mažina dantenų jautrumą, o anaiptol dar jį didina. Tikrai nekartotina ax.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
Adidas 6in1 rutulinis antiperspirantas savo darbą atliko neblogai, tačiau tepė juodus rūbus. Vietoj jo jau naudoju Old Spice vyrišką pieštukinį dezodorantą.
Mythos stangrinamasis masažinis aliejus patiko, nes naudojant kas dieną oda tikrai tapo stangresnė, be to gerai susigerdavo ir nelikdavo lipnumo jausmo, nors labai bijojau aliejinės jo konsistensijos. Kolkas vietoj jo nieko neįsigijau, tačiau kitą mėnesį būtinai kažką įsigysiu. Gal turite rekomendacijų?
Naturalium kūno prausiklis su persikais sužavėjo savo skaniu kvapu, puikiai prausė, nesausino odos. Jį pakeičiau Café de Bain kreminiu kūno prausikliu, kurį gavau dovanų.
Atsakyti