Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 93 laida

QUOTE(giluze @ 2016 01 03, 12:02)
В такую погоду,
***
Klopedija, Petrosian "Namą..." skaitei, ir kad nors žodelį... Tikra partizanė.  unsure.gif
Gražu. 4u.gif
***
Kartais lyg koks kamštis galvoje, įspūdžių daug, o rašyti neprisiverčiu. Taip, turbūt, internetas veikia mano smegenis.

QUOTE(nihilistė @ 2016 01 03, 13:40)
klopedija, jeigu domina Nobelio premijos laureatai, čia dvi merginos skaito Nobelio laureatus, pasakoja savo įspūdžius.
Ačiū, būtinai pasmalsausiu.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2016 01 02, 11:31)
Metu atradimas (man) "Mirtini ginklai" (knygu su vampyrais nemegstu, bet sitos visai gerai susivalge ir tebevalgau likucius neverstu lietuviskai smile.gif


Visas šešias skaitei?Aš tik tris perskaičiau, o tada prisiskaičiau atsiliepimu, kad kitos try ne tokios idomios, ir kad geriau skaityti jas kaip trilogija, tai daugiau ir neskaičiau. O kokie tavo ispudžiai apie likusias? Tiesa, filma žiurejai?
Atsakyti
Filma ziurejau, delto nusprendziau paskaityti knygas. Trilogija skaniai suvalgiau lietuviskai, dabar baigineju likusias angliskai, ir dar beje ten dar oros knygu apie veiksma kituose pasaulio institutuose irgi yra tik rodos 19 a. veiksmas vyksta.
Nuo sausio 16d. bus serialas Shadowhunters 4u.gif
Turiu pasakyti, kad ne tik del anglu kalbos sunkiau skaitosi (vertimas lietuviskai puikiai atliktas), bet ir veiksmas labai istemptas, nors saip idomu.
As per tuos seriju baiginejimus kitomis kalbomis per siuos metus angliskai perskaiciau apie 8 knygas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2016 01 03, 17:50)
Filma ziurejau, delto nusprendziau paskaityti knygas. Trilogija skaniai suvalgiau lietuviskai, dabar baigineju likusias angliskai, ir dar beje ten dar oros knygu apie veiksma kituose pasaulio institutuose irgi yra tik rodos 19 a. veiksmas vyksta.
Nuo sausio 16d. bus serialas Shadowhunters 4u.gif
Turiu pasakyti, kad ne tik del anglu kalbos sunkiau skaitosi (vertimas lietuviskai puikiai atliktas), bet ir veiksmas labai istemptas, nors saip idomu.
As per tuos seriju baiginejimus kitomis kalbomis per siuos metus angliskai perskaiciau apie 8 knygas doh.gif


Man kol kas serialo aktoriai kažkaip nelimpa. Na, reikes pažiureti - gal priprasiu, nors filmo aktoriai kažkaip labiau prilipo ax.gif Bet tai gerai, kad angliškai skaitai thumbup.gif Aš viena serija beveik perskaičiau, vienos knygos tik truksta - dar i rusu neišversta, bandžiau angliškai skaityt, neblogai sakasi, bet kad tingiu blush2.gif Reik labiau susikaupt doh.gif Sakiau, gal sulauksiu kol i rusu išvers biggrin.gif O tuo metu gal likusias "Mirtinu ginklu" knygas perskaitysiu.
Atsakyti
Na nuo teksto priklauso, pvz. rusiskai as tikrai geriau moku, nei angliskai, bet kai tekstas toks, sunkus, kalba grazi, megaujiesi zodzu tai skaitymas vyksta taip leeeeeeeeeeeeeeetai, tada geriau klausytis.
Pvz. Flanagno 12 knygeliu "Zvalgo mokinys" prarijau labai greitai, net nepajutau, nes tada buvo tik 2 lietuviskai verstos doh.gif
Eona labai maloniai susiskaite, nors stora knyga, bet lengvai tekstas plauke, Atrankos serijos apysakos ir knygos irgi labai lengvai susivalge
Pracheta rusiskai skaityti man buvo sukiau, nei angliskai..nors te labai priklauso nuo knygos kai kurios jo knygos man ir lietuviskai sunkiai skaitosi
Atsakyti
Nemėgstu serialų, bet vieną numačius, Thomas Mann, "Juozapas ir jo broliai". Bet čia ne pažadas. schmoll.gif Reikia išlaukti meto, kai smegenys nebus seklios ir būsiu ištroškus lėto skaitymo malonumo.
Atsakyti
Man siemet smegenys visai netempe...na Ausros pazadas, na Mendelejevo sapnas, bet ten ner sunkus tekstas, serialas vietoj teliko biggrin.gif ypac, kai gali skaityti vonioje biggrin.gif
Atsakyti
Aš rusiškai laisvai skaitau, o angliškai jau sunkiau, todel man rusiškai, aišku, paprasčiau. O del tu smegenu netempiančiu, tai prisijungiu 100 proc. - i metu pabaiga visai neveike, tai visa gruodi YA serijas skaičiau.
Atsakyti
Man pvz. Lazario moterys labai sunkiai ejo, greiciau del kalbos grozio ir del pacios istorijos...bet as is principo norejau skaiyti rusiskai, jei tik galiu, skaitau originalo kalba
Atsakyti
Labos 4u.gif
Atkeliauju ir aš su savo knyginiais topais smile.gif Taigi praeitais metais buvo perskaityta 60 knygų, beveik visos "lengvos", fantastinės arba paauglių literatūros tipo smile.gif Perskaitytų vaikiškų knygų neskaičiuoju, tik galiu pagirti savo vyresnėlį (kuriam greit keturi), kad kol kas yra puikus knygų klausytojas, turintis neblogą skonį (tarp šiais metais skaitytų daugiausia A. Lindgren ir T. Jansson knygos) smile.gif
Metų serialas: Jean Marie Auel "Žemės vaikų serija" (Pirmykštė moteris) - už įdomų pirmykščių žmonių gyvenimo būdo aprašymą.
Metų geriausia: Stephen King "Daktaras miegas"
Metų lietuviška: L.L. Berg "Nesuterštas miestas: ordino širdis" - niekaip negaliu atsistebėti, kad šią knygą parašė lietuvių autorė.
Metų nusivilimas: Ken Follett "Žemės stulpai" - labai sunkiai skaitėsi ši knyga, o nuvylė dėl to, kad buvo labai daug rekomendavusiųjų ją perskaityti ir ją besižavinčių. man ji pasirodė niūri ir žiauri.
Metų išskirtinė: Mitch Albom "Laiko saugotojas" - filosofinė knyga apie gyvenimo prasmę.
Tai tiek smile.gif Kitiems metams jokių pažadų neduosiu, nes įtariu, jog perskaitytų knygų kiekis sumažės per pusę, jei ne daugiau, nors...kol mažylis parpia, jau šiemet perkaičiau vieną knygą ir įpusėjau antrą ax.gif Sofija, perskaičiau "Brangakmenis" gal ir tu nori? 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi Zis, tai sveikinu wub.gif turbut geriausia metu dovana jau turi 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Mano metinė ataskaita smile.gif

2015 metais perskaičiau 35 knygas. ypatingų atradimų nepadariau, tačiau yra knygų, kurios paliete ax.gif

Labiausiai patikusios šių metų knygos:

S. Aleksejevič „U voiny ne ženskoje lico“,

S.King „Švytejimas“ ir „Daktaras miegas,

M.Hornbacher „Iššvaistytas gyvenimas“ (apie anoreksiją ir bulimiją).

Kaip skelbė knygų mugė, šiemet buvo detektyvų metai, taigi perskaičiau jų net 14.

Atostogų knyga A.Niffenegger „Keliautojo laiku žmona“,

Metu meile K.Navakas „Begarsis skambutis“

Metu atradimas – audioknygos mašinoje ir sporte blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieplauka: 04 sausio 2016 - 09:33