Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniai

QUOTE(Monikutė @ 2007 07 27, 12:57)
Sveikos. Gal kur nors bandėt pomidorus džiovinti?


Deja... schmoll.gif tik recepta skaiciau,kaip suprantu ner labai lengva g.gif
Atsakyti
ieskau sveriamu prieskonkiu parduotuves Vilniuje:) gal kas zino ar tokia Vilniuje yra? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 07 29, 21:08)
ieskau sveriamu prieskonkiu parduotuves Vilniuje:) gal kas zino ar tokia Vilniuje yra? ax.gif

Rūdininkų gatvėj Saudvos. Ten kartu ir kavinukė.
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2007 07 30, 08:05)
Rūdininkų gatvėj Saudvos. Ten kartu ir kavinukė.



labai aciu biggrin.gif
Atsakyti
dar A. Vienuolio gatveje, Vilniuje. Bet geriausia is visu parduotuviu - "Skonio studija", J. Basanaviciaus g. 18. Dirba iki 18 val. darbo dienomis. Jie ten visko turi. tiesa tik indukuose.

skaniai.lt - blogas apie maista ir gaminima
Papildyta:
QUOTE(Lung @ 2007 04 13, 17:19)
Didelis prieskonių pasirinkimas parduotuvėje tarp "Holidai Inn" ir ginklų parduotuvės "Oksalis", prie pat Kalvarijų ir Konstitucijos sankryžos  thumbup.gif


"Skonio studija", J. Basanaviciaus g. 18. Dirba iki 18 val. darbo dienomis. Kalbi apie Anys. Tai cia bus anyziai. Gaminsi kazka indisko. Siulau pirkti nemaltus. Pasikepinsi sausai kiek reikia tam kartui ir susimalsi kavamale. Skonis nuo is anksto sumaltu skiriasi kai diena ir naktis.

skaniai.lt - blogas apie maista ir gaminima
Atsakyti
QUOTE(madre @ 2007 07 10, 19:13)
o gal kas auginat rucolos salotas,dar vadinamas grazgarstemis?ar vartojama kaip prieskonis ir ar zinot kaip paruosti patiekalu su ja?jei kas zinot,pasakykit,busiu laaaabai dekinga 4u.gif


as auginu ruccola, seklu man atveze is italijos. naudoju kaip bazilika prie mesos, paukstienos patiekalu sviezia ir kepta, skonis man labai patiko, aitresnis nei baziliko, bet labai aromatinga. italai deda i bet kokias salotas is "zoliu" (prieskoniniu augalu, kuriuos tiesiog uzpila aliejumi ir actu ir valgo), taip pat daro salotas su kumpiu (prosciuto), tiesiog ant kumpio padrasko lapu ruccolos. Taip pat tinka salotoms is svieziu pomidoru (be grietiniu ir pan.) galima deti i padazus, darzoviu troskinius..
Atsakyti
o aš šitų visų pirktinių nedievinu- man visus labai tinka mano pačios šaldyti krapai
Atsakyti
Merginos,gal kuri naudojate tokį prieskonį ožragė?Pasisodinau,bet nežinau dar kur naudosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2007 09 28, 16:31)
Merginos,gal kuri naudojate tokį prieskonį ožragė?Pasisodinau,bet nežinau dar kur naudosiu ax.gif



Aš prieš du metus buvau užsiauginusi. Man jis nepaprastai patiko, aš jį naudodavau viskam, sriubom, troškiniam, mėsos patiekalams, šis prieskonis suteikia nuostabų kvapą
ir skonį patiekalams.
Atsakyti
QUOTE(Varskyte @ 2007 09 29, 10:51)
Aš prieš du metus buvau užsiauginusi. Man jis nepaprastai patiko, aš jį naudodavau viskam, sriubom, troškiniam, mėsos patiekalams, šis prieskonis suteikia nuostabų kvapą     
ir skonį patiekalams.

Oj kaip ačiū 4u.gif 4u.gif aš ir jau džiaugiuosi besikalančiais daigeliais,dabar žinosiu kur panaudot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2007 09 29, 10:01)
Oj kaip ačiū 4u.gif  4u.gif aš ir jau džiaugiuosi besikalančiais daigeliais,dabar žinosiu kur panaudot smile.gif


o kur galima jo nusipirkti ir kaip jis atrodo?
Atsakyti
QUOTE(skaja @ 2007 10 04, 18:31)
o kur galima jo nusipirkti ir kaip jis atrodo?

Aš pirkau sėklas "Žalioj stotelėj"
Štai kaip atrodo user posted image
Atsakyti