Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

Tegu ateina čia papasakoja, lb įdomu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2017 07 14, 22:48)
Tegu ateina čia papasakoja, lb įdomu  mirksiukas.gif



jo, lauksim info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2017 07 14, 22:48)
Tegu ateina čia papasakoja, lb įdomu  mirksiukas.gif

Tikrai neateis, ji nesėdi nei viename forume, nelabai moka naudotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liulik @ 2017 07 14, 17:43)
As pasidariau isvada, kad jos nuskaito musu planus, kortos rodo ta, ka mes planuojam ar labai norim. Ar negali taip buti?


Nu cia kaip paziuresi...as nebuciau linkus manyt, kad nuskaito...nes sakykim is savo patirties...turejau/turiu tokia keblia gan meiles situacija... del to ir ejau pas tas burejas, nes sirdy labai sunku buvo...del visokiu darbu ir t.t., tai man atrodo ner ko eit, pasistengsi, susiimsi ir turesi:) O meilei cia jau nepareguliuosi, kaip bus taip:) Tai va, bureju buvo daug - ir internetu, ir skaipu ir gyvai...Tai kas liecia vaikus, vestuviu datas, tokius rimtus darbo momentus, kokius vyrus gyvenime sutiksiu visos kaip uzsuktos varo ta pati...ir jokio skirtumo, ar ten Irena is Jeruzales, ar kazkokia mergyte per foruma surasta...Tai kaip taip gali but? ir kai kuriuos dalykus sake tikra ne tokius, kuriuos noriu isgirst:)
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 15, 10:37)
Tikrai neateis, ji nesėdi nei viename forume, nelabai moka naudotis smile.gif

Na tada gal jums pavyks suzinoti, tikrai butu idomu 🙂
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2017 07 13, 19:05)
Jums gal psichologo konsultacijos reiketu? bigsmile.gif



Dar sios temos pradzioje ir viduryje pati pas visas burejas is eiles lakstet. Ar pas psichologa (psichiatra?) paskui kursa praejot, miela ponia? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ananasinis: 17 liepos 2017 - 11:00
Sveikutes,

As cia su tokiu klausymu ax.gif gal kas esat girdejusios ar net susidurusios su juodomios magijos atstovem Vilniuje? Ne ne ne nesiruosiu kazkam kazko blogo daryt unsure.gif
Tiesiog bandom atkapstyti pas ka galetu vaiksciot vienas asmuo, kuris per viena ponia kenkia blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Niut_ta @ 2017 07 15, 12:54)
Na tada gal jums pavyks suzinoti, tikrai butu idomu 🙂

gaila, bet nepamena, kadangi seniai tas buvo ir sakė, kad net ne pati organizavo tą važiavimą, su pora draugių buvo iš kito miesto, todėl ir nelabai dėmesį kreipė į vardus ar adresus
Atsakyti
na pracekinau silvija is lvovo gatves... idomiai susake ji man, labai panasiai kaip ir malinauskas smile.gif

ar pildysis nzn laikas parodys.

faktas kad abu jie paneige tai ka sergejus man pribure pries pusmeti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ananasinis @ 2017 07 17, 11:56)
Dar sios temos pradzioje  ir viduryje pati pas visas burejas is eiles lakstet. Ar pas psichologa (psichiatra?) paskui kursa praejot, miela ponia?  bigsmile.gif




biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2017 07 13, 19:18)
Protingi zmones zino, kad bureju NERA, o jei ir buvo kadaise kokia mociute, tai ir ta jau numire.
Neisivaizduoju kas turi zmogui buti negerai gyvenime, kad eit is burejos pas bureja, zinant, kad jos vistiek nusneka. Todel ir pasiuliau. Nuosirdziai.


Labai nemegstu isverstaskuriu ir tokiu "protingu" (cia, kaip suprantu, pati tik labai neseniai "tapo" tokia "protinga"), kad jau gali sau leisti ir kitus zmones zeminti smile.gif

Mentaliteto dalykai, matyt, nieko nepadarysi bigsmile.gif


Bet pamirstam sita asaba ir tesiam savo tema toliau 4u.gif ax.gif





Atsakyti
QUOTE(adelaida6 @ 2017 07 15, 12:23)
Nu cia kaip paziuresi...as nebuciau linkus manyt, kad nuskaito...nes sakykim is savo patirties...turejau/turiu tokia keblia gan meiles situacija... del to ir ejau pas tas burejas, nes sirdy labai sunku buvo...del visokiu darbu ir t.t., tai man atrodo ner ko eit, pasistengsi, susiimsi ir turesi:) O meilei cia jau nepareguliuosi, kaip bus taip:) Tai va, bureju  buvo daug - ir internetu, ir skaipu ir gyvai...Tai kas liecia vaikus, vestuviu datas, tokius rimtus darbo momentus, kokius vyrus gyvenime sutiksiu visos kaip uzsuktos varo ta pati...ir jokio skirtumo, ar ten Irena is Jeruzales, ar kazkokia mergyte per foruma surasta...Tai kaip taip gali but? ir kai kuriuos dalykus sake tikra ne tokius, kuriuos noriu isgirst:)


Man irgi labai idomu, kaip cia taip gali buti. Pas mane ta pati situacija - burejos sake labai panasiai viska, kiekviena is savo boksto interpretuodama, taciau esme sutapdavo, pasakyta tas pats, tik kitais zodziais. Galvojau, kad na va, visai skirtingi zmones taip pat sneka, tai jau negali ir buti kitaip, taip nulemta. Bet tas ir idomiausia, kad pasisuko viskas kitaip ir mokslu, ir darbo ir meiles srityse g.gif Terminai visi senokai suejo, pranasystes tos kazkodel neissipilde. Keista, zodziu... g.gif Is dalies tai gal ir gerai, nes ten irgi ne vien tik savo norus, svajones isgirdau, bet ir nemazai blogu dalyku. Net ka apie kitus zmones man snekejo, dabar praejus nemazam laiko tarpui irgi matau, kad yra kitaip, visi sveiki visi gyvi aciu dievui.Gal jos is kortu nuskaito ne tik norus, bet ir musu baimes, mintis apie tai, ko labai nenoretumem, kad ivyktu ir tai interpretuoja kaip ateities ivykius. Nezinia zodziu smile.gif

O jums, merginos, kurioms sutampa skirtingu bureju pranasystes, taip ir pildosi viskas graziai paeiliui? mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Blacky~: 18 liepos 2017 - 11:11