Įkraunama...
Įkraunama...

TARO XXIII

QUOTE(Singerita @ 2015 12 01, 15:50)
Kažkaip po vakar nepataikymo nedrąsu, bet visdėlto bandysiu žiūrėti.
  Kodėl atsirado konfliktas ? Jėga, VI Monetos (apv), Lazdų karalius
  Ką padarė Agnė, kad taip nutiko ? VII Vežimas, Lazdų tūzas (apv), XVI Bokštas (apv)
  Kokia šitoje situacijoje yra Agnė ? VI Lazdos
  Kokia yra Ritandra ? IX Vienuolis (apv)

  Iš kortų sakyčiau, kad ji sutrukdė įgyvendinti kažką svarbaus, pradėti kažkokią pradžią. Perbėgo skersai kelią, gal veikė už nugaros, nors į akis vaidino draugę. Nežinau kaip interpretuoti Lazdų karalių - gal čia įsimaišęs jūsų vyras, ar tai tiesiog buvo konkurencija dėl darbo ir jis čia simbolizuoja viršininką.  g.gif Bet ji tiesiog visiškai sugriovė jūsų planus taip, kai visai nesitikėjote. Paskutinės kortos rodo jog viena išeina kaip nugalėtoja, patenkinta savimi ir triumfuodama, o kita lieka nuleidusi galvą ir visiškai atsiriboja. Dar viena versija iš pirmųjų kortų buvo, jog galbūt paskolinote pinigų ir ji negrąžino, bet kitos kortos man nelabai su skola asocijuojasi, situacija daug aštresnė.


kaip ir virsui rasiau taip, ji mane kaltina kad buvo grazi pradzia bet as "ispindejau" nes turiu berniuka ir mergaiciu tai oi... o jei dar berniukas soka gerai tai galiu ir uzsidirbti lotuliukas.gif tas draugiskumas is pradziu man ir buvo lafa, ejo vaikai sokt mes kavos, ir man visai nesvarbu butu buve kas geriau ar blogiau soka, bet ji taip su laiku atsiskleide kad as kaip sakoma "musam zmona" taip po truputi po truputi ziuriu as teisinuos, as begu is darbo pavedus klienta nes agne supyks rasys man kad vaiko neatvedziau blink.gif o gal ta vyra rodo nes mano vyras visada mane protino kodel as durne pasiduodu jai ir vapse suku galva. nezinau.
Atsakyti
Ritandra, nedink niekur is sios temos, jau tokius super klausimus uzduodi thumbup.gif 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2015 12 01, 17:47)
Sakyciau vaziuosi kazkur atsipalaiduot nuo rupesciu ir darbu, stresa ir emocijas suvaldyt ar nuramint. Bet kur, tai nelabai isivaizduoju, buvo pirma mintis baseinas arba tiesiog sportas. Kas bebutu, manau grisi fiziskai pavargus ir tik i lova griut tenoresi
Su kuo vaziuosi? Manau viena ir tuo labai patenkinta biggrin.gif




O vaziavau as i treniruote vaiko ta pacia sokiu smile.gif tai susija su sportu bet sportavau ne as.

del to kad atsipalaiduoti tai sakyciaiu tu pasakei ne ko as vaziuoju o ka ten gavau, nes taip palieku ji ir begu iki darbo arba kur sau pasivaikstai po parduotuve. bet siandien taip smagiai su viena mama isgerem arbatos, paplepejom toks lengvas zmogus atrodo 100 m pazistamas. tai keista bet tokia atgaiva geriau nei su sena drauge kokia pasikalbet.

del to perspejimo smile.gif nezinau ar tai galima uzskaityti bet kol buvau sokiuose vyras pasake kad ryt extra jam reikia vaziuoti iki klaipedos ir as masinos negausiu biggrin.gif (lyg zinia su masina, plius vizitas i klaipeda nesmagus toks)
kitas tai kadangi ryt isvaziuoja i klaipeda ir darbus turi perduot darbuotojui ka susiplanaves, kaip grizau nuvaziavo dokumentus paduot.. tik kad as nesupratau kodel is masinos isemiau ir padejau sok, ant stalo. skambina jis pas darbuotoja o dok namie smile.gif
beja tikiuosi kad to uztenka nes ryt jo kelione laukia tokia ilga ir jei ten kokie gedimai ar kas tai butu nefaina.



Papildyta:
QUOTE(Irony @ 2015 12 01, 22:28)
Ritandra, nedink niekur is sios temos, jau tokius super klausimus uzduodi thumbup.gif  4u.gif  drinks_cheers.gif


aciu, dar gera sumasciau. Idomesni toki.
Papildyta:
TAIGI:

Pas mano vaika ant smakro yra randas. kaip jis atsirado, del kokiu priezasciu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ritandra @ 2015 12 01, 22:34)

TAIGI:

Pas mano vaika ant smakro yra randas. kaip jis atsirado, del kokiu priezasciu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2015 12 01, 20:24)
kaip ir virsui rasiau taip, ji mane kaltina kad buvo grazi pradzia bet as "ispindejau" nes turiu berniuka ir mergaiciu tai oi... o jei dar berniukas soka gerai tai galiu ir uzsidirbti  lotuliukas.gif 

Klausimas tai super, tik kazin ar imanoma kortose izvelgti vaikus ? Matau jog kortos buvo sukritusios gana teisinga linkme, bet as pati kiek supainiojau asmenis, nes cia Agne liko "ant ledo". Tokiu atveju manau butu buve tikslingiau klausti ka padare Ritandra, kad taip nutiko. smile.gif
Atsakyti
Ne ne, nemanau, kad kortos rode rytdienis kelione mirksiukas.gif manau cia buvo ta kelione del doku biggrin.gif nes toks derinukas, kad kelione/masina + kazkas netiketo + tokia korta, kuria savo kailiu kazkada patyriau, juokas ima prisimint biggrin.gif dariau naminius ledus, sunku buvo istraukt, tai nusprendziau su dantim ta padaryt biggrin.gif rezultate pasitempiau kakla ir pora dienu pajudint negalejau biggrin.gif cia as taip grubiai surasiau kortu vertinima, negalvokit, kad as visada taip kortas ir interpretuoju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2015 12 01, 22:45)
Klausimas tai super, tik kazin ar imanoma kortose izvelgti vaikus ? Matau jog kortos buvo sukritusios gana teisinga linkme, bet as pati kiek supainiojau asmenis, nes cia Agne liko "ant ledo". Tokiu atveju manau butu buve tikslingiau klausti ka padare Ritandra, kad taip nutiko. smile.gif


Taip jus lyg atvirksiai mus sumaiset. Bet sakau sunkis klausimas.

Man aplamai keista kaip gali kortos pasakyt taip ir ta interpretacija, tas zodziu zaismas. Nes as tai suprantu kad ziuri i kortas lyg atsakymas aiskus bet kaip isreiksti ir minti isdestyt kad ne tu viena suprastum lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2015 12 01, 21:45)
Klausimas tai super, tik kazin ar imanoma kortose izvelgti vaikus ? Matau jog kortos buvo sukritusios gana teisinga linkme, bet as pati kiek supainiojau asmenis, nes cia Agne liko "ant ledo". Tokiu atveju manau butu buve tikslingiau klausti ka padare Ritandra, kad taip nutiko. smile.gif

As irgi savo kortose vaiku neizvelgiu, bet itariu del ko. Pati Ritandra sake, kad jei viskas butu buve gerai, nerupetu jai keist sunaus partnere. Matyt vaikai cia salutiniai, o esme buvo anos mamos isizeidimas, jausmai, tiesiog reakcija

Apskritai dar apie kelione galvoju, kai ziuriu kortas, atrodo, kad visos jos ir rode labiau ta antrine Ritandros kelione, o ne ta, apie kuria klause ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2015 12 01, 22:47)
Ne ne, nemanau, kad kortos rode rytdienis kelione  mirksiukas.gif manau cia buvo ta kelione del doku biggrin.gif nes toks derinukas, kad kelione/masina + kazkas netiketo + tokia korta, kuria savo kailiu kazkada patyriau, juokas ima prisimint biggrin.gif dariau naminius ledus, sunku buvo istraukt, tai nusprendziau su dantim ta padaryt biggrin.gif rezultate pasitempiau kakla ir pora dienu pajudint negalejau biggrin.gif cia as taip grubiai surasiau kortu vertinima, negalvokit, kad as visada taip kortas ir interpretuoju lotuliukas.gif


Tada taip nes cia ir panasu. As grizau jis zmogus isleke i kita miesto gala kad perduot dokumentus ir ... ogi ju nera. Ir jis skambina sako tu niekad gyvenime nieko neimi is masinos, kaip tau cia susisviete. Nugi taip as visada kaip karaliene islipu is masinos ir vsio, kita kart ir rankinuka palieku lotuliukas.gif o snd susirinkau viska.
Atsakyti
Ai, ne tsip supratau, galvojau Ritandra vaziavo, o pasirodo vyras smile.gif reiks pasianalizuot dsr tada kortas.
Atsakyti
Tai šiandien bus norinčių atsakyti i dienos klausimą:

pas mano vaiką ant smakro yra randas. kaip jis atsirado?


p.s turiu labai paprasta bet sukta klausima, labai ydomu ka matysite. Aš atsakyma 100 proc žinau. Norite?
Atsakyti
Bus bus norinciu, tik veliau 4u.gif as visada norinti, kai laiko ir galimybiu prie kortu prisesti turiu bigsmile.gif
Atsakyti
ok.
tai pirmas klausimas

1. pas mano vaika yra randas, kaip jis atsirado?


2. užduosiu paprastai kur aš ryt einu? jei susitinku su zmogum tai kas jis?
(tik sakau gali kaip jus sakot sunku apibudinti buti nes tai nestandartinis klausimas kur as einu, ten parduotuve, gydytojas ar pan) labai idomu ka pasakysite, jei daug bus atsakanciu tai pasakysiu snd jei ne ryt, nes idomu keli parasymai tikrai kaip matysite situacija sita)
Atsakyti