Įkraunama...
Įkraunama...

Kai "užknisa" diedai

QUOTE(MyWay @ 2006 07 16, 22:17)
berniukas gal doh.gif

Berniukai smėlio dėžėse pilis stato bigsmile.gif Va ten ir pasiųsčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamasa_ @ 2006 07 16, 22:21)
Berniukai smėlio dėžėse pilis stato  bigsmile.gif  Va ten ir pasiųsčiau  g.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip šaunu, kad jus radau unsure.gif Tipo ir mes esam susipykę doh.gif Oj, kaip mane nervina tokios situacijos ir dar nepribrendau tam, kad dėmesio nekreipčiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ScarleTa @ 2006 07 16, 23:15)
Kaip šaunu, kad jus radau  unsure.gif Tipo ir mes esam susipykę  doh.gif Oj, kaip mane nervina tokios situacijos ir dar nepribrendau tam, kad dėmesio nekreipčiau  verysad.gif

o kas nutiko? mirksiukas.gif
Atsakyti
gun_bandana.gif blyn, tiek prirasiau ir issitryne doh.gif , matyt cia is inercijos spaudziu ne tai ka reikia, nes nervai nebelaiko kovoti su diedu doh.gif
Blyn, vaiksto susisukes kaip koks sutrauka, nepatenkintas viskuo, bamba...nors imk ir nusauk toki sunsnuki bash.gif box.gif bicycle.gif gun_rifle.gif
Pasirodo nepatenkintas, kad praeita savaite daug laiko teko praleisti su vaikais doh.gif , lyg as is neturejimo ka veikti tuos vaikus jam uzkroviau ant sprando g.gif ...o ir vaikai gi jo, tai kas per bedos niekaip nesuprantu schmoll.gif ...gal vidutinio amziaus krize prasideda lotuliukas.gif
blyn, pati praeita savaite sedejau su 2men mazyle, nes mama jos laidojo savo teti, reikejo padeti verysad.gif ...o musiskiai jau dickiai, galejo ir su tevu sedeti doh.gif ...ale isvargino matot vyruka kelios dienos vaiku prieziuros mad.gif ph34r.gif ...brrrr. gal uzteks, a to jauciu isivaziavau, neis sustoti biggrin.gif
Atsakyti
Jolantava, nu kaip tai galėjai su juo pasielgti.. Juk sunku, jam.. Pavargsta, o Tau juk visai lengva. Ir taip jis turbūt pastoviai jais rūpinasi doh.gif
Atsakyti
Aha, Jolantava, nevargink tu taip jo lotuliukas.gif . Dabar gi pilnatis, ir šiaip sunkus metas bigsmile.gif .

Maniškis šian kaip katinas, ale aš vis dar su šluota ir, manau, ilgam drinks_cheers.gif .
Atsakyti
QUOTE(jolantava @ 2006 07 17, 13:28)
blyn, pati praeita savaite sedejau su 2men mazyle, nes mama jos laidojo savo teti, reikejo padeti verysad.gif ...o musiskiai jau dickiai, galejo ir su tevu sedeti 

uzjauciu. visko pasitaiko. ypac vyrai nekatrus buna su vaikais. tokia tiesa unsure.gif

QUOTE(Gintarasa @ 2006 07 17, 13:56)
Maniškis šian kaip katinas, ale aš vis dar su šluota ir, manau, ilgam  drinks_cheers.gif

o kodel katinas, ka prisidare?

o maniskis neleidzia mergaitei savo plaukuciu grifkutes pakirpti. sake, tik pabandyk ir pamatysi kas bus. o as zinau, kad jei truputi nukirpsiu, tai i akis nelys (gali ir jis mane paskui apzarint. baisu, arne?). blink.gif
Atsakyti
QUOTE(MyWay @ 2006 07 17, 14:40)
o kodel katinas, ka prisidare?

o maniskis neleidzia mergaitei savo plaukuciu grifkutes pakirpti. sake, tik pabandyk ir pamatysi kas bus. o as zinau, kad jei truputi nukirpsiu, tai i akis nelys (gali ir jis mane paskui apzarint. baisu, arne?). blink.gif

Todėl ir užvedžiau temą, nes prisiliaušė nelaiku. Nors man gal laiku niekada nebūtų, ale čia tai tikrai nelaiku blink.gif .

Labai baisu. Tiesiog juodai lotuliukas.gif . Kita vertus, aš rizikuočiau - norėčiau pajaust, kaip jis mane gaudo su žirklėmis rankose. Dar kokią kamerą įjungčiau, paskui gali ir pareiškimą parašyt, kad nužudyt norėjo tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(Gintarasa @ 2006 07 17, 15:51)
Todėl ir užvedžiau temą, nes prisiliaušė nelaiku. Nors man gal laiku niekada nebūtų, ale čia tai tikrai nelaiku  blink.gif .

Labai baisu. Tiesiog juodai  lotuliukas.gif . Kita vertus, aš rizikuočiau - norėčiau pajaust, kaip jis mane gaudo su žirklėmis rankose. Dar kokią kamerą įjungčiau, paskui gali ir pareiškimą parašyt, kad nužudyt norėjo  tongue.gif .


o maniskis buvo tris paras isejes pas mano teva gert. ir nesijaudinau. gryzo blaivus. sake, kad buvo ir smiges ir gerai buvo bigsmile.gif
man gaila savo kasu. jas visad auginau ir nesizarinau. bet jei taip gazdina, prieis liepto gala. iseisiu netiketai viena diena
thumbup.gif
Atsakyti
siandien kazkaip atrandu daug idomiu temu biggrin.gif Nu kai man reiks,butinai uzsuksiu,nes kartais taip noris issisneket ar issirekt
Atsakyti
QUOTE(Mamasa_ @ 2006 07 17, 13:35)
Jolantava, nu kaip tai galėjai su juo pasielgti.. Juk sunku, jam.. Pavargsta, o Tau juk visai lengva. Ir taip jis turbūt pastoviai jais rūpinasi  doh.gif

doh.gif nu va, butumei nepasakius, nebuciau susipratusi kokia as ragana...dar vaziuoju ant vargselio, nors pati kalta doh.gif ....jo, jis pastoviai "rupinasi", o as tai niekada nesirupinu schmoll.gif ....aciuks.gif aciu kad atverei man akis lotuliukas.gif , nuo siol labiau imsiu uzjausti vargsus vyrus didis.gif

QUOTE(Gintarasa @ 2006 07 17, 13:56)
1.Aha, Jolantava, nevargink tu taip jo  . Dabar gi pilnatis, ir šiaip sunkus metas .
2.Maniškis šian kaip katinas, ale aš vis dar su šluota ir, manau, ilgam .


1. Pilnatis...sunkus metas...zmona ragana....vaikai velniuksciai...oi kaip cool.gif vargseliui nenuskilo blink.gif lotuliukas.gif
2.maniskis irgi jau katinas, isvare zuveliu gaudyti kad atsipalaiduotu, nes i namus atveze dar viena 3men mergicka vakarui priziureti lotuliukas.gif ...dingo kaip vijurkas is namu lotuliukas.gif (diagnoze: vaiku baime)

QUOTE(MyWay @ 2006 07 17, 14:40)
uzjauciu. visko pasitaiko. ypac vyrai nekatrus buna su vaikais. tokia tiesa unsure.gif

aciuks.gif didis.gif aciu uz uzuojauta, bet as jau ipratus, visdelto jau 14m kartu bigsmile.gif ...reikia arba apsiprasti arba skirtis mirksiukas.gif ... g.gif o nekantrus tai jie ne tik su vaikais, o aplamai su viskuo ax.gif
Atsakyti