Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

Sveikos ☺
gal turit Angeles is vilniaus karoliniskiu kontaktus?
turiu laidinio tel.nr, bet jis jau nenaudojamas.

Aciu smile.gif
Atsakyti
Gal esat buvvusios pas Margarita is pilaites ir galit pasidalint atsiliepimais?
Atsakyti
QUOTE(Niut_ta @ 2017 02 08, 21:18)
Gal esat buvvusios pas Margarita is pilaites ir galit pasidalint atsiliepimais?



Bnet jau terminais ka ji sake, tai neissipilde kol kas dar smile.gif Gal dar bus.

O kas buvot pas Svetlana, pasidalinkit savo nuomonemis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Happykid: 10 vasario 2017 - 15:04
QUOTE(Happykid @ 2017 02 10, 16:03)
Bnet jau terminais ka ji sake, tai neissipilde kol kas dar smile.gif Gal dar bus.

O kas buvot pas Svetlana, pasidalinkit savo nuomonemis.


Gal galetumete parasyti tel nr Margaritos is pilaites,aciu:-)
Atsakyti
O siaip, ka pasakojo ar tiesos buvo, apie dabartine situacija, apie zmones ka sake pataike? ir kaip buria, kiek laiko? Ar klausineja?
Atsakyti
QUOTE(Niut_ta @ 2017 02 12, 20:24)
O siaip, ka pasakojo ar tiesos buvo, apie dabartine situacija, apie zmones ka sake pataike? ir kaip buria, kiek laiko? Ar klausineja?



Pamirskit jus ta Margarita smile.gif Realiai tai yra ispustas burbulas, pats apibudinimas tinkantis bet kam beveik, ir pats apibudinimas kas bus, irgi miglotas, ir toks jausmas, kad nieko ir nepasake, o ka pasake, laike ir nebuvo. Neiciau tikrai antra karta. Nekalbant apie tai, kad tas zaidimas pas ja - sugalvok 5 draugus ir 5 savo ex, ir pasakysiu ka jie apie tave galvoja. Tik, kad man visiskai neidomu ka jie galvoja smile.gif) Paskui tas pasakymas - tu turi uzsleptu talentu. Skaiciau kitus komentarus, tai ji ta pati sako visiems atejusiems apie tuos talentus. Ir taip aisku, kad bet kuris zmogus turi talentu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Happykid: 15 vasario 2017 - 10:46
Pamirskit jus apskritai tas burejas. Nei viena nepataike i takta tik kruva ismestu pinigu.
Susidarykit asmeninius horoskopus. Tikrai bus daugiau naudos.
Atsakyti
QUOTE(akai @ 2016 11 18, 19:53)
Sveikos, gal galetumete Aldonos kontaktus duoti. Ar ji jau pasveikusi?

Aldona - 868058258. Parasyk, kaip patiko, ok?
O as ieskau Natalijos telefono Vilniuje. Kas galite pagelbeti? Praguglinau, bet neradau. Radau tik Natalija is Klaipedos, taciau man jos nereikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglaitė 32: 20 vasario 2017 - 12:06
QUOTE(Lionesss @ 2016 10 06, 19:05)
As daugiau netikiu, nei viena bureja pas kurias buvau, visos grybavo konkreciai.


Lionesss, o jus pas Stanislova buvote? Is jo pranasavimu irgi niekas neissipilde?
Papildyta:
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2016 10 07, 19:26)
Dabar sakyčiau, kad visi būrimai buvo arti tiesos, gal tuo metu jau atrodė, kad pildosi, bet galutinis rezultatas vis tiek buvo kitoks ir netikėtas. Manau, dar geresnis smile.gif Bet tuo metu  lyg ir tiko tai, ką jos sakė, paskui staiga niekas nebetiko. Kartais galvoju, kad būrimas yra kažkoks minčių nuskaitymas per kortas - ką tuo metu jaučiam, galvojam, ko norim, tą mums pateikia kaip faktą, išsipildymą, todėl ir atrodo, kad pataikė ir viskas bus kaip aš noriu. Svarbiausio dalyko, dėl kurio pas visas ėjau, neatspėjo (jei taip galima sakyti) nė viena. Tiesa, Silvija žadėjo kad pradėsiu daug keliauti, na kažkas panašaus visgi gali būti.......
Irena ir Silvija sakė, nueik pasitikrinti sveikatą dėl x, kažką ras, bet nieko rimto. Galvoju, koks įdomus sutapimas, nuėjau pasitikrint, esmė ta, kad pirminiai atsakymai buvo bauginantys, bet padarius rimtesnius tyrimus nieko nerado. Aišku, nesigailiu, kad pasitikrinau, bet būrimas atrodė baisesnis... bendrai paėmus, pagrindo tikrintis kaip ir nebuvo. Tik pasigąsdinau smile.gif
Norėkit ir išsipildys jums smile.gif Kartais norai išsipildo kaip mes norim, o kartais dar geriau, ir nežinia, ar čia dėl būrimo ;)


Noriu padovanoti, o kaip sekasi jums dabar? Nepradejo vel ankstesni pranasavimai pildytis? 4u.gif
As, kiek anksciau buvau pas burejas, irgi dauguma burimu buvo arti tiesos... Bet va ta zadamoji konkreti ateitis kaip nepradejo pildytis, taip nepradejo dar, nors beveik visi nurodyti terminai jau praejo g.gif Nors dauguma bureju ateiti labai panaisiai piese, tai net keista, kodel nesipildo, kai sitokios pranasystes panasios visiskai skirtingu bureju blink.gif
Atsakyti
Adelara, dėkui, kad prisimenat 4u.gif turbūt tik gyvenimo pabaigoj galėsiu atsakyti, ar išsipildė kas biggrin.gif O jei rimtai, visi būrimai galvoje susijaukė, apie juos nebegalvoju ir nebeseku, kas po ko turi ar turėjo būti... kažkur turiu užsirašius, buvo ir nesąmonių, ir pataikymų... stengiuos apie tai negalvoti, nes pakankamai įdomiai dabar gyvenu ir įvykiai dėliojasi įdomiau, negu žadėjo, vis kažkas naujo atsitinka, kaip net nesisapnavo. Kažką pataikė Silvija, kažką Irena, kažką Stanislavas, kažko svarbaus neatspėjo nė vienas........ Kartais kreivai šypteliu, kad laksčiau pas būrėjas, bet nesmerkiu tai darančių, nes žinau, kad buvo labai smalsu pačiai kažkada smile.gif Ateinu paskaityti temą tik kaip pašalinė biggrin.gif
Atsakyti
Ieskau Natalijos telefono Vilniuje.
Kas galite pagelbeti?
Praguglinau, bet neradau.
Radau tik Natalija is Klaipedos, taciau man jos nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Happykid @ 2017 02 15, 11:45)
Pamirskit jus ta Margarita smile.gif Realiai tai yra ispustas burbulas, pats apibudinimas tinkantis bet kam beveik, ir pats apibudinimas kas bus, irgi miglotas, ir toks jausmas, kad nieko ir nepasake, o ka pasake, laike ir nebuvo. Neiciau tikrai antra karta. Nekalbant apie tai, kad tas zaidimas pas ja - sugalvok 5 draugus ir 5 savo ex, ir pasakysiu ka jie apie tave galvoja. Tik, kad man visiskai neidomu ka jie galvoja smile.gif) Paskui tas pasakymas - tu turi uzsleptu talentu. Skaiciau kitus komentarus, tai ji ta pati sako visiems atejusiems apie tuos talentus. Ir taip aisku, kad bet kuris zmogus turi talentu.

Esu buvusi pas ja pries 6m tikrai dalis didzioji blefas.

Penktadienį nuėjau pas Sergėjų... pribūrė. Nžn net tikėt ar ne nes daug netikėtų dalykų prisakė.... jokios praeities tik ateitį... gal kuri buvot? Seniau jis prie taurakalnio lyg dirbo... dabar linkmenų g. Rusiškai buria. Labai Dievu tiki... na įdomu ar verta tikėti.... baisu net 😃
Atsakyti