Įkraunama...
Įkraunama...

Išlaidos maistui

Galgi jau gana, ką? Gal apie išlaidas maistui pradėkim poster_offtopic.gif

Riba jau peržengta, sakyčiau..
Atsakyti
QUOTE(Rebutia @ 2015 09 16, 21:20)
Tai žiaugčiot lengviau biggrin.gif Bet pasiūlyt irgi nėra ką smile.gif Gali patikt, gali nepatikt, bet išeities kitokios nėra smile.gif

Yra. valgyti gyvą maistą, kurio šildyti ar virti tuo metu nereiks
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 09 17, 10:33)
Yra. valgyti gyvą maistą, kurio šildyti ar virti tuo metu nereiks


Negundo pietums šaltas maistas. Pietums man privalo būti šiltas maistas. Kad ir šildytas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2015 09 17, 01:01)
as dirbu namie,

O viešpaties su viešpačiukais, dirba namie, o šeimą nuodija. Ar begali būti didesnė nuodėmė?
Papildyta:
QUOTE(Meger @ 2015 09 17, 07:43)
o as minejau kur kad valgau nesviezia maista  bigsmile.gif

tai dėl kokios kvailos priežasties tada ginate tą, kuri taip daro?
Atsakyti
uch , kokia diskusija g.gif labai jau norisi paklausti patarimo 'super seimininkiu ' ka pasiulytu ir kaip valgyti kai is namu iseini ryte apie 7.30 , o grizti apie 22 h. Nemaniau , kad jau labai blogai per laisvadieni pasigaminti puoda troskinio su mesa ir darzovem ar tirstos sriubos ir ja pasisildyti darbe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 09 17, 12:19)
išties kvaila priežastis smile.gif tiksliau jos net nėra smile.gif


Jusu valia manyti/galvoti ka tik norite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikuute @ 2015 09 17, 13:20)
uch , kokia diskusija  g.gif labai jau norisi paklausti patarimo 'super seimininkiu ' ka pasiulytu ir kaip valgyti kai is namu iseini ryte apie 7.30 , o grizti apie 22 h. Nemaniau , kad jau labai blogai per laisvadieni pasigaminti puoda troskinio su mesa ir darzovem ar tirstos sriubos ir ja pasisildyti darbe  smile.gif


Galima issivirti kiausiniu visai savaitei 4u.gif

Juokauju, jeigu ka lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi nea , kazkaip man tie kiausiniai nelabai , as tokia moteriske labiau megstanti pasiruosti naminiu pusgaminiu smile.gif ir juos istraukti is kameros bigsmile.gif
o jei I tema - maistui isleidziu daug ir jei rimtai skaiciuociau perdaug. Bet saldytuve slapenkes ir desreliu nera smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikuute: 17 rugsėjo 2015 - 12:32
QUOTE(Vikuute @ 2015 09 17, 12:28)
Oi nea , kazkaip man tie kiausiniai nelabai , as tokia moteriske labiau megstanti pasiruosti naminiu pusgaminiu  smile.gif ir juos istraukti is kameros  bigsmile.gif
o jei I tema - maistui isleidziu daug ir jei rimtai skaiciuociau perdaug. Bet saldytuve slapenkes ir desreliu nera smile.gif

o aš be šlapiankės ir dešrelių neįsivaizduoju gyvenimo - man asmeniškai pats skaniausias maistas, ypač "didžioji" šlapiankė, juodos duonos, skriemulys šlapiankės su garstyčiomis...mmmm... seilės drimba ant klaviatūros.
Atsakyti
QUOTE(Vikuute @ 2015 09 17, 13:20)
uch , kokia diskusija  g.gif labai jau norisi paklausti patarimo 'super seimininkiu ' ka pasiulytu ir kaip valgyti kai is namu iseini ryte apie 7.30 , o grizti apie 22 h. Nemaniau , kad jau labai blogai per laisvadieni pasigaminti puoda troskinio su mesa ir darzovem ar tirstos sriubos ir ja pasisildyti darbe  smile.gif

Kaip tai ką, taigi išeit iš darbo visai, jei kasdien gaminti neišeina biggrin.gif Kaip drįsti šildyt sriubą? Baisu. swoon.gif

Aš irgi juokauju. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimeja: 17 rugsėjo 2015 - 12:46
Perku ta slapenke ir panasiai valgau , siai savaitei jos nereikia pagal norus biggrin.gif
verdu 'lavonelius ' sriubai bigsmile.gif
upsss , na ir kaip nesugalvojau , kad nereikia man nei darbo , nei mokslu , nei pasikulturint - blush2.gif ai bet tada gal ir valgyt nereiktu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikuute: 17 rugsėjo 2015 - 12:48
QUOTE(Vikuute @ 2015 09 17, 13:20)
uch , kokia diskusija  g.gif labai jau norisi paklausti patarimo 'super seimininkiu ' ka pasiulytu ir kaip valgyti kai is namu iseini ryte apie 7.30 , o grizti apie 22 h. Nemaniau , kad jau labai blogai per laisvadieni pasigaminti puoda troskinio su mesa ir darzovem ar tirstos sriubos ir ja pasisildyti darbe  smile.gif

Jei norisi pagyventi bent kiek daugiau nei 50-60 metų - keisti darbą smile.gif
Atsakyti