Įkraunama...
Įkraunama...

Palaidinės ilgomis rankovėmis

TU firmos nauja palaidnukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Kremo spalvos audinukas padailintas stilingais juodais #taškučiais bei mielais #katinais wub.gif #3/4 ilgio #rankovėmis wub.gif mirksiukas.gif Modeliukas prie apykaklės turi juosteles kurias galima surišti į stilingą kaspiną wub.gif Apačia priekyje dailiai paklostuota wub.gif Modeliukas susisega sagomis. Per krūtinę - 53 cm. Per juosmenį - 50 cm. Ilgis - 67 cm. Dydis -16. ATITINKA 14(L) DYDĮ . Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
George firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja didoki. Stilingos baltos spalvos modeliuką petukų srityje puošia geležinės detalės – antpečiai wub.gif Labai dailiai atrodo priekyje didelės kišenės užsisegančios sagomis wub.gif Sagomis užsisega ir patys marškinukai. Sagos sumaniai paslėptos po audinuku mirksiukas.gif wub.gif Rankovių ilgis reguliuojasi juostelių dėka iki madingo ¾ ilgio wub.gif Nugaroje yra klostelė wub.gif Per krūtinę – 60 cm. Rankovės ilgis – 61 cm. Stilingas ilgis - 73 cm. Dydis -18(UK). 46(EUR). ATITINKA 42(L) DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
G - D2 firmos nauja palaidinė - tunika atvežta iš užsienio. Man deja didoka. MODELIUKAS TINKA VISIEMS SEZONAMS wub.gif mirksiukas.gif 4u.gif Baltą audinuką puošia daili #iškyli faktūra wub.gif Stilingai atrodo #odos #imitacijos kantas kuris puošia apykaklę BEI užtrauktukas kaip kišenės imitacija wub.gif Per krūtinę - 50 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Stilingas ilgis - 70 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
George firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingą juodą modeliuką puošia #pilkšvos spalvos vidutinio storumo apykaklė, petukai, nugara bei rankovių kantai wub.gif Audinukas vidutinio storumo - jis dailiai persiūtas langeliais wub.gif mirksiukas.gif Stilingai #paaukštinta #apykaklė wub.gif Priekis užsisega užtrauktuku mirksiukas.gif wub.gif Nugarą puošia klostelė wub.gif Per krūtinę - 50 cm. Rankovės ilgis - 57 cm. Ilgis - 62 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Audinuką su faktūra puošia stilingi dryžiai: mėlynos bei baltos spalvos wub.gif Modeliukas ant petukų wub.gif Viršuje įverta gumutė dailiai suklostuoja audinuką wub.gif Į stilingo ¾ ilgio rankovių kantus taip pat įvertos gumutės wub.gif mirksiukas.gif Nugaroje yra dar viena daili detalė – juosta kuri susiriša į dailų kaspiną wub.gif Viršus – 40 cm. PUIKIAI tempiasi iki 70 cm. Ilgis – 50 cm. Dydis - 40 (EUR). Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Atsakyti
H&M firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai daili stilinga spalvytė wub.gif Priekis padailintas madingai užapvalintu audiniu wub.gif Peties sritis padailinta klostėmis wub.gif Modelis užsisega sagute nugaroje. Yra atsarginė saga. Per krūtinę - 46 cm. Rankovės ilgis - 57 cm. Per petukus - 33 cm. Ilgis - 56 cm. Dydis - 34. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Atsakyti
Vila firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai elegantiškas modeliukas.Abrikosų spalvos audinuką pabrėžia tamsiai juodos spalvos priekis ir nugara, rankovių kantai, apykaklė bei priekis wub.gif Rankovės prie petukų dailiai parauktos wub.gif Modeliukas susisega nugaroje su užtrauktuku mirksiukas.gif Per krūtinę - 47 cm. Rankovės ilgis - 65 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Woman firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Tamsiai mėlynas audinukas turi dailią faktūrą wub.gif Modeliukas susisega sagomis. Dailiausia bei stilingiausia detalė – rankovės wub.gif Per krūtinę - 52 cm. Rankovės ilgis – 61 cm. Nuo peties iki peties – 40 cm. Ilgis – 60 cm. Dydis - 42. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Atsakyti
Style of Benetton firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. VINTAGE STILIAUS MADINGAS MODELIUKAS wub.gif Garstyčių spalvos audinuką puošia žavios gėlės wub.gif Modeliukas susisega sagomis apsiutomis audiniu nugaroje ties dailia apykakle wub.gif Madingiausia bei stilingiausia detalė – rankovės – jų sukirpimas wub.gif Į rankoves įvertos gumos stilingai keičia jų formą wub.gif Per krūtinę – 55 cm. Rankovės ilgis – 66 cm. Nuo peties iki peties – 40 cm. Ilgis – 68 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
holly&whyte by lindex nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Tamsiai mėlynos spalvos audinuką puošia stilingi balti taškučiai wub.gif Madingos 3/4 ilgio rankovės wub.gif Dailiausia detalė nugaroje prie apykaklės įvertas kaspinas wub.gif Apačioje šonuose yra skeltukai wub.gif mirksiukas.gif Per krūtinę - 52 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 62 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Cubus firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Nuostabus modeliukas wub.gif Klasikinės spalvos – juoda – balta wub.gif Apačia madingai ilgesnė wub.gif Per krūtinę – 50 cm. Ilgis – 60 – 70 cm. Dydis - 38. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
LALOUS firmos nauja palaidinė - tunika atvežta iš užsienio. Baltą audinuką puošia mielos pandos wub.gif Abi pusės vienodos wub.gif Stilingo 3/4 rankovės užsisegančios sagomis wub.gif Sagomis užsisega ir priekis. Nugara madingai ilgesnė wub.gif Į ją įverta juostelė daro modeliuką dar stilingesniu wub.gif Per krūtinę - 50 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 66 - 77 cm. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti