Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniai

QUOTE(r8t8l18k3 @ 2007 11 26, 20:21)
Kur klaipedoj galeciau rasti vaniles ir cinamono lazdeliu?  g.gif  verysad.gif

Daukanto gatvėj,. šalia Vision expres yra parduotuvė ALIEJAI thumbup.gif šiandien ten buvau, prisipirkau visokių mišinių...tai labai patiko mišinys sriubai be druskos. Dukrytei pagardinau sriubytę, tai labai kvapni, skani...net visą lėjštę išvalgė.....Dar nusipirkau česnakinės drsukos ir pagardinau daržovių troškinį thumbup.gif
o gal kuri žinote, kur daugiau galima dėti česnakinės druskos? ir dar...kas yra dašis? kur jo galima dėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 12 08, 00:33)
ir dar...kas yra dašis? kur jo galima dėti g.gif

kam tinka dašis
dašis
smile.gif
Atsakyti
Noreciau paklausti mergaiciu, gal zinote kur galima isigyti Santa Maria, prieskoniu rinkinuka,( firmine lentynele su daugybe prieskoniu).
Atsakyti

Aš gaminu kai kuriuos prieskonius pati. Sumalu pipirus kvepenčius ir karčiuosius, aitriają papriką, kmynų, čiobrelių žolės. Labai geras skonis mėsai.
Atsakyti
Gal zinote kur galima isigyti prieskoniu grustuve? Labai reikia, bet nerandu.
Ar kuri naudojate?
Atsakyti
Kur galima kaune nusipirkti santa maria prieskoniu stikliniuose indeliuose? Nervina mane tie maisiukai, pastoviai prisibarsto, nukrenta ir atrodo labai netvarkingai.
Maximose visokiose maciau, bet ten tik poros rusiu tie prieskoniai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pilotas @ 2008 01 08, 16:18)
Kur galima kaune nusipirkti santa maria prieskoniu stikliniuose indeliuose? Nervina mane tie maisiukai, pastoviai prisibarsto, nukrenta ir atrodo labai netvarkingai.
Maximose visokiose maciau, bet ten tik poros rusiu tie prieskoniai  schmoll.gif

Rimi daug mačiau ir IKI.
Papildyta:
QUOTE(Pliushke @ 2008 01 08, 15:19)
Gal zinote kur galima isigyti prieskoniu grustuve? Labai reikia, bet nerandu.
Ar kuri naudojate?

Pilies gatvėj yra parduotuvė, bet laaabai brangi dar gali pažiūrėti Sangaidoj (turi internetinį puslapį)
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2003 07 23, 02:03)
As tai megstu Santa Maria, nu dar kartais perku sveriamus (pvz. krapai man labiau sveriami patinka). Bet prisipirkus ivairiu ir dedu kam pritaikyta, tik nemegstu Salotu prieskoniu, nu niekur man jie netinka.

O man Santa Marija prieskoniai labnai nepatinka, bet mes megstam katanyo ar kaip ten tiksliai man jie voisi patinka dauguma isbandziau
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2008 01 10, 13:19)
Rimi daug mačiau ir IKI.
Papildyta:

Pilies gatvėj yra parduotuvė, bet laaabai brangi dar gali pažiūrėti Sangaidoj (turi internetinį puslapį)


O kiek tas labai daug? bigsmile.gif
Atsakyti
megstu eksperimentuoti su prieskoniais taciau kazkodel jie man vis pagadina patiekalo skoni, tarkime jei gaminu pagal recepta is knygos visada dedu tiksliai prieskoniu kiek parasyta ir butent tokiu, taciau ar mano skonio receptoriai ju nepriima ar kazka darau ne taip, nesuprantu....tai stengiuosi apsieiti ir be ivairenybiu prieskoniu, o pakanka pipiru ir druskos smile.gif
Atsakyti
gal zinote kur galima isigyti nemalto kario?
Atsakyti
O kam jus naudojate anyziu? Turtiu ir nezinau, ka su juo daryti. Prieskoninius augalus auginu ir pati. Maximoj nusipirkau auganciu indeliuose, tai visa ziema turiu svieziu thumbup.gif
Atsakyti