Įkraunama...
Įkraunama...

TARO XXIII

Aciu uz komentarus 4u.gif
Ritandra, jus turite nuostabu vyra, sekmes jums jusu seimynineje laimeje 4u.gif aisku, as nezinau situacijos, bet retas kuris vyras eitu pries savo motina ir uzstotu zmona. O cia, kaip suprantu, ne pirma diena visa situacija vyksta, o dar kai viesai tokie cirkai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2015 11 30, 20:43)
Del sito as negaliu pasakyti kad taip nera, nes va ka jis masto as nezinau, gal as to nematau. bet labai daug ka mergaites pasake man teks apmastyti ir sukramtyti. Ir pasistengti is salies bandyt vertinti kitaip dabar viska atidziau.

Del baliaus tai tikrai jau prasiau tai jusu atsakymas visiskai kardinaliai skirtingas tai kazaks sitoj vietoj jum neisejo interpretuoti.

Net zinant atsakyma niekaip nepritempciau savu kortu prie tokios situacijos del baliaus. Niekaip, kazkur mano kortos nugrybavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2015 11 30, 21:58)
Net zinant atsakyma niekaip nepritempciau savu kortu prie tokios situacijos del baliaus. Niekaip, kazkur mano kortos nugrybavo biggrin.gif

As tai 2 taures pritempciau prie Ritandros ir jos vyro, kad pora kaip tvora ir aplinkiniai pamate ju vieninguma. O 6 taures nelabai isivaizduoju kaip pritempt prie incidento. Nebent ji rodo ta pati, kaip ir 2T. Apskritai, manau, tokiam ivykiui 1 kortos per mazai. Bet ivykio mes, be abejo, is anksto nezinojom...
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2015 11 30, 21:08)
As tai 2 taures pritempciau prie Ritandros ir jos vyro, kad pora kaip tvora ir aplinkiniai pamate ju vieninguma. O 6 taures nelabai isivaizduoju kaip pritempt prie incidento. Nebent ji rodo ta pati, kaip ir 2T. Apskritai, manau, tokiam ivykiui 1 kortos per mazai. Bet ivykio mes, be abejo, is anksto nezinojom...

Tikrai siuo atveju gal 1 kortos per mazai. Bet man tos 6 taures pasirode tokios informatyvios, jog net i galva neatejo jog tai visai ne tai.
Atsakyti
Tai vat... kita karta ir ta viena korta viska pasako 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2015 11 30, 22:58)
Aciu uz komentarus 4u.gif
Ritandra, jus turite nuostabu vyra, sekmes jums jusu seimynineje laimeje 4u.gif aisku, as nezinau situacijos, bet retas kuris vyras eitu pries savo motina ir uzstotu zmona. O cia, kaip suprantu, ne pirma diena visa situacija vyksta, o dar kai viesai tokie cirkai  doh.gif



sakiua kad klausimas ne is lengvuju lotuliukas.gif

O mano vyras labai mane palaiko, plius mama jo tikrai yra perzengus protu nesuvokiamas ribas ne karta. ir to pasekoje viskas susidejo.

As i ta pacia tema noriu pasiklausti, kaip zinai kad taves labai nekencia zmogus (siuo atveju aisku kas biggrin.gif ) kaip nepriimti tos neigiamos energijos? padegint zvake, jos foto ismest ar i baznycia nueiti? nes mane tai paveikia vistiek ta situacija, as tokia jautri esu. Nes ta jos neapykanta tokia rimta ir nejuokinga kad bijau jog nepritrauktu man kokiu bedu, nes ji tikrai be priezasties tiesiog nekencia manes. as jai nieko blogo nelinkiu tikrai bet kad ji mane keikia tai 100 proc.
Atsakyti
Noreciau ir as moket nepriimti neigiamu emociju, bet, deja, per daugybe metu to taip ir neismokau. Tik raminu save, kad tas zmogus greiciausiai turi kazkokia liga, nes kad sveikas taip elgtusi, vargu ar imanoma verysad.gif as kiek imanoma vengiu, bet tas ne visada pavyksta. O ta ir jus darote 4u.gif dar mintyse piktumu metu kartoju "nepriimu to, ka man siunti", bet cia mano budas savikontrolei, nusiraminti ir neisivelti i konfliktus, nezinau, kiek tai is tiesu ezoteriska biggrin.gif
Atsakyti
Jeigu ziureti i kortas, tai parode arti teisybes. tik neparode pacio incidento esmes, o jau pabaiga.. kazkoks vyras isvaziuoja susipykes su moterimi.. o Impertore juk reiskia, ne tik moteri/zmona, bet ir mama.. o kad cia anyta, tai ne i galva neatejo tokia mintis.. biggrin.gif vat, ka reiskia gerai suprasti kortas.. ko as nepadariau.

Ritandra, gal dar turit kokiu klausimu? 4u.gif

Kaikurie zmones noredami apsisaugoti nuo neigiamu dalyku, ant rankos nesioja raudona siula. tiksliau kabaliskai nupinta apyranke. ja reikia pinti is 5 siulu su devyniais mazgeliais berots. tiksliai neprisimenu. kas zino, pataisykit smile.gif gal youtub'ej yra video su ta apyranke..? rusu kalba gal imanoma ka nors rasti. arba anglu k.
o siaip galite uzsidegti zvake, pasedeti ramiai. isivaizduoti, kad visa jos siunciama bloga energija nusivalote nuo saves, ismetate ar kur kitur nusiunciate ir paskui galite nusimaudyti po dusu simboliskai. kad visa ta nuplauti. pabandykit, gal pades. jei ne ezoteriskai, tai bent moraliskai. biggrin.gif 4u.gif

SM vyksta techniniai darbai-atnaujinamas puslapis, tai del to ir strigineja.
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2015 12 01, 00:20)
Noreciau ir as moket nepriimti neigiamu emociju, bet, deja, per daugybe metu to taip ir neismokau. Tik raminu save, kad tas zmogus greiciausiai turi kazkokia liga, nes kad sveikas taip elgtusi, vargu ar imanoma verysad.gif as kiek imanoma vengiu, bet tas ne visada pavyksta. O ta ir jus darote 4u.gif dar mintyse piktumu metu kartoju "nepriimu to, ka man siunti", bet cia mano budas savikontrolei, nusiraminti ir neisivelti i konfliktus, nezinau, kiek tai is tiesu ezoteriska biggrin.gif


Man kas liecia musu situacija tai as visada bunu laiminga, ir per baliu su vyru kaip jaunavedziai sedejom lotuliukas.gif as cia tycia burkavau, galvoju sprok vidui. Ir dar kaip garsiai pasakojau kaip vyras lepina mane ir kad liepia nedirbt man... o kaip teskiau kad trecio vaiko taip norim taip norim lotuliukas.gif galvojau zmogus galetu tai ta farsiruota zuvis man gerklej atsidurtu cool.gif

O siaip as tikiu zvakem. As myliu jas ir svarbiausia zinau kad jai nieko bloga nelinkiu tai tikiu kad ir nedaeis jos blogis iki mane.
Papildyta:
QUOTE(GabiVia52 @ 2015 12 01, 00:39)


Ritandra, gal dar turit kokiu klausimu?  4u.gif



SM vyksta techniniai darbai-atnaujinamas puslapis, tai del to ir strigineja.


Norit vel sunkaus wink.gif
Atsakyti
Ritandra, duok sunku. Negaliu rizikuot dabar temoj. Lauziu ledus smile.gif Ir sakyk man 'tu", nugi kur dabar tas "jus" atsirado ni vtiemu, juk bendravom paprastai biggrin.gif
Atsakyti
As ir noreciau, kad visos man "tu" sakytu biggrin.gif kazkaip paprasciau taip bendrauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2015 12 01, 01:11)
As ir noreciau, kad visos man "tu" sakytu biggrin.gif kazkaip paprasciau taip bendrauti biggrin.gif


Ok. As jum per nakti suruosiu klausima. Viena turiu bet nenoriu rizikuot nezinodama ar galiu toki uzduot... man tai ziauriai faina cia su jum ir tais egzaminais lotuliukas.gif
Papildyta:
Sitas suktas klausimas thumbup.gif

Tarp manes ir zmogaus Agne yra itampa, nebylus konfliktas! Sakykite kodel jis atsirado? Kokios priezastys ir pan. Jau formuluokit kaip norit jei uzgriebsit teisingai bus iskart aisku smile.gif
Atsakyti