Įkraunama...
Įkraunama...

Kai "užknisa" diedai

QUOTE(pavasarelis @ 2006 07 16, 21:16)
Liuks temele bigsmile.gif
Jau menesis kai esu pikta ant savo vyro , ir kersinu , vaidinu salta , abejinga, bet ziuriu jau stogas vaziuoja doh.gif , pavargau , bet jauciu tuoj priprasiu prie tokiu santykiu ir man jau dzin , nu va pasisakiau  blush2.gif

neverta kersyti, jei neveiksminga. o jei veiksminga ir sau kenki. geriau nieko nedaryti ir ignoruoti blogus santykius. viskas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MyWay @ 2006 07 16, 21:08)
o kodel reikia atsinaujinti, jei ka isimyli?


mastau.gif As taip nesakiau schmoll.gif net nepagalvojau user posted image


QUOTE(MyWay @ 2006 07 16, 21:08)

... , nes kai gyveni kartu, turbut ir laimes nesimato. reikia kartais ir saules del to. tad ir parasas kartais sviesus reikalingas wub.gif

Stai... stai... kodel ir as panorau kazko sviesesnio... gaivesnio... (kad ir avataro user posted image )


P.S. Mane irgi trumpina vyrai ... tipo kabinantys ... kai as su vaiku , pvz dabar esu labai labai labai mama ir svetimi vyrai turbut nedomina ... o ju nuvalkioti pasakymai jau vemt vercia ... oj patinka man vaikai kuriu mamos grazios ...bla bla bla user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jolanta*: 16 liepos 2006 - 20:21
o mano diedas tai mad.gif (ne vyras, o draugas, gyvenam atskirai)
Man 6 dienas vėlavo mmmm, per skypa jam sakau "man atrodo, pratinkis prie minties, kad užkibom", tai kad pradės putotis "tai bl eik normalius tyrimus pasidaryk, o tai stradalini čia , be reikalo litus išmetei (du nėštumo testus dariausi) ir vis tiek bbž kaip yra! ".
Žodžiu tokiu metu norėjau iš jo paguodos ir palaikymo, o gavau šūdų
Pykstu ant jo jau antra diena, o jis net nesupranta dėl ko, rašinėja "kas tau daros?", "visai nebesuprantu tavęs" ir pan.
O aš jau susirgau, bet nesakau jam, tegu nervinas user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 16 liepos 2006 - 20:35
QUOTE(Baltija @ 2006 07 16, 21:33)
o mano diedas tai mad.gif (ne vyras, o draugas, gyvenam atskirai)
Man 6  dienas vėlavo  mmmm,  per skypa jam sakau "man atrodo, pratinkis prie minties, kad užkibom", tai kad pradės putotis "tai bl eik normalius tyrimus pasidaryk, o tai stradalini čia , be reikalo litus išmetei (du nėštumo testus dariausi) ir vis tiek bbž kaip yra! ".
  Žodžiu tokiu metu norėjau iš jo paguodos ir palaikymo, o gavau šūdų
Pykstu ant jo jau antra diena, o jis net nesupranta dėl ko, rašinėja "kas tau daros?", "visai nebesuprantu tavęs"  ir pan.
O aš jau susirgau, bet nesakau jam, tegu nervinas user posted image user posted image


biggrin.gif Nu jo, nesmagu, kai tokioj situacijoj nera palaikymo.. Mane tai nervuoja diedu pozicija situo klausimu: "tai yra visokiu budu nutraukt nestuma..." doh.gif Nu aisku, ir nervuotis jiems maziau reikia nei mums verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2006 07 16, 21:33)
o mano diedas tai mad.gif

(...)bet nesakau jam, tegu nervinas user posted image user posted image




Tavo avataras kalbantis uz tave lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Sekmes mirksiukas.gif


Seip permasciau dabar...staigiai...nu niekad man nepatiko gerieciai,jautrus vaikinai blink.gif g.gif jie mane po kazkiek laiko pradedavo erzinti savo gerumu,paslaugumu blush2.gif Visada kazkodel labiau trauke blogiukai unsure.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2006 07 16, 21:33)
o mano diedas tai mad.gif (ne vyras, o draugas, gyvenam atskirai)
Man 6  dienas vėlavo  mmmm,  per skypa jam sakau "man atrodo, pratinkis prie minties, kad užkibom", tai kad pradės putotis "tai bl eik normalius tyrimus pasidaryk, o tai stradalini čia , be reikalo litus išmetei (du nėštumo testus dariausi) ir vis tiek bbž kaip yra! ".
  Žodžiu tokiu metu norėjau iš jo paguodos ir palaikymo, o gavau šūdų
Pykstu ant jo jau antra diena, o jis net nesupranta dėl ko, rašinėja "kas tau daros?", "visai nebesuprantu tavęs"  ir pan.
O aš jau susirgau, bet nesakau jam, tegu nervinas user posted image user posted image

Ot gaidys blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2006 07 16, 21:33)
  Žodžiu tokiu metu norėjau iš jo paguodos ir palaikymo, o gavau

vyrams reikia pasakyti, cia jis galvoja, kad tu pati nezinai ko nori, jei taip toliau slepsi ir dar ji apkaltinsi, kad nesuprato, tai tikrai busi pati kalta. pasakyk, kad dziaugiesi, kad nepastojai ir dar ilgai nezadi del asmeniniu priezasciu hihihi.gif pastoti. jei planuotumet, gyventumet kartu ar bent naktis leistumet kartu ir ne per skypa mirksiukas.gif o kad jis ne su tavimi, tai tik jo bedos. tu turi ka veikti ir be skypo. arba pati nuvaziuok pas ji mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MyWay: 16 liepos 2006 - 20:47
QUOTE(MyWay @ 2006 07 16, 21:45)
vyrams reikia pasakyti, cia jis galvoja, kad tu pati nezinai ko nori, jei taip toliau slepsi ir dar ji apkaltinsi, kad nesuprato, tai tikrai busi pati kalta. pasakyk, kad dziaugiesi, kad nepastojai ir dar ilgai nezadi del asmeniniu priezasciu hihihi.gif pastoti. jei planuotumet, gyventumet kartu ar bent naktis leistumet kartu ir ne per skypa mirksiukas.gif o kad jis ne su tavimi, tai tik jo bedos. tu turi ka veikti ir be skypo. arba pati nuvaziuok pas ji mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif

O aš tai siūlau primušt aną bash.gif:
Nu jo ko ko, bet jei man tokioj situacijoj taip padarytų...
Atsakyti
QUOTE(Mamasa_ @ 2006 07 16, 21:49)
O aš tai siūlau primušt aną bash.gif:
Nu jo ko ko, bet jei man tokioj situacijoj taip padarytų...

o jei jis stipresnis ir grysi su melynemis? cia jau kriminalas blink.gif geriau eit numigt, nes rytas protingesnis uz vakara. *****, ikalciau alaus, daugiau parasyciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nu žiūrėsiu, ką jis sakys, kai sužinos, kodėl aš pykstu cool.gif Man atrodo, aš vis tiek kalta liksiu, nes "nesąmonių prisigalvoju" user posted image
Jaunas ir durnas, kito pateisinimo nerandu jam user posted image
Atsakyti
Fe.. Kokis čia diedas, jei negali savo moterim pasirūpint blink.gif O dar blogina padėtį..
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2006 07 16, 21:55)
nu žiūrėsiu, ką jis sakys, kai sužinos, kodėl aš pykstu

jie kaip mazi vaikai, reikia jiems viska paaiskinti, parodyti. kazkas ir Jūsų turi suaugti ir parodyti pavyzdi kitam. siuo atveju, tikriausiai teks Tau. o jei rodysi pykti, tikrai jis ir toliau nesupras. tokie tie vyrai doh.gif unsure.gif

QUOTE(Mamasa_ @ 2006 07 16, 21:57)
Fe.. Kokis čia diedas, jei negali savo moterim pasirūpint  blink.gif O dar blogina padėtį..

berniukas gal doh.gif
Atsakyti