Įkraunama...
Įkraunama...

Išlaidos maistui

QUOTE(Pireja @ 2015 08 20, 12:16)
O kokia cia keptuve? Gal galite imesti nuoroda?


user posted image

man su padalinimu nepatinka, nes darom ''skystesni'' idara, tai isbega ir pridega doh.gif turiu be padalinimo smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 20 rugpjūčio 2015 - 11:23
QUOTE(Pireja @ 2015 08 20, 12:16)
<..>
As manau, kad galima butu sutaupyti ant mesos musu atveju. Bet kad as sunkiai randu alternatyvu jai pakeisti.

<..>


man visai netycia gavosi saunus eksperimentas.

daznai gaminu vaiksam "ala kinietiska vistiena" t.y. daaaug morku (ant aliejaus su censnaku) + ko nors salia (pupelies, cukinijos, salierai, paprikos - pasisrinktinai) ir vistienos krutinele. beda: vaikams patinka darzoves, vistiena ismeto.. vyras... negali valgyti jei nera vistienos doh.gif per atostogas nusipirkau pasiekspermentavimui tailandietisko saldaus cili padazo. rezultatas DARZOVINI (visai be mesos) patiekala su malonumu valgo vyras. aisku su tuo padazu biggrin.gif zodziu man gavosi "prastumti"vegetarini varianta i seimos meniu.

tik nzn ar cia visiems "sueitu". bet as patenkinta wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karra: 20 rugpjūčio 2015 - 11:32
Aaa, sita esame tureje.
O gal kas toki dalyka turi ir naudoja?
http://www.amazon.fr...d...125&sr=1-17

Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2015 08 20, 12:35)
Aaa, sita esame tureje.
O gal kas toki dalyka turi ir naudoja?
http://www.amazon.fr...d...125&sr=1-17


mes turim panasu, neuzdengiama 4u.gif naudojam retai, nes labai taskosi, daug valymosi unsure.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 20 rugpjūčio 2015 - 11:42
QUOTE(Pireja @ 2015 08 20, 11:35)
Aaa, sita esame tureje.
O gal kas toki dalyka turi ir naudoja?
http://www.amazon.fr...d...125&sr=1-17

Turiu ir labai intensyviai naudojamas prietaisas namie .smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2015 08 20, 10:18)
bet vistiek tuoj bus šaukiančių, kad iškepti obuolių pyragą neapsimoka  biggrin.gif,

Šiaip gyvent apskritai neapsimoka, vienos išlaidos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2015 08 20, 10:20)

Man tiesiog gaila tokių žmonių, kurie savęs netausoja, buvusios kelios bendradarbės labai gyrėsi, kad naminę vištieną valgo, bet kiek to džiaugsmo, kai žmogus diena iš dienos išsunktas atrodo.  doh.gif

Nu kam taip dramatizuoti. Pasikartosiu, kad šeimoje keturi darbingi asmenys, darbai padalinti, visi žino kas už ką atsakingas. Man asmeniškai, jokio vargo nail.gif mano pagrindinis darbas kad visos gėrybės ant stalo pietų pavidale atsidurtų, nei tvartus mėžiu nei tas vištas pati lesinu biggrin.gif Kai reikia pinigų, tai ėmiesi darbo, daug kas imasi ūkio kas gali, kam nepatinka- eina papildomai darbdaviui dirbt. Beje, mano draugė mezgėja daug labiau nusivarius ir išsunkta atrodo ir sąnarius visus baigia susivaryt, nekalbu kad stuburas jau parėjęs, o dar nė 40 nėra doh.gif Nu bet varo tais virbalais dieną naktį kad vištienos (apskritai maisto) nusipirkt...
Papildyta:
QUOTE(Pireja @ 2015 08 20, 11:16)

Tiesa, gal kas bandete virti ceburekus su paruosta sluoksniuota tesla? Uzmaciau kazkur tokia ideja, gal verta demesio?

Aš čeburėkus darau su alaus tešla, tik miltai ir pigiausio alaus stiklinė, mums skanu wub.gif O įdarai įvairiausi, ir grybai labai skanu ir daržovių įdaras jei mėsos po ranka nėra. O kiek kainuoja ta sluoksniuota tešla?
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 08 20, 12:29)
Aš čeburėkus darau su alaus tešla, tik miltai ir pigiausio alaus stiklinė, mums skanu  wub.gif O įdarai įvairiausi, ir grybai labai skanu ir daržovių įdaras jei mėsos po ranka nėra. O kiek kainuoja ta sluoksniuota tešla?

2,8€/0.5kg. (ne LT)
Man patinka "tarybiniai" ceburekai. Kiek bandzius receptu, tokie nesigauna. Bet va su sluoksniuota tesla nesu bandziusi, gal irgi neblogi butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2015 08 20, 11:38)
Kai vaikai buvo mažesni, kepdavau sumuštiniams mėsą. Keptas kumpis sausokas.

kad nebutu sausa reikia ne kumpi, o sprandine kepti.
Pamarinuojam para (su santa maria marinatu - galima ir paciam daryti), tada i rankove ir i orkaite.
Anksciau daznai kepdavome, o paskutiniu metu apstojome - atsivalgeme.
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 08 20, 13:29)
<..>

Aš čeburėkus darau su alaus tešla, tik miltai ir pigiausio alaus stiklinė, mums skanu  wub.gif O įdarai įvairiausi, ir grybai labai skanu ir daržovių įdaras jei mėsos po ranka nėra. O kiek kainuoja ta sluoksniuota tešla?



o kaip kepate? fritiurineje ar keptuvesu aliejumi? kiek laiko? kokio dyzio darote?

aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Bekasė @ 2015 08 20, 13:43)
kad nebutu sausa reikia ne kumpi, o sprandine kepti.
Pamarinuojam para (su santa maria marinatu - galima ir paciam daryti), tada i rankove ir i orkaite.
Anksciau daznai kepdavome, o paskutiniu metu apstojome - atsivalgeme.



klasikinis mano svenciu (ir ne tik) patiekalas.
kepame priesokiais: arba kiekviena savaite, arba... na kokiu 3-4 men darome pertrauka doh.gif

(marinuojame medus, garstycios, kalendra+ druska, pipiraui, censakas). visuomet pavyksta. ypac skanus padazas is susidariusio sultinio (ant svogunu su sviestu (gali buti ir grybu) + gramas miltu, ismaisai ir supili ta sultini su grietine... kas ragauja- giria, recepto praso......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karra: 20 rugpjūčio 2015 - 12:52
QUOTE(Bekasė @ 2015 08 20, 13:43)
kad nebutu sausa reikia ne kumpi, o sprandine kepti.
Pamarinuojam para (su santa maria marinatu - galima ir paciam daryti), tada i rankove ir i orkaite.
Anksciau daznai kepdavome, o paskutiniu metu apstojome - atsivalgeme.


bet ji skani tik karsta, nes yra riebalo, kuris saltas toks viau, tai saltiems sumustiniams ar uzkandziui nelabai g.gif nors yra kas tam tikslui prieskoniuota sonine isverda/iskepa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2015 08 20, 13:50)
bet ji skani tik karsta, nes yra riebalo, kuris saltas toks viau, tai saltiems sumustiniams ar uzkandziui nelabai g.gif nors yra kas tam tikslui prieskoniuota sonine isverda/iskepa smile.gif



mums tinka unsure.gif

vyras dar krienu uzsideda (ant saltos), vaikai padazo (ant siltos.._ man visaip. gal kad tingiu ruost saltos plonai atsipjaunu ir tiek..
Atsakyti