Įkraunama...
Įkraunama...

Problemos su tėtukais užsieniečiais

O, aciu, pathfinder, uz toki informatyvu atsakyma 4u.gif
As, matai, dar tik laukiuosi, bet kazkaip noretusi jau dabar pasidometi visais tais dalykeliais. *****, as pati tik pries pora menesiu grizau i LT, nes noriu pagimdyti vaikeli cia. Tikriausia, butu buve paprasciau, jei buciau pasilikusi UK ir viska tvarkiusis tenai, kiek susiduriau - zmones ten tikrai geranoriski. Tiesa pasakius, as jau buvau bepradedanti ten aiskintis visa situacija, bet po to pabugau ir parlekiau namo. Hmm, itariu, kad dabar man reikia pasigimdyti vaikeli, o po to susirinkti visus popierus, irodymus ir vaziuoti tenai bent jau issiaiskinti visa ta tevystes nustatymo tvarka.

Tik zinai, ko dar norejau paklausti. Jei tu sakai, jog turi asmenines patirties (o vokietijoj panasiai kaip ir UK turetu buti, na, bent jau ta pati EU), tai gal nutuoki, kokie pavojai gali slypeti pripazinus ta tevyste. Na, pvz., ar gali tu laisvai veziotis vaika kur nori, ar nereikia tevo sutikimo, ar nera kokiu apribojimu, ar daug teisiu igyja tevas ir pan. As kartais abejoju, ar verta pradeti, ar neatsisuks paskiau ta tevyste pries mane pacia g.gif

O siaip tai labai tau aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE
mikke, sakyciau gerai apsvarstyk ar tau apsimoketu tuos procesus pradet. kokios jo oficialios pajamos? gal centai kaip pas maniski? nes mano ex neoficialiai gauna nemazai, bet kaip as irodyciau g.gif
be to, tikrai eik pas advokata ir snekek. tegul pasidomi istatymais ir t.t.
Vot, as ir galvoju, kad man paprasciau - ir ta portugalija, ir UK yra EU nares, ir siaip anglijoj daug lietuviu isvaziave, ne as pirma tureciau but susidurus su tokia probelma. Bet gal gerai pathfinder sako, man gal pigiau, ir uztikrinciau butu viska tvarkytis tenai. Tas mano tetukas dirba oficialiai, alga jo normali, hmm gal ir pavyktu ka nors irodyti g.gif Tik ar verta?? g.gif
Atsakyti
Mikke, tai vat jei oficialiai jį pripažįsta tėvu , tai jau tu nei vaiko kur išsiveši be jo sutikimo ir beje , juk negyvensi vieva visą likusį gyvenimą...tai vat jei norėsi , kad tavo būsimasis įsivaikintų tavo vaikutį , tai be ex sutikimo niekaip...o žinai kaip gali būt , užsispirs ir basta....nu man matai baisiausiai tas , kad vaikas jam priklausys user posted image
na ir aišku be jo sutikimo niekur vaiko neišsivešiu...o gaudyt aš jo tikrai nesiruošiu...tai vat ir gaunas , kad tame yra daugiau minusų nei pliusų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulkinas: 16 liepos 2006 - 14:49
QUOTE(astulkinas @ 2006 07 16, 15:41)
Mikke, tai vat jei oficialiai jį pripažįsta tėvu , tai jau tu nei vaiko kur išsiveši be jo sutikimo ir beje , juk negyvensi vieva visą likusį gyvenimą...tai vat jei norėsi , kad tavo būsimasis įsidukrintų tavo vaikutį , tai be ex sutikimo niekaip...o žinai kaip gali būt , užsispirs ir basta....nu man matai baisiausiai tas , kad vaikas jam priklausys  user posted image
na ir aišku be jo sutikimo niekur vaiko neišsivešiu...o gaudyt aš jo tikrai nesiruošiu...tai vat ir gaunas , kad tame yra daugiau minusų nei pliusų...



tai jei nustatyta gyvenamoji vaiko vieta su mama, tai ji galima veztis kur nori ir tevo leidimo nereikia.
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 07 16, 15:46)
tai jei nustatyta gyvenamoji vaiko vieta su mama, tai ji galima veztis kur nori ir tevo leidimo nereikia.


nu , kad ne žinok...mano draugė pvz. pastoviai turi gaudyt saviškį jei nori kur su vaiku išlėkt unsure.gif
nu nebent tai galioja tadu , kai tėvai išsiskyrę g.gif
( o ne tadu kai tik nustatoma tėvystė )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulkinas: 16 liepos 2006 - 14:59
QUOTE(astulkinas @ 2006 07 16, 15:55)
nu , kad ne žinok...mano draugė pvz. pastoviai turi gaudyt saviškį jei nori kur su vaiku išlėkt  unsure.gif
nu nebent tai galioja tadu , kai tėvai išsiskyrę  g.gif
( o ne tadu kai tik nustatoma tėvystė )



g.gif na kad visur kur skaiciau, kazkaip kad jei nustatyta gyvenamoji vieta, tai tada nieko is to tevo nereikia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 07 16, 16:15)
g.gif na kad visur kur skaiciau, kazkaip kad jei nustatyta gyvenamoji vieta, tai tada nieko is to tevo nereikia unsure.gif


nu fig žino tadu...bo mano ta padružkė tai tikrai žinau , kad saviškį gainioja su tais sutikimais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2006 07 16, 16:21)
nu fig žino tadu...bo mano ta padružkė tai tikrai žinau , kad saviškį gainioja su tais sutikimais  unsure.gif



tai gal pas ja nera teisejo nustatytos gyvenamosios vaiko vietos?
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2006 07 16, 14:41)
nu man matai baisiausiai tas , kad vaikas jam priklausys  ...


nu tokio bajerio dar negirdejau. Kur tau priklausys, niekas jam nepriklausys ir tik pripazinus tevyste ir jokiu kitokiu teisiu, jis jokiu teisiu ir sprendimu galios apie vaika netures. Vienintele jo teise - padeti vaika islaikyti thumbup.gif Galbut jis NORES vaikuti aplankyti, susitikti, pamatyti, tai tada priklausys viskas nuo mikkes, kiek ji visam tam leis.
O beto, pripazinus vaika anglijoj, lietuvoj lieki visviena vienisa motina, kol pati nepasiskelbi kitokia. Aisku, tada sazine neleistu vienisuju privilegijomis naudotis, bet keliauti paciai vienai su vaiku tai valstybei tikrai nieko nekainuoja..
Jus geriau pagalvokite apie pati vaika ir apie jo gyvenimo kokybe. Mes kalbame apie ateinancius 18 metu ir galbut iki 23, jei jis studijuos. O beto ir apie Mikke - kodel is jos atimti dvigubai, o is diedo nieko, jis cia ne prie ko, ar ka? Juk gyvenimas ilgas ir nezinia dar kaip bus. Bus daugiau burnu, noras gerai gyventi, keliauti, atostogauti.. Kodel viska nubraukti tik del nepagrystu ambiciju?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 07 16, 16:25)
tai gal pas ja nera teisejo nustatytos gyvenamosios vaiko vietos?


nu bet tas vaikas visada su ja priregistruotas buvo , o tas diedas ten tikrai neregistruotas...bo ji su vaiku mamos bute gyvena...hm... g.gif

blyn , išeisiu aš kada į lauką ar ne user posted image

mano lelka miega , saulė jai į veidą šviečia...a jai dzyn biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pathfinder @ 2006 07 16, 16:27)
nu tokio bajerio dar negirdejau. Kur tau priklausys, niekas jam nepriklausys ir tik pripazinus tevyste ir jokiu kitokiu teisiu, jis jokiu teisiu ir sprendimu galios apie vaika netures. Vienintele jo teise - padeti vaika islaikyti  thumbup.gif  Galbut jis NORES vaikuti aplankyti, susitikti, pamatyti, tai tada priklausys viskas nuo mikkes, kiek ji visam tam leis.
O beto, pripazinus vaika anglijoj, lietuvoj lieki visviena vienisa motina, kol pati nepasiskelbi kitokia. Aisku, tada sazine neleistu vienisuju privilegijomis naudotis, bet keliauti paciai vienai su vaiku tai valstybei tikrai nieko nekainuoja..
Jus geriau pagalvokite apie pati vaika ir apie jo gyvenimo kokybe. Mes kalbame apie ateinancius 18 metu ir galbut iki 23, jei jis studijuos. O beto ir apie Mikke - kodel is jos atimti dvigubai, o is diedo nieko, jis cia ne prie ko, ar ka? Juk gyvenimas ilgas ir nezinia dar kaip bus. Bus daugiau  burnu, noras gerai gyventi, keliauti, atostogauti.. Kodel viska nubraukti tik del nepagrystu ambiciju?
4u.gif


joooo, gerai tu sakai thumbup.gif
o dėl Turkijos įstatymų tai tikrai taip yra...ir ne iš vieno žmogaus tai girdėjau...ES yra kitaip , o va musulmonai tai jptvm , atsiprašant doh.gif
Atsakyti
Pathfinder, o su JAV įstatymais nesi susidūrus? ax.gif
Atsakyti
astulkinai, nepanikuok. Turkijoje po skyrybų dažniausiai vaikai lieka pas motiną.
Man tik šiaip įdomu, ant kokio tu ten svoločiaus užsirovus buvai. Paprastai jie pameta galvas dėl vaikų, na, gal iš pradžių ir spaudžia darytis visokius ten abortus, bet kai vaikas gimsta (o ypač dar jei jį parodai), jie iš tiesų dėl jų pameta galvas.

Nors suabsoliutinti šito reikalo nereikėtų. Turkijoje irgi yra vienišų motinų, tik joms ten gyvenimas tikrai kad nesaldus
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2006 07 18, 09:08)
astulkinai, nepanikuok. Turkijoje po skyrybų dažniausiai vaikai lieka pas motiną.
Man tik šiaip įdomu, ant kokio tu ten svoločiaus užsirovus buvai. Paprastai jie pameta galvas dėl vaikų, na, gal iš pradžių ir spaudžia darytis visokius ten abortus, bet kai vaikas gimsta (o ypač dar jei jį parodai), jie iš tiesų dėl jų pameta galvas.

Nors suabsoliutinti šito reikalo nereikėtų. Turkijoje irgi yra vienišų motinų, tik joms ten gyvenimas tikrai kad nesaldus



Smurka, privetas mirksiukas.gif

o tu gal susidūrus su tais turkais ? ar kaip?

nu maniškis apsimeta irgi , kad galvą pametęs, o be to dukrytė nulieta jo kopija...nu bet tai tik jo žodžiai...nei jis atvažiuoja , nei pinigų siunčia...išvis nieko...tik žodžiais tėvynę myli ksakant...makaronščikas ir tiek...turbūt kaip dauguma jų...genuose tas pas juos. aš dabar labiausiai norėčiau , kad jo tėvai sužinotų , kad turi anūkytę , o jis tegu skradžiai žemėn pranyksta user posted image
Atsakyti