Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pastojote po KT nutraukimo?

As 4 metus vartojau KT. Pastojau antra menesi po nutraukimo.
Atsakyti
1.5 metu vartojau MERCILON. Pastojau po tableciu vartojimo nutraukimo praejus vienam menesiui.
Atsakyti
Vartojau Femodena, kokiu s5 metus. O pastojau tik nutraukus,po dvieju savaiciu wink.gif Taip ir nepavyko "issivalyti" smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
caca, as 1.5 metu geriau Cilest. Kai jau supratom, kad norim trecio seimos nario heart.gif , nebegeriau ir gyd. patare dar palaukti kokius 3 men. Praejus trims men. iskart ir "uzkibom" thumbup.gif Taip kad apie Cilest nieko blogo negaliu pasakyti.
Atsakyti
As geriau Logest, nutraukus gerti, pastojau is karto sekanti menesi rolleyes.gif Dabar auginu dukryte ir laukiuosi antro clap.gif
Kai pastojusi klausiau gydytojos ar nieko tokio, kad taip greitai po kontraceptiku nutraukimo pastojau, sake kad viskas bus o.k. smile.gif
Atsakyti
Metus vartojusi "Novynete",net 4 men.negalejau pastoti.Jau buvo apemes siaubas,nes pries KT vartojima,su pirmu 2.gif pastojau is pirmo bandymo.Bet daktare ramino,kad itakos turi ir amzius:25 metai tai ne tas pats kas 20...
Atsakyti
Sveikutes, man vaisingumas atsistate mazdaug po 5 -6 men. Geriau kokius 5 metus. Dabar turim sveikute, grazia mergyte smile.gif
Atsakyti
na va, klausinėjausi, kada galėsiu pastoti. o jau esu nestuke.gif
pastojau praėjus 5 mėn po KT nutraukimo, KT geriau šiek tiek virš metų
Atsakyti
Papasakosiu savo patirtį. Mersiloną vartojau 2 metus ir pastojau iškart po nutraukimo gerti, ar dar ir paskutines tab gerdama... Kažkaip ten atsitiko, gydytojai negalėjo paaiškinti kodėl taip Ir, deja, 7 savaičių nėštumas nutrūko - persileidau verysad.gif . Po to 6 mėn. saugojomės įvairiausiais metodais, tik ne hormonais ir pradėta lelytė dabar jau trimetė. Baigusi maitinti vėl pradėjau vartoti Mersiloną, gal kokį pusmetį gėriau, bet pradėjo ciklas trikti, cistos pasipylė viena po kitos. Nustojau gerti tab., dabar vėl laukiame leliuko, tačiau ir cista kartu ten tupi... Tenka tik laukti ir tikėtis...
Atsakyti
KT vartojau porą metų ir pastojau sekantį mėnesį po nutraukimo.
Atsakyti
Aš vartojau 6 metus logest ir po to tris mėnesius saugojomės kitais būdas ir iš karto kai tik pradėjom nesisaugoti pirmą mėnesį pastojau, gimė sveika mergytė antra
Atsakyti
Pastojau iš karto po KT nutraukimo (nors taip ir nebuvome planavę). Nėštumas nutrūko 14 savaičių. Gydytoja sakė, kad tai nesusiję su ilgalaikiu KT vartojimu, bet man sunku patikėti. Dabar naudojamės kitomis apsaugos priemonėmis.
Atsakyti