Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(Lionesss @ 2015 08 07, 22:06)
Beje, sake, tai palinkejimas smile.gif zinau net kurio zmogaus.


oho, įdomiai čia bigsmile.gif
Atsakyti
As skambinau tai Zojai praeita savaite, tai is karto prisiskambinau, bet kadangi norejau uzsirasyt siai savaitei, tai ir pasake skambint sia savaite. Kaip suprantu labai i prieki ji neuzraso. Kitai ar dar sekanciai dienai ir vsio. Labai noriu as pas ja, paziuresim, ar sutaps kas nors su Irenos. Nes taip sunku pasakyt, ar ji tiesa pasake. Buvau pries ja dar pas viena bobulka sena, bet ana tai isvis priesingybes pasakojo nei Irena, kaip pavyzdi pasakysiu. Irena isbure man dar viena vaika berniuka, o ta bobute mergaite. Dar buvo ten visokiu nesutapimu, tai galvoju dar pas viena reikia nueiti, kuri buvo arciau tiesos patikrinti. Tos bobutes kontaktu neklauskit, nes ji Baltarusijoje gyvena.
Atsakyti
Paskui parašykit, kaip pas Zoją patiko. Aš dar nesu pas ją buvusi. Gal dėlto, kad sunku prisiskambinti jai... Kiek pamenu iš atsiliepimų, telefonu ji gruboka, o gyvai bendraujant labai maloni smile.gif

Merginos, pasakokit, kur dar lankėtės ax.gif

Pas Stanislavą turbūt jau visos buvo, daugiau nėr atsiliepimų biggrin.gif
Atsakyti
pasidalinkit ispudziais, prasau, kas buvo pas Irena: ar ji sako blogus dalykus? nesinori eiti ir gadinti sau nuotaika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(overloaded @ 2015 08 14, 23:30)
ar ji sako blogus dalykus?


Ji maloni, besišypsanti, tyčia negąsdins, nebent įspės. Šiaip galite orientuotis pagal tai, kaip jums burdavo kiti būrėjai, jos būrimas neturėtų labai skirtis, bent jau man visi buria labai panašiai. Tik Irena daugiau smulkmenų papasakos, visgi 2 val. ten sėdėsite biggrin.gif Gal kas plačiau pakomentuotų, kaip ji blogus dalykus pateikia... o gal kam netgi pavyko išvengti žadėtų blogybių rolleyes.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(overloaded @ 2015 08 14, 21:30)
pasidalinkit ispudziais, prasau, kas buvo pas Irena: ar ji sako blogus dalykus? nesinori eiti ir gadinti sau nuotaika  smile.gif

Nesako blogu, arba pasako forma, kad neisgasdint, o tik ispeti.
Atsakyti
Help!!!

Gal kas žinot kokią būrėją, kuri nuimtų užkalbėjimą, bet tikrai nuimtų, o ne tik skelbtųsi, kad nuima.
Atsakyti
sveikos merginos. Gal kas galetu Irenos tel atsiusti man i AZ. Ziuriu daug kas isbande ir patiko. Pries metus buvau pas Stanislova,paliko gera ispudi, lyg tai pildosi,bet kazkaip palyginimui noretusi pas kita nueiti. aciu labai!
Atsakyti
buvau pas Irena, mokejau 40 Eur. Telefona pasiguglinkit.

Ji maloni, geranoriska. Tas smagu.

Apie dabarti viska issiklausinejo, tada jau ta tema pasakojo toliau, tai nzn, ar tiesa. Kelis dalykus pataike, keliu nepataike.

Man pasirode kiek pesimistiska, bet gal cia sveikas protas, nes as siaip atsipalaidavus esu.
Nenuteikia taip gerai, kaip Stanislavas.

Nezinau ar eiciau dar.
Atsakyti
QUOTE(overloaded @ 2015 08 19, 07:59)


Apie dabarti viska issiklausinejo, tada jau ta tema pasakojo toliau, tai nzn, ar tiesa. Kelis dalykus pataike, keliu nepataike.


Nezinau ar eiciau dar.

Siaip Irena kaip tik nieko neklausineja ir netgi praso nepasakoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(overloaded @ 2015 08 19, 08:59)
buvau pas Irena, mokejau 40 Eur. Telefona pasiguglinkit.

Ji maloni, geranoriska. Tas smagu.

Apie dabarti viska issiklausinejo, tada jau ta tema pasakojo toliau, tai nzn, ar tiesa. Kelis dalykus pataike, keliu nepataike.

Man pasirode kiek pesimistiska, bet gal cia sveikas protas, nes as siaip atsipalaidavus esu.
Nenuteikia taip gerai, kaip Stanislavas.

Nezinau ar eiciau dar.


Manes tai nieko neklausinejo, tik gimomo datas artimuju. Tik ziuredama i kortas sake, kad matau ta ir ta, tada i mane paziuri, kokia reakcija. Dabar dar issiburiau kitur palyginimui, tik si karta taip apibendrintai man nupasakojo esama situacija ir del ateities. Tai sakyciau, kad esme ta pati, kaip pasakojo Irena, tik Irena labai smulkmeniskai kiekviena klausima atskirai. Tai vat galvoju, kad gal kolkas neisiu pas nieka, ziuresiu kaip bus.
Atsakyti
nu va idomu, o manes klause ar turiu vyra ar vaikina, kur dirbu, ka dirbu. Tik po to ziurejo mano klausima apie darba. Kiti burejai ziuri i kortas ir sako ka mato, vyra ar vaikina, koks darbas.

Ir dar pasake, kad nemegsta, kai ja klaidina pries uzduodama klausimus.
Atsakyti