Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

Sveiki,
kad yra buvęs pas Jadvygą iš Geležinio Vilko g. ar išsipildė prognozės?
Ačiū smile.gif
Atsakyti
Gal kas neseniai lankėtes pas Svetlaną? Kokie atsiliepimai? g.gif eisiu po kelių dienų tai vis abejoju ar verta
Atsakyti
QUOTE(Justina1213 @ 2015 09 14, 19:26)
Gal kas neseniai lankėtes pas Svetlaną? Kokie atsiliepimai?  g.gif  eisiu po kelių dienų tai vis abejoju ar verta

Neverta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olinda @ 2015 09 14, 20:17)


kodėl? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Justina1213 @ 2015 09 14, 18:26)
Gal kas neseniai lankėtes pas Svetlaną? Kokie atsiliepimai?  g.gif  eisiu po kelių dienų tai vis abejoju ar verta

.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leblon: 15 rugsėjo 2015 - 08:54
Ar kas buvote pas liudmila is pilimo gatves?man viena moteriske rekomendavo, ale kazkaip nedristu eit.jei kas buvote kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(sylvia @ 2015 09 19, 18:31)
Ar kas buvote  pas liudmila is pilimo gatves?man viena moteriske rekomendavo, ale kazkaip nedristu eit.jei kas buvote kokie atsiliepimai?


cia bureja? jeigu bureja, tai nzn

Liudmila Litviniene priima Pylimo g., bet ji ne bureja ir prognoziu (kaip pas burejas) neduoda
Atsakyti
QUOTE(Justina1213 @ 2015 09 15, 08:14)

Susidaro toks ispudis, kad ji kortu nesupranta ir spelioja, bando issiklausineti, kas ir kaip vyksta jusu gyvenime, na man asmeniskai 15 euru sumoketi uz 5 min. pasaka butu gaila ax.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kas netyciom zino burejos is justiniskiu tel nr? Ji buria lenorman kortomis... Turi balta katina... Labai reikia, pas ja buvau dukart pries 7 metus viskas issipilde, visiems ja rekomendavau, bet pati daugiau nerjau pas ja... Pries kelias dienas kazkas apsvarino mano buta, noriu zinoti kieno darbas... Labai prasau padekit... Ji dar anksciau skelbdavosi laikrastyje ekspres nedelia, bet dabar perverciau siu metu ir praeitu skelbimus-nr nera ir skelbimo... :-(
Atsakyti
QUOTE(tigriuke666 @ 2015 09 23, 11:55)
Mergaites, gal kas netyciom zino burejos is justiniskiu tel nr? Ji buria lenorman kortomis... Turi balta katina... Labai reikia, pas ja buvau dukart pries 7 metus viskas issipilde, visiems ja rekomendavau, bet  pati daugiau nerjau pas ja... Pries kelias dienas kazkas apsvarino mano buta, noriu zinoti kieno darbas... Labai prasau padekit... Ji dar anksciau skelbdavosi laikrastyje ekspres nedelia, bet dabar perverciau siu metu ir praeitu skelbimus-nr nera ir skelbimo...  :-(



Labai seniai esu buvusi pas kažkokią prie didelės Maximos Justiniškių g., irgi būrė lenormand, irgi radau skelbimą laikraštyje, nes interneto taip plačiai dar nebuvo. Man vi-i-i-i-i-isiškas nesąmones pasakė, iškart užmiršau ją kaip būrėją, net gėda buvo kam pasakyti, kad taip išsidūriau, buvo gaila pinigų, kiek pamenu, brangininkė buvo. O vagių bandykit ieškoti tarp kaimynų arba jei name gyvena narkomanai (sakau iš patirties, jiems net nereikia nešti daiktų iš laiptinės, viską susineša iš jūsų buto į savo) blink.gif
Dabar galvoju, pas ką eičiau jūsų situacijoj. Gal pas Silviją arba Ireną g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2015 09 23, 16:54)
Labai seniai esu buvusi pas kažkokią prie didelės Maximos Justiniškių g., irgi būrė lenormand, irgi radau skelbimą laikraštyje, nes interneto taip plačiai dar nebuvo. Man vi-i-i-i-i-isiškas nesąmones pasakė, iškart užmiršau ją kaip būrėją, net gėda buvo kam pasakyti, kad taip išsidūriau, buvo gaila pinigų, kiek pamenu, brangininkė buvo. O vagių bandykit ieškoti tarp kaimynų arba jei name gyvena narkomanai (sakau iš patirties, jiems net nereikia nešti daiktų iš laiptinės, viską susineša iš jūsų buto į savo) blink.gif
Dabar galvoju, pas ką eičiau jūsų situacijoj. Gal pas Silviją arba Ireną g.gif

ne ta toliau gyvena, jau link pasilaiciu ir bure lb tiksliai bet deja kontaktai prarasti.. ir eme nebrangiai. o kokia gera surasti dabar net nezinau kaip, nes reik patikimos... skaiciau senose temutese apie kazkokia Virginija is KaroLinishkiu, bet kazin ar ji tebeburia?
Atsakyti
Virginija dabar Perkūnkiemyje, esu pas ją buvusi prieš 5 m., daug teisingos informacijos pasako, bet jau neprisimenu ar ateities būrimai pildosi, turbūt nelabai. Gal kas neseniai buvo pas ją. g.gif
Atsakyti