Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniai

QUOTE(vilmelė @ 2008 01 27, 00:27)
O kam jus naudojate anyziu? Turtiu ir nezinau, ka su juo daryti. Prieskoninius augalus auginu ir pati. Maximoj nusipirkau auganciu indeliuose, tai visa ziema turiu svieziu thumbup.gif


i mesa, i salotas galima deti.
Atsakyti
[quote=vilmelė,2008 01 26, 22:27]
O kam jus naudojate anyziu?

arbata geriam, labai kvapni ax.gif
Papildyta:
QUOTE(asorty @ 2007 12 11, 23:04)
Noreciau paklausti mergaiciu, gal zinote kur galima isigyti Santa Maria, prieskoniu rinkinuka,( firmine lentynele su daugybe prieskoniu).



kaune savanoriu hyper maximoj yra 4u.gif
Atsakyti
drauge parveze prieskoniu rinkinuka is Tuniso, na ir keletas man sukele tokiu abejoniu, kur ir su kuo juos naudoti pvz kaip "Sex vitamine", "Cummul", "Harissa", gal kokiu patarimu biggrin.gif
Atsakyti
Harissa - tai aitriųjų paprikų pasta. Mačiau pirkti IKI.
Atsakyti
gal kas nors zino kur Klaipedoj galima butu gauti kalendros lapeliu dziovintu arba svieziu ?(nors netikiu, kad svieziu siuo metu is visu kur nors butu imanoma gauti)
Atsakyti
Gal zinot, kur Vilniuj galima nusipirkti nemaltu roziniu pipiru (grynu pipiru, ne misinio) blush2.gif
Atsakyti
gal kas galit padet, niekur Kaune neberandu Kotanynkos prieskoniu plovui ?
taip man jie patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spalvos @ 2008 02 12, 18:04)
Gal zinot, kur Vilniuj galima nusipirkti nemaltu roziniu pipiru (grynu pipiru, ne misinio)  blush2.gif



kalvarijų/šeimyniškių g. kampas, priešais Holliday Inn.
Atsakyti
Atradau nuostabius prieskonius. Santa Maria -meksikietiški vištienos prieskoniai thumbup.gif Aš kai gaminu pupelių troškinį ir kai kepinu morkas barstau su jais. Tai skonis labai geras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuke @ 2004 09 14, 20:13)
Noriu paklausti tu, kurios nenaudoja visokiu "vegetu" rolleyes.gif Kokius prieskonius dedate ruosdamos zuvi? Nu niekaip nepavyksta skaniai paruosti su "grynais" prieskoniais  sad.gif



Patys nerealiausi - santa maria citrininiai žuvies prieskoniai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos prieskoniu zinoves 4u.gif
Gal zinote ka nors apie tokius "prieskonius mesos apvoliojimui". Praso draugai nupirkti, bet apejau visus prekybos centrus ir nieko panasaus nerandu. schmoll.gif Zinau tik tiek, kad ju sudetyje yra maltu dziuveseliu.
Aciu
Atsakyti
QUOTE(CrazySun @ 2008 03 26, 00:35)
Patys nerealiausi - santa maria citrininiai žuvies prieskoniai  thumbup.gif

o man dar labai patinka dadeti tu paciu santa marijos zoleliu misini zuviai thumbup.gif
Atsakyti