Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

Sveikos,

esu uzsienyje, ieskau burejos, kuri galetu paburti per skype. Aciu uz kontaktus smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal kas yra buvęs pas Silviją iš Lvovo gatvės arba Ireną iš Jeruzalės?
Kokios kainos pas jas ir eilės?
Iš anksto ačiū smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leblon: 30 lapkričio 2016 - 22:42
QUOTE(leblon @ 2016 11 30, 22:41)
Sveiki,
gal kas yra buvęs pas Silviją iš Lvovo gatvės arba Ireną iš Jeruzalės?
Kokios kainos pas jas ir eilės?
Iš anksto ačiū smile.gif


Buvau pas abi, abi pievu prisnekejo, tik Irena dar ir savo nuomone persa gan agresyviai ir brangiau pas ja. Irena 40 Eur dvi valandos (cia pries metus buvo), Silvija nepamenu, dar seniau buvau. Irena, beje, dar issiklausinejo, tada prikure ant virsaus visko, Silvija nieko neklausinejo ir visiskai nieko nepataike.
Jokiu ilgu eiliu, abidvi prieme ta pacia savaite mazdaug.
Atsakyti
QUOTE(overloaded @ 2016 12 01, 12:46)
Buvau pas abi, abi pievu prisnekejo, tik Irena dar ir savo nuomone persa gan agresyviai ir brangiau pas ja. Irena 40 Eur dvi valandos (cia pries metus buvo), Silvija nepamenu, dar seniau buvau. Irena, beje, dar issiklausinejo, tada prikure ant virsaus visko, Silvija nieko neklausinejo ir visiskai nieko nepataike.
Jokiu ilgu eiliu, abidvi prieme ta pacia savaite mazdaug.


O Silvija buria taro kortom? Pas ją reikia su klausimais eiti? (kelios forumietės rašė, kad taro kortom)
Atsakyti
QUOTE(leblon @ 2016 12 01, 13:09)
O Silvija buria taro kortom? Pas ją reikia su klausimais eiti? (kelios forumietės rašė, kad taro kortom)


taip, Silvija taro kortom. Kai buvau pas ja, pradzioj ji man papasakojo ka mato, tada jau klausinejau.
Atsakyti
As buvau pas Tatjana, nuteike gerai, mate problema iskart, uzkalbejo vandeni- liepe ispilt ant medzio kamieno. Taciau gyvenimas vercias aukstyn kojom ir norejau dar vienos nuomones, ieskojau zmogaus kuris paburtu per skype, nes ne Lietuvoje jau as. Pirmas iskrites kontaktas buvo Rassaule. Bure taro kortomis. Sake visiskai priesingai nei Tatjana. Labai daug klausinejo, skaityk istempe visa info is manes. Noreciau trecios nuomones. Nes siuo metu kritiskai ziuriu i Rassaule (kadangi sake tai ko as nenoriu kad ivyktu). Laikas tik parodys, kuri buvo teisi. Gal zinot kuri bureja gali paburti internetu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jorinte: 01 gruodžio 2016 - 22:06
QUOTE(Jorinte @ 2016 12 01, 22:04)
As buvau pas Tatjana, nuteike gerai, mate problema iskart, uzkalbejo vandeni- liepe ispilt ant medzio kamieno. Taciau gyvenimas vercias aukstyn kojom ir norejau dar vienos nuomones, ieskojau zmogaus kuris paburtu per skype, nes ne Lietuvoje jau as. Pirmas iskrites kontaktas buvo Rassaule. Bure taro kortomis. Sake visiskai priesingai nei Tatjana. Labai daug klausinejo, skaityk istempe visa info is manes. Noreciau trecios nuomones. Nes siuo metu kritiskai ziuriu i Rassaule (kadangi sake tai ko as nenoriu kad ivyktu). Laikas tik parodys, kuri buvo teisi. Gal zinot kuri bureja  gali paburti internetu?

cia yra tema nemokamos taro konsultacijos, ten galit uzklausti. bet reikia konkretu klausima uzduot.
Atsakyti
Patiko dar Tatjana tuo, kad jai paskambinus i viberi ji iskart ismete kortas, pasake kas vyksta, nuramino, kad vistiek bus gerai ir kad mato jog susitvarkys viskas. Sake vandeni uzkalbes pati ir ispils vel, nes matyt mazai buvo iskart. Neprase pinigu ir liepe skambinti jei dar bus neramu.
Atsakyti
sveiki smile.gif norejau pasidometi gal kas neseniai buvot pas Stanislova ir gal galit pasakyti kiek kainuoja pas ji ir ar kontaktai jo nera pasikeite?
Atsakyti
Gal Tatjanos kontaktus galima būtų į až?
Atsakyti
Gal kas buvote pas miralda kurzinaite ir galite parekomenduoti ar pas ja verta apsilankyti?
Atsakyti
QUOTE(balta-lelija @ 2016 10 26, 02:08)
Rašau su viltim... unsure.gif
Gal žinote kas padėtų užkalbējimu, nuėmimu nuo alkoholizmo. Baisi bėda.
Labai prašau patarimo.
Nepripažįsta, gydytis nenori, lieka alternatyvūs metodai.
Esu pasiryžus padaryti viską.
Kenčia maži vaikai, griūna gyvenimas, dūžta svajonės, viltys, planai...

Paskaityk "Kertele sielai" - Artimas zmogus alkoholikas. Paskaityk ka antanas raso
Papildyta:
QUOTE(miss*peony @ 2017 01 24, 19:17)
Gal Tatjanos kontaktus galima būtų į až?

O galima ne i AZ?
Kodel cia is to paslaptis yra daroma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglaitė 32: 26 sausio 2017 - 20:52