Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniai

Gal žinot, kur būtų galima įsigyti sveriamų cinamono lazdelių? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuliukas @ 2007 10 18, 20:53)
Gal žinot, kur būtų galima įsigyti sveriamų cinamono lazdelių?  ax.gif

Dažniausiai būna prie prieskonių sveriamų mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kuri žinote kur Kaune galima pigiausiai nusipirkti fasuotų prieskonių?
Papildyta:
QUOTE(Gretuliukas @ 2007 10 18, 19:53)
Gal žinot, kur būtų galima įsigyti sveriamų cinamono lazdelių?  ax.gif


Siaip maciau supakuotu, tai net Senukuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikita @ 2007 11 12, 13:24)
Sveikos,

Gal kuri žinote kur Kaune galima pigiausiai nusipirkti fasuotų prieskonių?
Papildyta:
Siaip maciau supakuotu, tai net Senukuose  smile.gif

Manau,kiekvienoj parduotuvėj yra pagal kišenę,šiaip manau geriau svseriamus pirkt.o dėl cinamono lazdelių,tai senukuose dekoratyvinės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikita @ 2007 11 12, 11:24)
Sveikos,

Gal kuri žinote kur Kaune galima pigiausiai nusipirkti fasuotų prieskonių?



Aš kiek pirkau, tai pigiausiai buvo Urmo bazėje, Vakarų rampoje. Tik nepamenu tiksliai kuriuose sandėliuose, nes yra keletas vietų. Skyriukai nedideli, juose prekiaujama džiovintais vaisiais ir prieskoniais. Prieskoniai fasuoti, mažesnį kiekiai, didesni...
Atsakyti
Kur klaipedoj galeciau rasti vaniles ir cinamono lazdeliu? g.gif verysad.gif
Atsakyti
gal kas žino kokie prieskoniai dedami į kuskusą?
Atsakyti
O su kuo darysi kuskusą. Tai stambūs manai, į kuriuos gali dėti tuos priekonius, kurie tau patinka.
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2007 11 30, 12:35)
O su kuo darysi kuskusą. Tai  stambūs manai, į kuriuos gali dėti tuos priekonius, kurie tau patinka.

Tai vat tame ir reikalas, kad dažnai eksperimentuoju ir dedu į patiekalus įvairiausius prieskonius.
o aš norėčiau žinoti kokius prieskonius deda į kuskusą ten kur jis populiarus. Na, kaip nors tradiciškai kad būtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tarijo @ 2007 11 30, 22:17)
o aš norėčiau žinoti kokius prieskonius deda į kuskusą ten kur jis populiarus. Na, kaip nors tradiciškai kad būtų ax.gif



Viena itale, keleta metu gyvenusi Afrikoje, mane moke, jog gaminant kuskusa pirmiausia puode, slakelyje aliejaus, reikia pakepinti susmulkinto cesnako, ciberzoles ir malto cinamono. Paskui jau deti vistiena, darzoves ir butinai - virtus/konservuotus avinzirnius. Savo ruoztu - druska ir pipirus. Atskirai gamindavo kuskuso kruopas "ant vandens" su trupuciu sviesto, ant ju pildavo visa ta paruosta, prieskuoniuota troskini. Labai specifinis skonis ir kvapas, bet man asmeniskai skanu.
Atsakyti
QUOTE(r8t8l18k3 @ 2007 11 26, 21:21)
Kur klaipedoj galeciau rasti vaniles ir cinamono lazdeliu?  g.gif  verysad.gif

Rimi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tarijo @ 2007 11 30, 21:17)
o aš norėčiau žinoti kokius prieskonius deda į kuskusą ten kur jis populiarus. Na, kaip nors tradiciškai kad būtų ax.gif

doh.gif blush2.gif aš visai be prieskonių kuskusą gamindavau blush2.gif Reikės pamėginti ko nors įdėti bigsmile.gif
Atsakyti