Įkraunama...
Įkraunama...

Problemos su tėtukais užsieniečiais

QUOTE(leliux @ 2006 07 16, 16:15)
g.gif na kad visur kur skaiciau, kazkaip kad jei nustatyta gyvenamoji vieta, tai tada nieko is to tevo nereikia unsure.gif

Teisingai, nereikia sutikimo jei gyvenamoji vieta nustatyta su motina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2006 07 18, 11:15)
Smurka, privetas  mirksiukas.gif

o tu gal susidūrus su tais turkais ? ar kaip?

nu maniškis apsimeta irgi , kad galvą pametęs, o be to dukrytė nulieta jo kopija...nu bet tai tik jo žodžiai...nei jis atvažiuoja , nei pinigų siunčia...išvis nieko...tik žodžiais tėvynę myli ksakant...makaronščikas ir tiek...turbūt kaip dauguma jų...genuose tas pas juos. aš dabar labiausiai norėčiau , kad jo tėvai sužinotų , kad turi anūkytę , o jis tegu skradžiai žemėn pranyksta  user posted image



O tai jis bent jau dukra mate?
Atsakyti
QUOTE(stanknata @ 2006 07 18, 11:28)
O tai jis bent jau dukra mate?



aha matė....NUOTRAUKAS user posted image


DAUGIAU NEMATYS NEI VIENOS.................
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulkinas: 18 liepos 2006 - 10:42
QUOTE(astulkinas @ 2006 07 18, 11:42)
aha matė....NUOTRAUKAS  user posted image
DAUGIAU NEMATYS NEI VIENOS.................


PARAZITAS gun_bandana.gif
Atsakyti
astulkinai, atvaryk pas mus, turčankas. Ten gal ir kompaniją neblogą rasi, ir pagalbą. Bent jau moralinę tai tikrai mirksiukas.gif

Ten bendrauja moterys, ištekėjusios už turkų, besiruošiančios ištekėti ar tiesiog turinčios kadrų turkų. Tavo patirtis, aišku, šiek tiek prislopino meilę Turkijai, bet dabar jau niekur nuo jos nepabėgsi tongue.gif

O kaip aš asmeniškai susijusi, parašysiu į AŽ
Atsakyti
astulkinai, a ko taip tu del tu seneliu uzsibrezus?
o zinai gal koki nors savo ex'o turkijoj adresa? nors uz kazko uzsikabint?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliux: 18 liepos 2006 - 13:26
QUOTE(Smurka @ 2006 07 18, 12:15)
astulkinai, atvaryk pas mus, turčankas. Ten gal ir kompaniją neblogą rasi, ir pagalbą. Bent jau moralinę tai tikrai mirksiukas.gif

Ten bendrauja moterys, ištekėjusios už turkų, besiruošiančios ištekėti ar tiesiog turinčios kadrų turkų. Tavo patirtis, aišku, šiek tiek prislopino meilę Turkijai, bet dabar jau niekur nuo jos nepabėgsi tongue.gif

O kaip aš asmeniškai susijusi, parašysiu į AŽ


nu žinok meilė Turkijai nesumažėjo ...o va turkams tai tikrai. nu pakalbėsim tongue.gif
a kur jūs rasti ? prie kurios čia temos jūs?
QUOTE(leliux @ 2006 07 18, 14:25)
astulkinai, a ko taip tu del tu seneliu uzsibrezus?
o zinai gal koki nors savo ex'o turkijoj adresa? nors uz kazko uzsikabint?

nu žinok , taip norėčiau , kad žinotų ....ir norėčiau , kad Evutė turėtų tuos diedukus iš tos pusės...nu visgi kraujo šauksmas...tas tai idiotas , bet prie ko čia tėvai....nu kažkaip man taip širdis jaučia ...

siaubas , grįžau iš tos Europos ...išleidau milijoną blink.gif
Atsakyti
http://www.supermama...8
Atsakyti
Kaip faina, kad mano tėtušis lietuvis iš Lietuvos ir dirbantis. Tad problemos buvo mažesnės.
O šiaip aš pabijočiau turkus judinti. O jei po tėvystės priteisimo jis sugalvos pavogti vaiką ir išsivežti (tfu tfu tfu), tai tada jau milijonas problemų turėsi. Gal pamenat laidas kaip turkai vagia savo vaikus, o lietuvaitės (ir ne tik) keletą metų dėl vaikų kovoja ir joms pasiūlymas vienas - taip pat vaikus pavogti, bet tai ne taip lengva...
Atsakyti
QUOTE(katuka @ 2006 07 18, 07:22)
Pathfinder, o su JAV įstatymais nesi susidūrus? ax.gif


deja nesusidurusi. Bet, katuka, lauzk pirmus ledus ir galesi patentuotis.. unsure.gif Jei rimtai, tai pasiklausinek amerikonkiu forume super mamoj, gal kuri bus ir susidurus, jei ne asmensikai, tai kitaip.
SEKMES 4u.gif 4u.gif 4u.gif
pas mane irgi viskas gavosi expromtu, neturejau kaip kitaip suktis..

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(katuka @ 2006 07 18, 08:22)
Pathfinder, o su JAV įstatymais nesi susidūrus? ax.gif

Na, nezinau, ka tu tiksliai nori suzinoti, bet mano viena grupioke isimylejo amerikena (pries kokius 10 metu cia buvo), isvaziavo su juo i amerike, pasigimde ten mergaite, kuri automatiskai gavo USA pilietybe, o po to su tuo diedu kaip ir issiskyre. Bet kokius 2-3 metus tasesi teismuose del teises i vaiko globa, isiskolino advokatams, dar po siai dienai skolas atidavineja. Amerikenai kazkaip labai (nezinau kiek nuosirdziai) rupinasi kiekvienu savo pilieciu, taigi, po tu teismu ji gavo teise auginti vaika (nes dirbo sveikatos sistemoj), bet iki vaiko pilnametystes neturi teises niekur jo issivezti be tecio zinios. O tas idiotas per 9 metus (tiek praejo nuo mergaites gimimo) leido mano draugei su dukra tik 3 kartus i LT grizti, ir tai tik po savaite. Drauge dar norejo iki Ispanijos nuvaziuoti, bet neturejo teises veztis vaiko.
Nezinai, kokia tavo situacija, bet su tikrais amerikenais reiketu buti atsargesnei.
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2006 07 15, 23:08)
mano mano  4u.gif
nu matai , kolkas mano advokatas nusiuntė jam laišką tipo , kad gražiuoju susitarti...bet įtariu tam bus dzyn....o su teismais tai sakė labai daug vaznios ir pasiūlė nesiimti priemonių kelis metus...tipo pažiūrėt kaip gyvenimas susiklostys...ir beje dar mane prigasdino , kad jei nustatys maniškiui tėvystę , tai pagal Turkijos įstatymus vaikas priklauso tėvui....nu va čia tai tik pabandytų , tikrai nekiltų mintis į kurią vietą durt.............fui , net plaukai pasišiaušė...ir matai maniškis ne ES , tai sudėtingiau ten su tais turkais...
o tau manau reiktų susirast kokį advokatą kas užsiima tokiais dalykais ir pasikonsultuot  mirksiukas.gif
jei dar ko reikia , klausk...bo man ten daug dalykų pripasakojo...dar va pvz., net jei tu byla laimėsi , bet , kad tu gausi tuos pinigėlius garantijos nėra...va pvz. jei jis oficialiai nedirba tai šakutės...o ir šiaip jei nenorės mokėt tai ir nemokės...juk nelakstysi kiekvieną mėnesį su antstoliais paskui jį....ania?
o ką tu mąstai su juo daryt? ar bandei jau ką šnekėt ?

nu tu ma pasakyk kokio velnio tau graziai lietuvaitei reike su kazkokiu turku i lova gult..nebut dabar problemu..as tavo vietoj tik tyleciau,nes dar pats sumanys tevyste irodyt ir pasiims vaika. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandralita: 22 liepos 2006 - 20:02