Įkraunama...
Įkraunama...

Išlaidos maistui

QUOTE(Terroriste @ 2017 01 22, 20:02)

cukrus visai baisus nera, jei nenaudojamas dideliais kiekiais. As pvz. arbatos visai nesaldinu, tai kas per tragedija bus, jei pvz. karta per savaite imsiu ir pasisaldinsiu cukrum varske? Tas pats su druska. Tik nereikia persistengt. Ir i paranoja pult, kad viskas nesveika.

pasiskaitykite maisto produktu sudeti ir paziuresite kiek "nedaug" cukraus suvartojate per diena net pati to nejausdama biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2017 01 22, 18:35)
Tos lašišos auginamos fermose, ant kombikormo. tai nėra laisvai jūroje sugauta žuvis. be to, jos suvalgius labai blogai jaučiuosi, pykina. Tai kodėl turėčiau ją pirkti? Ir jei suvalgius atsiranda negerų pojūčių- tai nemanau, kad sveika. Aš išmokau intuityviai atsirinkti, kas sveika ir kas ne, tai tuo ir vadovaujuosi.

na zvejot as nezvejoju, kaip ir vistu savu neauginu, todel tenkinuosi ant kombikorno auginamais gaminiais smile.gif o jei blogai jauciates, aisku nevalgykite, as pvz visiskai nevalgau jokiu pieno produktu o piena geriu tik soju. Jau beveik metai kaip nepucia pilvo ir neturejau jokiu virksinimo problemu, iskaitant ir visus refliuksus. smile.gif
bet va vista lidle man prasta, neperku.
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2017 01 24, 00:19)
pasiskaitykite maisto produktu sudeti ir paziuresite kiek "nedaug" cukraus suvartojate per diena net pati to nejausdama  biggrin.gif



skaitau etiketes. Ir cukraus tikrai daug nesuvalgau, nes nepirkineju visokiu nesamoniu bigsmile.gif
Beja, geriu piena, pasukas, kefyra, valgau varske ir naturalu jogurta ir nei pilva pucia, nei turiu kokiu virskinimo problemu.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2017 01 24, 10:07)
skaitau etiketes. Ir cukraus tikrai daug nesuvalgau, nes nepirkineju visokiu nesamoniu  bigsmile.gif
Beja, geriu piena, pasukas, kefyra, valgau varske ir naturalu jogurta ir nei pilva pucia, nei turiu kokiu virskinimo problemu.

Toje pačioje duonoje yra cukraus mirksiukas.gif Sutinku su tuo, kad nereikia pulti paranoją ir visko baidytis, nes jei jau kiekvieną mažomožį pro padidinamąjį stiklą tyrinėsi, tai suprasi, kad išvis viskas nesveika, nenatūralu ir kenksminga...

Aš pati cukraus visiškai nebevartoju gerą pusmetį, kai susitvarkiau mitybą. Nei balto, nei rudo cukraus, saldumynų irgi nevalgau, negeriu jokių sintetinių sulčių, nevartoju duonos, miltinių gaminių. Džiaugiuosi, kad atsisakius šių dalykų sumažėjo maistui produktų sąskaita. Dabar mano pagrindinis užkandis riešutai. Nors riešutai Lietuvoje tikrai nepigūs, bet vis tiek išleidžiu mažiau nei, kai pirkdavau visokius ledus, šokoladus, saldainius ir kitus gražios odos priešininkus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2017 01 24, 17:47)
Toje pačioje duonoje yra cukraus mirksiukas.gif

na ir??? As lyg ir niekur nesakiau, jog visai nevartoju cukraus ar galvojat, kad as tokia bukaprote, jog nezinau, jog duonoj cukraus rasti galima, tai nutaret apsviest mane? Nuvilsiu, skaityt moku, zinau kas kur yra ar gali buti.
Atsakyti
Ko jūs taip agresyviai reaguojat? Siaubas, na ir piktumas žmonių. Atsiprašau atsiprašau, daugiau nekomentuosių jūsų pasisakymų, kad jau taip suirztat net nuo paprastos replikos apie cukrų.
Atsakyti

Toje pačioje duonoje yra cukraus mirksiukas.gif

Yra pirkti duonos ir be cukraus ir net ne vieno gamintojo  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2017 01 24, 17:31)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Miškų avietė" data-cid="71387179" data-time="1485272872"><div><p>Toje pačioje duonoje yra cukraus vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Yra pirkti duonos ir be cukraus ir net ne vieno gamintojo  4u.gif​ </p>


galit duot pavyzdziu? mielai tokia pirkciau, niekaip nerandu.
Atsakyti

galit duot pavyzdziu? mielai tokia pirkciau, niekaip nerandu.

ac3f947bb4e2c6ed6b1b8c0834e174f9.jpg

 

modtext_52d7ec7f6c91a_b2.jpg

 

 

tamsiduona.png

Atsakyti

Tik aš pastebėjau, kad tos bemielės ir becukrės duonos labai greit sukietėja, nors laikau įprastai ir neleidžiu džiūti, man jos kaip guma pasidaro net nesibaigus galiojimo laikui  :unsure:​ 

Atsakyti
QUOTE(arilina @ 2017 01 24, 18:41)
galit duot pavyzdziu? mielai tokia pirkciau, niekaip nerandu.

musu miestelio kepykla kepa keliu rusiu duona be cukraus ir visokiu "pagerintoju". Abejoju ar isvezioja i kokius tolimus miestus, bet esu tikra, kad jei netingesit ir paskaitinesit duonu etiketes, tikrai rasit ir be cukraus. Ir netgi kaina jos gali butu zemesne.
Papildyta:
QUOTE(GammaOrionis @ 2017 01 25, 08:24)
<p>Tik aš pastebėjau, kad tos bemielės ir becukrės duonos labai greit sukietėja, nors laikau įprastai ir neleidžiu džiūti, man jos kaip guma pasidaro net nesibaigus galiojimo laikui  unsure.gif </p>

laikykit saldytuve arba dali saldykit. Arba maziau pirkit. Na, arba pirkit su visokia chemija, tai laikysis ilgiau. Kaip sakoma, jusu teise rinktis mirksiukas.gif
As perku paprasciausia, be visokiu neaiskiu priedu. Bet perku mazai, tai susenti nespeja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leksa: 25 sausio 2017 - 10:29
dekui, paieskosiu. tik tiek kad tu su visais EKO zenklais vengiu kaip velnias kryziaus, nes tai tik akiu dumimas
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2017 01 24, 01:19)
na zvejot as nezvejoju, kaip ir vistu savu neauginu, todel tenkinuosi ant kombikorno auginamais gaminiais  smile.gif o jei blogai jauciates, aisku nevalgykite, as pvz visiskai nevalgau jokiu pieno produktu o piena geriu tik soju. Jau beveik metai kaip nepucia pilvo ir neturejau jokiu virksinimo problemu, iskaitant ir visus refliuksus.  smile.gif
bet va vista lidle man prasta, neperku.


tai taip, reikia atsirinkti pagal tai, ką organizmas toleruoja ir ko ne. Lidlo vištienos aš irgi negaliu valgyti, kaip ir jokios lenkiškos.
Atsakyti