Įkraunama...
Įkraunama...

TARO XXIII

Noresiu, kai surasiu laiko ramiai prisesti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2015 12 02, 12:17)
ok.
tai pirmas klausimas

1. pas mano vaika yra randas, kaip jis atsirado?
2. užduosiu paprastai kur aš ryt einu? jei susitinku su zmogum tai kas jis? 
(tik sakau gali kaip jus sakot sunku apibudinti buti nes tai nestandartinis klausimas kur as einu, ten parduotuve, gydytojas ar pan) labai idomu ka pasakysite, jei daug bus atsakanciu tai pasakysiu snd jei ne ryt, nes idomu keli parasymai tikrai kaip matysite situacija sita)

1. Koks tai randas? LR / APV 10T / XVII
kaip jis atsirado? XI+XIV / APV KR /II

dabar pasakysiu du ne visai suderinamus dalykus, bet man tiesiog taip atrodo biggrin.gif manyciau tai turetu but nudegimo randas, greiciausiai kazkam uzsiliejus. Bet pagal tai, kaip jis atsirado, tai labai panasu i gimdymo metu atsiradusi randa g.gif

2. Del rytdienos pasiduodu. Istraukiau kortas, bet nelabai supratau, ka man jos nori pasakyti.
VII (IX / 8T) / 4K (VIII / 3T) / APV KR (APV XIII / TP)
bet pagal kortas su ne linksmom nuotaikom turetu but einama, nors is kitos puses lyg ir ramybe jauciama. Labai priestaringai kortos interpretuojasi. Pirma mintis buvo laidotuves/pasarvojimas, bet tas KR su papildomom i tai kaip ir nepanasu. Tikrai tikrai neturiu jokio supratimo, kur eini. Bet kazkokia istaiga. Gal poliklinika kokia?
Dar istraukiau kokiu tikslu?
9P (apv XIX / KP) / APV 7K / APV L1 (3P / APV 8L)
aiskiau tikrai nepasidare doh.gif biggrin.gif lieka pries tai issakytas spejimas biggrin.gif
Atsakyti
Irony jei gali ištrauk korta ar kiek ten ku reik i kalusima "kas tas zmogus" (kad galima butu speti specialybe , nezinau buves bernas darbdavys koks ar pan) ir parasyk trumpai tiesiog reiksmes atskirai kortu, as noriu paskaityt ir pamastyt ar imanoma butu nuspeti ar suvesti i tai kas jis yra istikro smile.gif
(jau isidaviau kad ten susitiksiu su zmogum bet ant to neuzsikabinkite nes sakau tai klausimas kaip ir visi mano smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2015 12 02, 13:44)
Irony  jei gali ištrauk korta ar kiek ten ku reik i kalusima "kas tas zmogus" (kad galima butu speti specialybe , nezinau buves bernas darbdavys koks ar pan) ir parasyk trumpai tiesiog reiksmes atskirai kortu, as noriu paskaityt ir pamastyt ar imanoma butu nuspeti ar suvesti i tai kas jis yra istikro smile.gif
(jau isidaviau kad ten susitiksiu su zmogum bet ant to neuzsikabinkite nes sakau tai klausimas kaip ir visi mano smile.gif )

Aaaa, prirasiau ir netycia atgal ant tel paspaudziau, viskas dingo. Zodziu, rasiau, kad buves bernas but gali, bet gali ir vyras but. Bet gali, nebutinai tas ir yra biggrin.gif Simpatizuoja jums tas zmogus ( gali but bet kuris variantas, tiek kaip moteriai, tiek kaip asmenybei. Geranoriskai nusiteikes zmogus. Gali kazkoki pasiulyma tau tureti, kuris graziai pateiktas, bet is esmes nieko is jo gero. Ne tai, kad kazkas blogo, tiesiog nieko, nepiktybiskas tas pasiulymas. Ir dar man atrodo, kad tu del jo ar su juo kazkaip tarsi plesaisi, tarsi laiko mazai skiri ar nerandi laiko. Man rodos jis tave bandys kazkaip nuramint, tarsi itampa nuimt. Po to rasiau, kad jauciu nusisneku, nes kortas traukiau ne savo geriausioj vietoj ir interpreyavau su vaikais zujanciais paausy doh.gif ir kad jei jau nusisneku, tai darysiu ta iki galo - baigiant rasyt kilo mintis, kad tai psichologas. Nors kaip ir viskas gerai pas tave gyvenime ir neturetum ten lankytis g.gif

Kortas surasysiu kiek pamenu. APV T1 / TK (XVII / 6P) / APV PQ (TR / APV 8L)
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2015 12 02, 11:17)
ok.
tai pirmas klausimas

1. pas mano vaika yra randas, kaip jis atsirado?
2. užduosiu paprastai kur aš ryt einu? jei susitinku su zmogum tai kas jis? 
(tik sakau gali kaip jus sakot sunku apibudinti buti nes tai nestandartinis klausimas kur as einu, ten parduotuve, gydytojas ar pan) labai idomu ka pasakysite, jei daug bus atsakanciu tai pasakysiu snd jei ne ryt, nes idomu keli parasymai tikrai kaip matysite situacija sita)

1. Nuo ko tas randas ? XX Teismas, XIX Saulė (apv), X Monetų (apv)

Aš irgi spėju, kad tai galėtų būti nudegimas, nes teismo stichija ugnis, o ir ta apversta saulė. g.gif Prisilietimas prie to, kas uždrausta, neleidžiama. Tiek tų nuogų vaikučių kortose, tai manau jog nutiko visai mažiukui ir namuose, atrodo tarp šeimos narių, tik nusisuko ir atsitiko nelaimė.

2. Kur ryt eisite ? VII Kardai, VIII Monetos (apv),VI Įsimylėjėliai
Su kokiu žmogum susitinka ? IV Monetos, I Magas, Lazdų tūzas

Labai sunku, ištraukus kortas apie žmogų buvo mintis, kad gal į bažnyčią. Bet pirmųjų kortų kur eisite nelabai su ja susiečiau. Nes atrodo, kad eisite kažkur prasiblaškyti, praskaidrinti kasdienybę, bet užsiėmimas gana ekstremalus, arba einate paslapčiomis, niekam nesakant. g.gif Nors gali būti, kad kaip tik tai gavote kaip dovaną, kažkas padovanojo čekį kur nueiti, arba rytoj tas žmogus su kuriuo susitiksite apdovanos. Tai turėtų būti vyras, pasitikintis savimi, trykštantis gyvenimo džiaugsmu, galinti jus įkvėpti. g.gif
Atsakyti
Singerita, siandien kazkaip panasiai mums interlretuojasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2015 12 02, 14:30)
Singerita, siandien kazkaip panasiai mums interlretuojasi thumbup.gif

Tai arba abi klystame arba kažkiek teisios. drinks_cheers.gif

Atsakyti
Labai noriu jum pasakyti bet palauksiu ok? yra mergaites dar lyg kelios ane kuriom aktualu, jei pasakys kad fasuoja vakare parasysiu kas kaip.
Atsakyti
Palauksim, palauksim, kantrybe-dorybe ugdysim biggrin.gif as tuo paciu atkelsiu savi klausima - kaip mano vyrui sekesi pokalbis del darbo penktadieni? Koks rezultatas? Tik Singerita trauke, tai jei mergaites pasuos, pasakysiu ir as atsakyma smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, pirmadienį buvau pokalbyje dėl darbo.
Šią savaitę bus atsakymas. Ištraukit kelias kortas. Prižadu atsakymą parašyti.
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2015 12 02, 17:26)
Mergaitės, pirmadienį buvau pokalbyje dėl darbo.
Šią savaitę bus atsakymas. Ištraukit kelias kortas. Prižadu atsakymą parašyti.

O jus deliojate pati kortas? Jei taip, rasykit pradzioje savo intetpretacija 4u.gif
Jei nedeliojate, nepykite, bet ne i ta tema pataikete, nes tai jau konsultacinis klausimas. 4u.gif

As snd Avietes pozicija laikau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2015 12 02, 18:35)
O jus deliojate pati kortas? Jei taip, rasykit pradzioje savo intetpretacija  4u.gif
Jei nedeliojate, nepykite, bet ne i ta tema pataikete, nes tai jau konsultacinis klausimas.  4u.gif

As snd Avietes pozicija laikau lotuliukas.gif


Arba tegu paraso pirmadieni kada zinos atsakyma lotuliukas.gif
Atsakyti