Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 93 laida

Vat idomu ar francuziskai biggrin.gif Ausros pazadas taip pat lengvai skaitosi, kaip ir lietuviskai rolleyes.gif nes lietuviskai tai man labai patiko vertimas
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2016 01 05, 21:53)
Buvai daug prisitriochlinus  g.gif ?


*Graužtukas buvo vienas- O.Gunnarson Kirvis ir žemė.Atšipino dantis man ta varškė  biggrin.gif


Aha, Nobelio laureatus žadėjau skaityti, bet nelipo unsure.gif

*regis ši knyga pretenduoja į graužtukų graužtuką lotuliukas.gif

QUOTE(Erendira @ 2016 01 06, 10:11)
Su pabaiga išvis liūdnai, toks jausmas, kad mintys baigėsi, knyga nuvargino ir viskas paskubomis užraukiama kaip kad vyras „suadytų“ skylę kojinėje...



šiuolaikinėje muzikoje šis reiškinys irgi pastebimas - kai nežinau ką jau rašyti, tiesiog dedi du brūkšnius. Visgi rašytojams sunkiau - neišeina bet kur paskutinio taško padėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2016 01 06, 11:39)

šiuolaikinėje muzikoje šis reiškinys irgi pastebimas - kai nežinau ką jau rašyti, tiesiog dedi du brūkšnius. Visgi rašytojams sunkiau - neišeina bet kur paskutinio taško padėti biggrin.gif


Pamenu, vaikystėj kildavo klausimų ar knyga sugalvojama nuo pradžios, ar nuo pabaigos. Panašu, kad kartais sveika nuo pabaigos pradėti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2016 01 06, 10:50)
Pamenu, vaikystėj kildavo klausimų ar knyga sugalvojama nuo pradžios, ar nuo pabaigos. Panašu, kad kartais sveika nuo pabaigos pradėti  rolleyes.gif


vėl iš muzikos - jeigu harmonijos uždavinys nesispręsdavo, reikėdavo paspręsti nuo galo, ir tada per vidurį sujungti biggrin.gif


kaži, tokių knygų yra? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2016 01 06, 12:32)
vėl iš muzikos - jeigu harmonijos uždavinys nesispręsdavo, reikėdavo paspręsti nuo galo, ir tada per vidurį sujungti biggrin.gif
kaži, tokių knygų yra?  lotuliukas.gif


O maža ką, sumąstai kokį super-puper finalą ir vynioji atgal sau. Tik, aišku, kas čia pasipasakos iš kurio galo istorijas rašo rolleyes.gif
Išvis, kai pagalvoji, be gero siužeto ir gražios kalbos, knyga yra daug bjauraus techninio darbo (faktų nuoseklumas, temos išmanymas) kaži, jei yra vertimo pagalbos programų, gal yra knygos rašymo programų su terminų bankais ir ne vertimo, o tarkim, veikėjų, jų bruožų, įvykių detalių ar dar kokia nors atmintim hihihi.gif Paspaudi F3 ir tau išmeta rezultatus - Juozapas mėlynakis, užvakar pusryčiams valgė blynų, bijo vorų ir t.t. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2016 01 06, 12:45)
Paspaudi F3 ir tau išmeta rezultatus - Juozapas mėlynakis, užvakar pusryčiams valgė blynų, bijo vorų ir t.t.  biggrin.gif


Geras bigsmile.gif žinai, galėčiau apsiimti kurti herojus, o tu - įvykius biggrin.gif

Aš visada koncerte sugalvoju "gyvenimus" kontrabosistams blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano ataskaita labai glausta smile.gif
Metų knyga – J. Saramago „Kai mirtis nusišalina“
Metų klasika – M. Kunderos „Nepakeliama būties lengvybė“
Metų jausmingiausioji – J. Otsukos „Buda palėpėje“
Metų stilius – J. Genet „Gėlių Dievo Motina“
Metų skola – A. Huxley „Tas puikus naujas pasaulis“
Atsakyti
Mergaitės, tokią šaltą žiemą, kokią audio knygą pasiūlysit - atrodo, kad niekaip nebegaliu išsirinkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupik @ 2016 01 06, 15:07)
Mergaitės, tokią šaltą žiemą, kokią audio knygą pasiūlysit - atrodo, kad niekaip nebegaliu išsirinkti  g.gif
Susirašykit pavadinimus ant lapukų (kuo daugiau, tuo geriau) ir užsimerkus traukite VIENĄ.
Atsakyti
QUOTE(pupik @ 2016 01 06, 16:07)
Mergaitės, tokią šaltą žiemą, kokią audio knygą pasiūlysit - atrodo, kad niekaip nebegaliu išsirinkti  g.gif

Jei rusiskai tinka, tai imciau dar syki Dinos Rubinos "Russkaja kanareika" ir autores balsas tinka, ir knyga be galo idomi, o svarbiausia, kad trys dalys, klausyti teks ilgai smile.gif
man ji- metu knyga
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2016 01 06, 15:01)
Geras bigsmile.gif žinai, galėčiau apsiimti kurti herojus, o tu - įvykius biggrin.gif

Aš visada koncerte sugalvoju "gyvenimus" kontrabosistams blush2.gif  biggrin.gif

būtent kontrabosistams?

QUOTE(Alchemie @ 2016 01 06, 16:19)
Jei rusiskai tinka, tai imciau dar syki Dinos Rubinos "Russkaja kanareika" ir autores balsas tinka, ir knyga be galo idomi, o svarbiausia, kad trys dalys, klausyti teks ilgai smile.gif
man ji- metu knyga


drinks_cheers.gif ir šilta ten wub.gif na, beveik visuomet biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Alchemie @ 2016 01 06, 11:22)
Vat idomu ar francuziskai biggrin.gif  Ausros pazadas taip pat lengvai skaitosi, kaip ir lietuviskai rolleyes.gif nes lietuviskai tai man labai patiko vertimas


Kai (jei) perskaitysiu, pasipasakosiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2016 01 06, 16:37)
būtent kontrabosistams?



jie man įdomiausi biggrin.gif na sutikit - vien jau instrumento pasirinkimas (na gerai, dar tūbistų pasirinkimas stebina) jau vien ką rodo biggrin.gif Paprastai kontrabosistams prigalvoju nėbūtų gyvenimo aplinkybių, gyvenamųjų vietų, transporto priemonių, pomėgių ir augintinių lotuliukas.gif
Atsakyti