Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojame priemones iki galo!

QUOTE(radminta @ 2015 07 30, 19:05)
Kur perkate?  blush2.gif


Kosmadoj ir Kristianoje buvo ilgai jiem nuolaida 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2015 07 30, 18:32)

į jos vietą :
user posted image

Kaip ši kaukė Jums? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2015 08 02, 19:40)
Kaip ši kaukė Jums?  smile.gif


Pasidėjau duše,bet dar neišbandžiau. bandau subaigti įv. miniukus doh.gif ir kaip tyčia naudojau aliejinę kaukę,o ne šią paskutiniam plovimui blush2.gif
Atsakyti
Liepos pabaigtuvės


user posted image
Nuo viršaus kairės
Loccitane migdolinis dušo aliejus, mini pakuotė man patinka, nes ilgam pakanka, kainuoja padoriai, juolab ne kasdien ją ir nadoju, tai mini man pats tas dydis...
Loccitane vyšnių kvepaaliukų butelaitis, super skanūs
Emu aliejus labai patiko, naudodavau tik nakčiai ant hidrolato, oda ryte lygi, pailsėjus, aksominė.
Kažkokio MATRIX kremuko mėginukas, labai patiko, puikiai įsigferia, jaučiasi teigiamas poveikis odai, ilgam užteko, pakuotė pasilikau, bandysiu ieškot pilnos pakuotės internete ir domėtis kaina, nes šį dovanų įdėjo iherb'as biggrin.gif
Hugo Boss kvepaliukų mėginys, patiko, nebrokyčiau ir viso buteliuko biggrin.gif
Garnier micelinis pranoko visus iki šiol pigesnius bandytus
KN švytrūnų vandeniukas, jau nežinau kažikelintas buteliukas hidrolato iš KN wub.gif
Persikų kauliukų aliejus, kažkoks ukrainietiškas, bet labaiu tiko makiažo valymui, blakstės ūgtelėjo, paakių oda palygėjo.
Siberika plaukų vitamininis purškiklis, kažkiek duodavo švelnumo, slidumo plaukam, gan neblogas.
Paul Mitchell serumas plaukams, superinis, čia 25ml miniukas, įsigyjau 250ml bambaliuką, nes labai įtiko mano plaukams wub.gif
French Touch šampūnas su Vit B, senumo reto, išknisau spintelės dugne, galvoju bandysiu jei nenupliksiu, bet rezultatas nustebino, praktiškai kondicionieriaus nereikėdavo, kas mano atveju beveik neįmanomas dalykas bigsmile.gif Nors ir pasenęs belekaip, bet sunaudojau iki lašo, pirkčiau dar, bet kaži ar kur gaučiau jo unsure.gif


Na ką, traukiu toliau visokius likučius, lašiukus ir miniukus, intensyviai optimizuoju kašiką, nes tikrai užkniso žiauriai užverstos buteliais lentynos. Kolkas sekasi neblogai, tik tempai gan lėtoki biggrin.gif Pirkt stengiuos tik tada, kai jau tikrai kažkas baigiasi iki dugno, kolkas lentynose laisvos vietos randasi labai lėtai, bet svarbu einu ta linkme biggrin.gif kada nors galėsiu ir aš pasidžiaugt protingai optimaliu kosmetikos kašikėliu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 03 rugpjūčio 2015 - 20:28
Clinique Brush-On Cream Liner Violet Luxe - tai jau antras mano kreminis pravedimas, kurį tenka išmesti išnaudojus gal tik pusę, nes sudžiuvo ir sukietėjo. Šio itin gaila, nes labai patiko spalva.

L'Oréal Nr.222 Imperial Green - L'Oréalio nagų lakai man patinka, nes sunaudojami, nemažas spalvų pasirinkimas, galima atrasti gražių fashion spalvų, labai patogus šepetėlis, lengvai ir greitai lakuojasi.

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(delamorte @ 2015 08 04, 08:19)
L'Oréal Nr.222 Imperial Green - L'Oréalio nagų lakai man patinka, nes sunaudojami, nemažas spalvų pasirinkimas, galima atrasti gražių fashion spalvų, labai patogus šepetėlis, lengvai ir greitai lakuojasi.

user posted imageuser posted image


O man kaip tik nesusipratimas tie nagu lakai. Antra isigijau, bet ispudis toks pats - tirstas, sunkiai tepas, dryziais, labai sunku graziai nusilakuoti. Pirma karta pavyko, o paskui 2 k bandziau, viska teko nusivalyt nes gaunas nesamone. Ypatingo kruopstumo reikia su siuo laku. Tai nesuprantu, ar as nemoku, ar kas cia yra, nes kaip sakau 2 buteliukus pirkau ir su abiem tas pats.
Atsakyti
Man irgi tie mini Loreal lakai kažkoks nesusipratimas, drūžuoja žiauriai, neįmanoma dailiai nusilakuot, išmečiau visus ką turėjau..... unsure.gif
Atsakyti
Man tie lakai dar labai burbuliavos, ne tik kad dryžiais ėjo. Niekaip nesuprantu kaip kitos sugeba jais nusilakuot nagus, man reikėdavo po 3-4 kartus persilakuok kiekvieną nagą, nes niekaip gražiai ir be defektų jie nenusilakuodavo sad.gif

user posted image
Seniau labai patikdavo, gaivus ir lengvas kvapas, bet jo paskirtis ne drėkinti plaukus,o tiesiog juos glotninti ir suteikti sveikų galiukų įspūdį, tad nekartosiu.

user posted image
Metamas lauk puspilnis, nes nė velnio nemaskuoja, subėga į raukšleles ir išvis jį sunku dengti ant odos, sunkiai pasiskirsto ir pan.

user posted image
Puikus šampūnas, gerai išplauna plaukus, jų neapsunkina, kartojamas n-ąjį kartą.

user posted image
Puikus kremas kai oda išsausėjus nuo saulės, gerai drėkina, yra lengvas, tiks konsistensija ant odos vandeninga ir reik palaukt kol susigers, bet kai bus akcija, vėl pirksiu ir naudosiu.

user posted image
Visai neblogas lako nuėmėjas už super mažą kainą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinelez: 04 rugpjūčio 2015 - 17:51
Uoga uoga aliejinis makiažo valiklis "Puiki naktis".

Juo valiau tik akių makiažą, t.y tušą. Dėdavau vatos diskelį prie buteliuko kakliuko, apversdavau buteliuką, greit atgal. Ir taip dukart, kiekvienai akiai po kartą. Palikdavau šiek tiek, kad atkibtų tušas ir lengviau valytųsi. Bet valė sunkiai, reikėdavo pabrūžint, ypač jei tušo storiau tepta. Kartais aptraukdavo akį plėvelę.

user posted image

Antonia Burrell Natural Glow prausimosi aliejus, 10 ml.

Gavau su birželio mėnesio Lookfantastic dėžutę. Kažkaip niekad per daug netraukė praust aliejumi veido. Bet išbandyt norėjosi.
Tai šis stipraus kvapo, kuris man nelabai patiko. Sudrėkinti rankas, pilti aliejaus ir masažuoti. Nuplauti ir vėl kartoti. Aš nekartodavau. Vėliau pereidavau veidą Eucerin 3in1 valomuoju losjonu. Vatos diskelis nelikdavo švarus. Na, bet iš dalies pati kalta, nekartodavau antrą kartą.
Odoje atsirado poodinių nelygumų, lygu inkštirai, bet vieni išsispaudžia, kiti ne. Po prausiklio kremo kaip ir nebereik. Nedirgina odos.
Nekartočiau pilno kiekio.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2015 08 04, 11:46)
Man irgi tie mini Loreal lakai kažkoks nesusipratimas, drūžuoja žiauriai, neįmanoma dailiai nusilakuot, išmečiau visus ką turėjau..... unsure.gif

Man L'Orealio lakai tai kaip ant kokio pataikysi.. Esu turėjusi ir superinių, ir labai prastų.. Bet delamorte minėta spalva 'Imperial Green' - absoliučiai superinė wub.gif Ir spalva tobula, ir dengiasi labai gerai, ir laikosi puikiai. 'Ocean Porcelaine' spalvą ir galiu pagirt dar.
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2015 08 05, 00:02)
Man L'Orealio lakai tai kaip ant kokio pataikysi.. Esu turėjusi ir superinių, ir labai prastų.. Bet delamorte minėta spalva 'Imperial Green' - absoliučiai superinė wub.gif Ir spalva tobula, ir dengiasi labai gerai, ir laikosi puikiai. 'Ocean Porcelaine' spalvą ir galiu pagirt dar.

drinks_cheers.gif tikrai labai skirtingi, vieni dryžuojasi, burbuliuojasi tepant, kiti superiniai.
iš mano bandytų blue fashionista ir macaron noisette labai geri, dėl pirmojo daug pagyrų esu gavusi, ne viena draugė klausė kas per lakas.
iš blogų turbūt opulan pink, ir dar kažkokia iš limituotos kolekcijos man regis, tokia persiko nude spalva pavadinime kažkas su maroccan.. smile.gif

beja ir tie gerieji turi būti naudojami gan greitai, nes po kurio laiko sutirštėja. Šiaip susigundau Lorealio lakais tik dėl spalvų, nes yra tikrai daug geresnių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2015 08 03, 22:25)

KN švytrūnų vandeniukas, jau nežinau kažikelintas buteliukas hidrolato iš KN  wub.gif
[
Na ką, traukiu toliau visokius likučius, lašiukus ir miniukus, intensyviai optimizuoju kašiką,


o KN kokius hidrolatus perkate? Visad švytrūnų ar pakaitaliojate? gal kažkuris favoritas? biggrin.gif
linkiu kantrybės ir gerų rezultatų 4u.gif

QUOTE(Vitulka @ 2015 08 05, 00:44)
Uoga uoga aliejinis makiažo valiklis "Puiki naktis".




o nebandėt vatos vandeniu sušlapinti prieš lašindama aliejų? aš su visais aliejais taip darau, žymiai geresnis rezultatas, nereikia tiek ilgai vatos diskelio priglaudus prie voko laikyt bei trinti. blush2.gif
Atsakyti