Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos pleputės

QUOTE(Orkinta @ 2015 08 30, 23:35)

tas pats liecia ir chimas ir ninjago. kuom jie blogi? as apie juos nieko nezinau. vaikas pamate per reklama reklamuojant tuos lego ir uzsimane. pats lego savaime nieko blogo nedaro. daro tik vaizdai per kompa ar tv jei ten tarkim susije su kokiais zudymais. tai as tarkim labiau kontroliuoja ka ziuri. o paciu lego ar patalynes su tais herojais - nedraudziu. nes kol vaikas nezino ka reiskia tie herojai, jis ju su niekuo blogu ir nesieja.

man jie nepatinka ir tiek biggrin.gif tai nereiškia, kad mano vaikams jie nepatinka smile.gif gi neizoliuosiu aš jų..mato, ką kiti vaikai turi ar pasakoja ir pan.
man tie herojai baisiogalos doh.gif net ir tos pacios firmos LEGO drabužiai, ieskojau vasarinių kepurių vaikams, tai chimos linijos ir star wars vis kažkokie baisūnai herojai nupiešti. Mažiui iš chima serijos vasarinius marškinėlius flohmarkte nupirkau, tai ir tas piešinys kažkokia nesąmonė..kaip matai, vaikai ir turi tų daiktų ar rūbų su herojais, net su baisiausiais skylanders..

MOcho tu jau suaugusi, tu kitu kampu viską matai, o vaikai taip giliai dar nemąsto apie tuos protingus sakinius biggrin.gif ir kažkodėl prekyboj vyrauja starwars kardai ir pan.,o ne pamokantieji posakiai..

Mano vyresnis, kaip ir Rasa sako labai jau įsijaučia į tuos vaidmenis..tai kartą buvo taip, kad užėjo dičkiui robotų manija, tai kaip įsijautė, pradėjo pastabos iš mokyklos plaukt, kad jis tai pastūmė kažką, tai vėl ką padarė blink.gif man šokas buvo jau vien dėlto, kad aš jo besimušančio nemačius..paskui tik suvokiau, kame čia reikalas, kad jis tuos robotus vaizdavo doh.gif beje pirkom tik figūras tuo metu, užkrito tos lego serijos pavadinimas g.gif jokių filmukų nematė apie juos..

Patikėk, pas mus kontrolė ir griežta..bent jau palyginus su tuo ką aš matau aplink doh.gif kaip sakiau, man net angrybirs nėra vaikiškas žaidimas..nepaisant to ir su jais turi mano vaikai rūbų doh.gif biggrin.gif

sveikos smile.gif
Atsakyti
Atenyte, dioptrijas salinai? Parasyk kur, jei patiko. As gal darysiu kitamet, nes DE kainuoja 3000 eur, o LT daugiau nei trigubai pigiau. Ir koleges kelios nori, visos akiniuotos.. Tai pasiarytumem atostogas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2015 09 01, 20:32)
Atenyte, dioptrijas salinai? Parasyk kur, jei patiko. As gal darysiu kitamet, nes DE kainuoja 3000 eur, o LT daugiau nei trigubai pigiau. Ir koleges kelios nori, visos akiniuotos.. Tai pasiarytumem atostogas biggrin.gif


Taip, trumparegyste. Dariausi Vilniuje Zukausko g. Klinika vadinasi "laser view". Patiko mirksiukas.gif Greita, neskausminga. Kita diena jau gali i darba eiti. Man pussesere rekomendavo, nes pati pries 3 metus daresi.
Kaina: 868 eur uz viska (konsultacija, operacija, lasai akims)
Atsakyti
super, aciu. O nereikia po savaites ar kada dar apziurai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2015 09 01, 22:10)
super, aciu. O nereikia po savaites ar kada dar apziurai? 4u.gif


Sekancia diena reikia mirksiukas.gif
Beje, operacijas daro tik penktadieniais. O sestadieni iki pietu dar patikrina rezultatus.
Ten maciau stikline vaza pilna jau nebereikalingu akiniu. Matyt zmones iskart palieka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atenyte: 01 rugsėjo 2015 - 20:44
paziurejau pas juos kainas, tai nesupratau..kuriuo cia metodu tau operavo?
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2015 09 02, 09:11)
paziurejau pas juos kainas, tai nesupratau..kuriuo cia metodu tau operavo?


Man dare LASIK operacija. As irgi nustebau kai pasake 868 e uz viska. Net paklausiau ar cia kaina uz 1 aki biggrin.gif
Tai vat dabar kokius 10 metu gyvensiu be akiniu. Poto kaip ir visiems pradeda reiketi pliusiniu akiniu skaitymui. Daktaras sake, kad cia senejimo procesas, kuris vystosi palaipsniui ir nieko cia nepakeisi
Atsakyti
Paskaitinejau ta puslapi, bet taip iki galo ir nesupratau, ar daro operacijas turint pliusa?

Siandien ir vel sveciu pilna bus.. Freizeitstress, ne kitaip biggrin.gif
Atsakyti
Moteros, patarkit biggrin.gif Ka darytumete ir ko ne, jei jusu vaikas eitu i 1 klase?
Patirties neturiu, tai bijau koki liaupsusa iskresti blush2.gif

########

Tiesa, labai rekomenduoju 3 knygas, kurias pati perskaiciau (ka ten perskaiciau... surijau!!!)

Pirma vieta atitenka: E.Gilyte ''Spintologija'' thumb_yello.gif Aiskiai, paprastai, su jumoru. Verta visu 15 e. Puiki dovana kaledu ar gimtadienio proga

Antroj vietoj: R. Vanagaite ''Ne bobu vasara''. Biski vyresnems moterims, bet tiks ir jauniklems, kurios paniskai bijo ''senatves''. Ideali dovana mamai, ypac jei ji tipine lietuve, kuri jau kaip ir nurasiusi save.

Trecia vieta: nuotykiu knyga paremta tikrais ivykiais G.D.Roberts ''Šantaramas''. Net 700 psl, kaina tik 10 e, o tokia idomi, kad atsitraukti neina.
Atsakyti
Šiandien susitikau su Rasa Wiurzburge, smagiai pasivaiksciojom, paplepejom thumbup.gif reikes dažniau, visai netoli viena nuo kitos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tybuka @ 2015 09 03, 13:33)
Šiandien susitikau su Rasa Wiurzburge, smagiai pasivaiksciojom, paplepejom thumbup.gif reikes dažniau, visai netoli viena nuo kitos  thumbup.gif

Aha! drinks_cheers.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tybuka @ 2015 09 03, 14:33)
Šiandien susitikau su Rasa Wiurzburge, smagiai pasivaiksciojom, paplepejom thumbup.gif reikes dažniau, visai netoli viena nuo kitos  thumbup.gif

Mes lekiam ton pusen siam savaitgaliui smile.gif

Atenyte su akiniu atsisveikinimu 4u.gif O as siandien isigijau naujus biggrin.gif patinka jie man, protingiau atrodau lotuliukas.gif
Atsakyti