Įkraunama...
Įkraunama...

Išlaidos maistui

Kainuoja 7,5 eur savaitei. Daug...o ir pertrauka tik 20 minučių, per tiek laiko nespėtų suvalgyti pilnai viską. Kai pamokos trumpos, per pietus jis jau namuose, nėr manau prasmės mėtyt tuos 7,5 eur g.gif Juk čia tik pietūs, ne visos dienos maitinimas. Žinoma, pigiau aš namuose pagaminčiau...
Atsakyti
Aš i mokykla dėčiau maista, sumustini, banana, obuoli, gaidelio sausainiu kokiu ir t.t. nes mokykloje kaip ir darbe, namie atrodo nenori to valgyt o darbe sueina viskas lotuliukas.gif
Paskirkite dezute ir ten dekite. Aš i darzeli taip, pirkdavau ko yra daug, kukuruzai, meduoliai, sausainiai, vafliukai ir kiekviena diena vis taip po kelis idedavau.
Atsakyti
Mano patirtis sako, kad mokykloje valgyt nei pigiau nei sveikiau. Kasdien duodu po 2 eur o vistiek alkanas grįžta ir tiesiai puola puodų dangčius kilnot ax.gif Taigi ir namie vistiek gaminu ir pinigai pietums mokykloje per mėnesį nemaži doh.gif Apie sausainius ar vafliukus plėtotis susilaikysiu, nes čia ne maistas o tik į balą metami pinigai.
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 09 02, 12:17)
Mano patirtis sako, kad mokykloje valgyt nei pigiau nei sveikiau. Kasdien duodu po 2 eur o vistiek alkanas grįžta ir tiesiai puola puodų dangčius kilnot  ax.gif Taigi ir namie vistiek gaminu ir pinigai pietums mokykloje per mėnesį nemaži doh.gif Apie sausainius ar vafliukus plėtotis susilaikysiu, nes čia ne maistas o tik į balą metami pinigai.


o jus tikra kad tie 2 eur ne snikersui isleidziami? smile.gif taip kad tikrai nesipletokite biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2015 09 01, 23:38)
kainuoja daug 4u.gif priklausomai, aisku, dar ir nuo mokyklos...
bet ir kaina, nemaza, ir neretai neskanu/prastas maistas.

Zinau du konkrecius pavyzdzius is 2-ju skirtingu KLP mokyklu: pietus kainuoja nuo 1.5 iki 2€. Maitina labai skaniai! Abu pavyzdziai ne mokyklinuku, vienas "pvz" eina pietauti i mokykla siaip, nes salia gyvena, bei skaniai ir pigiai maitina. Kitas pvz yra mano mamos. Ji mokykloje dirba 25m. ir labai gerai pamena ta pacia valgykla post-tarybiniais metais.
Neteigiu, kad visose mokyklose taip yra. Bet pasidometi tikrai verta be isankstinio nusistatymo.
QUOTE(dontstop @ 2015 09 02, 06:24)
Kainuoja 7,5 eur savaitei.
Žinoma, pigiau aš namuose pagaminčiau...

Per menesi kainuotu 1.5*22=33€ (max). Pusryciai ir vakariene - dar tiek pat, reiskias 66€ max per menesi. Vaikas nebejo i darzeli, isleidote 88€ daugiau nei iprastai. Tai skaitau, kad mokykloje valgyti nera brangu, nepaisant mazesniu darzelinio maisto kainu.
Gaminant namuose galetumete dar sutaupyti, ypac jei vaikas valgo viska (koses, sriubas, varskes bei darzoviu patiekalus).
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2015 09 02, 09:33)

Paskirkite dezute ir ten dekite. Aš i darzeli taip, pirkdavau ko yra daug, kukuruzai, meduoliai, sausainiai, vafliukai ir kiekviena diena vis taip po kelis idedavau.

Į darželį negalima neštis savo maisto nono.gif . Jei patikrintų, tai darželį uždarytų dėl higienos normų nesilaikymo.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2015 09 02, 13:43)
Į darželį negalima neštis savo maisto nono.gif . Jei patikrintų, tai darželį uždarytų dėl higienos normų nesilaikymo.


aga kiek kovojau del sito, nes pas mus tai ziauru, visi nesasi, o zinot kokie "protingi" kartais tevai buna. Prideda saldainių, kuo spalvotiskesniu zefyru ir dar didesniu nesamoniu t.t. tada va ir prasideda prisivaisina, o kur dar tu mano draugas tau duosiu tu nedraugas neduosiu.. bet kiek kalbeta buvo kiti tevai "taip nori" ir aukletoja lanksti tuo klausimu.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2015 09 02, 13:24)


Per menesi kainuotu 1.5*22=33€ (max). Pusryciai ir vakariene - dar tiek pat, reiskias 66€ max per menesi. Vaikas nebejo i darzeli, isleidote 88€ daugiau nei iprastai. Tai skaitau, kad mokykloje valgyti nera brangu, nepaisant mazesniu darzelinio maisto kainu.
Gaminant namuose galetumete dar sutaupyti, ypac jei vaikas valgo viska (koses, sriubas, varskes bei darzoviu patiekalus).

Mokamus pietus visgi išbandyism kitą savaitę, mat vaikis pareiškė, kad draugai eina, ir jis nori kartu doh.gif Tik bijau, kad per 20 min jis nespės pavalgyti (valgo labai lėtai, namuose - iki 2 val), pietūs ankstyvi (10:30 val), ar nereikės po jų dar įprastų pietų namuose grįžus 13 val g.gif
O šiaip aš jį maitinu 5 kartus per dieną: pusryčiai, priešpiečiai (vaisius), pietūs, pavakariai (pieniškas desertas), vakarienė. Kol kas matau du dalykus, kur galima sutaupyti:
sausus pusryčius su pienu leisiu 2 kartus per savaitę, likusias dienas valgys košes;
nebepirksim "vaikiško" vandens buteliuose, gal virsiu kompotus mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2015 09 02, 13:43)

nebepirksim "vaikiško" vandens buteliuose, gal virsiu kompotus  mastau.gif

Išvirkit arbatos, kurią vaikas mėgsta ir įprastai geria namuose ir supilkit į buteliuką-paprasta, nebrangu, sveika, tas pats kaip puodelį arbatos išgerti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2015 09 02, 13:43)
O šiaip aš jį maitinu 5 kartus per dieną: pusryčiai, priešpiečiai (vaisius), pietūs, pavakariai (pieniškas desertas), vakarienė.

ir pries mokykla jisai tuos pusrycius normaliai suvalgo? Vis tik jeigu lyginti darzeli ir mokykla, tai einant i mokykla pusryciai gaunasi anksciau ir didzioji dalis pazistamu vaiku ju automatiskai valgo maziau, tai ir isalksta greiciau.

o siaip paziurejus, tai kaina neatrodo didele 5-6 lt ir buvo tokia vyraujanti pietu kaina mokykloje. Renkantis atskirtus patiekalus galima ir pigiau pavalgyti, bet cia jau ne pirmokeliui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bekasė: 02 rugsėjo 2015 - 14:02
QUOTE(Aimeja @ 2015 09 02, 15:24)
Išvirkit arbatos, kurią vaikas mėgsta ir įprastai geria namuose ir supilkit į buteliuką-paprasta, nebrangu, sveika, tas pats kaip puodelį arbatos išgerti.  smile.gif

Arbatos nei vienas šeimos narys negeriam smile.gif

QUOTE(Bekasė @ 2015 09 02, 16:00)
ir pries mokykla jisai tuos pusrycius normaliai suvalgo?

Tikiuosi, kad valgys normaliai smile.gif Šiandien buvo pirma diena kaip valgė, keliamės mes taip ar taip apie 6, į mokyklą išeinam šiek tiek prieš 8 (mokykla prie pat namų), laiko pavalgyti normalius pusryčius yra, tad nematau priežasčių nuolaidžiauti, jei kartais sugalvos spyriotis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2015 09 02, 11:00)
o jus tikra kad tie 2 eur ne snikersui isleidziami? smile.gif taip kad tikrai nesipletokite biggrin.gif

Nu nežinau koks snikesrs turi būt kad 2 eur kainuotų biggrin.gif Be to žinodama savo vaiko apetitą ir poreikį saldumynams, tai būtų jis ligonis po kelių dienų kasdien 2 eur vien šūdmaisčiui išleisdamas doh.gif
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2015 09 02, 15:38)
Arbatos nei vienas šeimos narys negeriam  smile.gif

O kaip papildot organizmą reikiamu skysčių kiekiu g.gif
Atsakyti