Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikinui esu per stora

QUOTE(girios_egle @ 2015 07 22, 11:03)
Sveikos,

noriu gauti patarimų, ką man daryti? Taip pat ir pasiguosti kažkiek, nes jau baigiu iš proto iššeiti nuo visų savo minčių.
Taigi... nuo pradžiu.
Visą gyvenimą buvau vidutinio svorio, truputi prie stambesnių. 170 cm 72 kg. Buvai ir daugiau priaugusi kažkada, bet dažniausiai svoris buvo toks. Jaučiausi gerai tokia budama. Aišku, kad kartais pasvajodavau sverti mažiau, bet džiaugiausi, jog bent svorį pavyksta išlaikyti.
Prieš 2,5 metu susipažinau su vaikinu. Iš pradžiu viskas buvo gražu ir faina. Didelė meilė, svajonės, skraidymas padebesiais. Tačiau jau po kokiu 4 mėn prasidėjo pasakymai, kad tau reikia numesti svorio. Na sakydavau: "Taip taip gal ir reikia kelis kg, bet aš gerai jaučiuosi ir taip". Priekaištai vis dažnėjo: "tai kada susiimsi?", "nevalgyk to ir ano", "kodėl nieko nedarai?","liekna būtum gražesnė ir labiau man patiktum" ir t.t. Pasidarė labai skaudu, kai supratau, kad jis manęs tokios kokia esu nepriema. Vis sakydavau, kad svarbu, kas aš esu, koks žmogus, o ne kiek sveriu. Jis atsakydavo, kad nori turėti gražią ir sveiką moterį. Nuo tu visų pastabu pradėjau emociškai labai blogai jaustis ir pradėjau valgyti. Kartais net slapta prisivalgydavau darbe ar eidama namo. Svoris augo ir priekaištgai taip pat. Šiuo metu sveriu 82 kg. GYventi kartu pasidarė nebeįmanoma. Rodos jokių jau jausmų neliko - tik priekaištai.  Jis man vis sako: " Numesk tą svori ir būk graži ir sveika moteris ir pamatysi, koks aš busiu geras vyras tau tada." Kad taip būtų reikia numesty apie 15-20 kg. sad.gif . esu visiškoje neviltyje. Jau šimtus kartu norėjau jį mesti ir gyventi viena. O kažkur protas sako, kad gal kažkaip susiimk ir numesk tą svori ir turėsi gera vyrą. Gal jis yra teisus? Man tėvai vis sakydavo, kas svarbu, jog žmogus būtų geras ir padoru, o ne tai , kaip jis atrodo. Kad mylėti turi nesvarbu, kaip atrodai. Ir va gavau tokį diedą, kuriam tai labai svarbu. Esu labai pasimetusi...... Klausiau jo, tai kodėl draugaiti su manim pradėjai, jeigu matei, kokia esu? Tai atsakė, kad galvojo,jog aš sugebėsiu sukūsti. Nes mano asmenybė jam patinka.

Merginos, ką jus galvojate? Mesti tą diedą ir ieškoti tokio, kuris mane mylės bet kokią? Ar likti su šiuo ir stengtis kažkaip kovoti su svoriu. 4u.gif


Mesti draugą. Vienareikšmiškai. Jis jums lesa smegenis, o jūs nervuojatės, nepriimat savęs tokia, kokia esat. Ir to lesimo pasekmė - priaugti papildomi 10 kg. Jis jus veikia blogai. Tai viena. Kita vertus, jei dabar jam kliūna svoris, paskui klius per mažos/didelės krūtys. Per ilgi/trumpi plaukai. Per dideli kojų pirštai. Jis nėra jums geras vyras ir nebus, nes jau dabar prisigalvoja sąlygų, ko reikia, kad būtų geras vyras. Ir pats puikiausiai tai supranta: "Kada nors būsiu geru vyru,jei..." Jam sunku būti geru vyru, jums išpildyti jo pageidavimą. Taip ir žaidžiat žaidimą, kurio pavadinimą kada nors kuris nors iš jūsų ištars garsiai: "Tu nepateisinai mano vilčių..."

O kažkur šitam pasaulyje yra vyriškis, kuris gali norėti tapti jums tiesiog geru vyru. Be jokių išlygų ir sąlygų.
Atsakyti
QUOTE(MaMaPiZaMa @ 2015 07 22, 22:59)
Žydi ir storesnės. Tai vidinis pojūtis, ne vien išorė.
Aš niekaip nesuprantu kaip su tokiu kavalierium reikėtų kurti šeimą, gimdyti vaikus, pastoviai įsitempus, kad šitam auksiniui idealiam vyreliui neįtiks koks kūno centimetras. Apskritai kiek reikia užsileist vyrą ant galvos, kad tas nevaržomas gali komentuoti jos išvaizdą. Jos kūnas yra jos, kavalierius ne mamytė ir ne tėvelis, kad reikštų pretenzijas.
Ir apskritai,  susidėjo su ne kūda, o paskui graužia mesti svorį. Arba sadistas, arba idiotas g.gif

Susidėjo su 10kg lieknesne draugystės pradžioje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Avietinė Delčia. @ 2015 07 22, 23:03)
Susidėjo su 10kg lieknesne draugystės pradžioje mirksiukas.gif


Bet jau tada ją ėdė dėl storumo g.gif
Nežinau nežinau, aš asmeniškai, tokį iškart praspirčiau.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 07 22, 21:19)
Mesti "vyrą". Čia nėra net ką galvoti.

Su svoriu, kaip norit. Nemanau, kad prie Jūsų ūgio esamas viršsvoris siaubingai didelis.


Aišku, kad viršsvoris didelis. Pritariu TrysKapeikos.
Atsakyti
QUOTE(MaMaPiZaMa @ 2015 07 22, 22:59)
Žydi ir storesnės. Tai vidinis pojūtis, ne vien išorė.
Aš niekaip nesuprantu kaip su tokiu kavalierium reikėtų kurti šeimą, gimdyti vaikus, pastoviai įsitempus, kad šitam auksiniui idealiam vyreliui neįtiks koks kūno centimetras. Apskritai kiek reikia užsileist vyrą ant galvos, kad tas nevaržomas gali komentuoti jos išvaizdą. Jos kūnas yra jos, kavalierius ne mamytė ir ne tėvelis, kad reikštų pretenzijas.
Ir apskritai,  susidėjo su ne kūda, o paskui graužia mesti svorį. Arba sadistas, arba idiotas g.gif

o jūs nervikė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 07 22, 23:33)
Aišku, kad viršsvoris didelis. Pritariu TrysKapeikos.

Neskaičiuosiu svetimo, bet, turbūt, žmonės gatvėj neatsisuka todėl, kad ji stora. T.y., kad tai pasiekt, dar stengtis reiktų.
Bet net ne tame esmė. Jei tas žmogėnas tuokiuose dalykuose mato problemas, nėra ką daugiau apie jį kalbėti.
Atsakyti
Bet ponios, jus pagalvokit, kaip istorija skambetu, jei cia rasytu jos vyras: va isimylejau moteri, nebuvo mano isivaizduoamu idealiu formu, bet koks charakteris dieviskas! Galvojau, su laiku pasikeis ir formos, gris i sveikos normos ribas. Bet va praejus dvejiems metams ji dar priaugo desimt kilograkmu, o as jau pavargau nuo prasymu, kad kazka del to darytu.. sakau vis ir sakau, o ji nereaguoja, nesistengia net, rodos, jai tas pats.. ka daryt - palikt tai nesinori, tinkantis man zmogus, bet kad kompromiso nerandam..

Kiek kitaip skamba, ka? smile.gif

Nezinau, as kazkaip manau, kad kai jau buni su kuo, tai nesi toks jau nelieciamas individualybe, kuris gali daryti ka tik nori arba kurio visus apsisprendimus reiktu toleruoti. Bet gal cia tik man taip. Pvz as vyro irgi prasau barzda paauginti, nes man beprotiskai patinka, ir jis ja augina. Jis irgi turi tam tikru prasymu is manes. Cia elementarus vienas kito gerbimas ir stengimasis del antrosios puses wink.gif
Atsakyti
QUOTE(TrysKapeikos @ 2015 07 23, 00:18)
Bet ponios, jus pagalvokit, kaip istorija skambetu, jei cia rasytu jos vyras: va isimylejau moteri, nebuvo mano isivaizduoamu idealiu formu, bet koks charakteris dieviskas! Galvojau, su laiku pasikeis ir formos, gris i sveikos normos ribas. Bet va praejus dvejiems metams ji dar priaugo desimt kilograkmu, o as jau pavargau nuo prasymu, kad kazka del to darytu.. sakau vis ir sakau, o ji nereaguoja, nesistengia net, rodos, jai tas pats.. ka daryt - palikt tai nesinori, tinkantis man zmogus, bet kad kompromiso nerandam..



Pagalvočiau, kad kažkoks nesubrendęs prietranka rašinėja. Ir širdyje jo moteriai palinkėčiau bėgti nuo jo kuo toliau.

Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė. @ 2015 07 22, 23:41)
Pagalvočiau, kad kažkoks nesubrendęs prietranka rašinėja. Ir širdyje jo moteriai palinkėčiau bėgti nuo jo kuo toliau.


Hm. Keista, siaip. Bet cia grynai matyt pasaulevokos skirtumai. Galvoju, jei maniskis numestu kokius 15 kg (man liekni nepatinka), tai turbut irgi "gruzinciau", kad priaugtu, ir dar net kalta del to nesijausciau. Cia gal kitas atvejis, nes autore paminejo, jog buvo kitaip auklejama, tai jai sis svosio metimas butu truputi didesnis sukretimas, nei siaip formu dailinimas (apgriutu vertybine sistema, matyt).

Dziugu, kad skirtingu nuomoniu sulauke - bus autorei apie ka pamastyti smile.gif
Atsakyti
Kodėl nepasistengt dėl mylimo vyro ir tuo pačiu dėl savęs? Pasijusti gražesne, geidžiamesne? Nieko nedarant svoris vis didės, o ji suras pasiteisinimą, kodėl taip yra. Jau dabar atrodo, kad ji storėja dėl to, kad draugas prašo jos sulieknėti.
Atsakyti
O vargeli, mergaite, bek nuo to kiauragalvio kuo greiciau. Jeigu ne tu, tai jis bet kokiu atveju anksciau ar veliau ras priezasti tave palikti. Nebus visada viskas idealu, iskilus bet kokiems sunkumams toks nusiplaus. Aisku, nematem tavo figuros, bet jeigu esi pakankamai proporcinga, 170/70 yra telpanti I sveikatingumo remus, moteriska, puiki isvaizda. Tos perkare belytes butybes yra daugiau mados, nei sveikatos reikalas.Po kiek tai metu toks sakytu, sorry brangioji, nusenai, man reikalinga jauna stirnaite.
Ir aplamai, kiekvienas zmogus turi teise rinktis gyvenimo buda ir tikslus, niekas negali nurodineti ka valgyti, kaip rengtis ar ka galvoti. Arba priimi ir gerbi, arba ieskai savo idealo. Patarimai, paskatinimai negali perzengti ribu ir virsti tokiu terorizavimu. Labai patiko isireiskimas "smegenu lesimas" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 07 22, 23:41)
o jūs nervikė mirksiukas.gif


Aišku, kad nervikė, ir pikta ir bjauraus būdo biggrin.gif Gal todėl dar nei vienas vyras neišdrįso komentuoti mano kilogramų. Ir šiaip, sveiki žmonių santykiai remiasi pagarba, tiek sau, tiek kitam mirksiukas.gif
Atsakyti