Įkraunama...
Įkraunama...

Išlaidos maistui

QUOTE(arilina @ 2017 01 25, 13:07)
dekui, paieskosiu. tik tiek kad tu su visais EKO zenklais vengiu kaip velnias kryziaus, nes tai tik akiu dumimas

o jus neziurekit i tuos visus gudrius EKO uzrasus. Skaitykit sudeti, kuo maziau produkru prirasyta, tuo geriau. Pas mus tikra naturali duona be nereikalingos chemijos ipakuota gan....na, neisvaizdziai, bet skanesne (man) ir netgi pigesne. Isziurekit ypac apatines lentynas ir pigesne duona pagal kaina, galit tarp ju ir rast tikrai gera duona. Kazkaip zmones klaidingai galvoja, kad jei produkras geras, tai privalo daug kainuot. Bet tai nebutinai. I naturalu gamini kai nededa brangios chemijos,tai ir kainos neuzsikelia.
Atsakyti

Na štai eina į pabaigą sausis, mes jau išlaidas paskaičiavom, per likusias dienas nieko nepirksim. Gavosi taip:

Viso ~151 eur, iš jų

vaisiai, daržovės ~29

pieno produktai ~28

mėsa, žuvis, paukštiena, kiaušiniai ~25

saldumynai (gimtadienio tortas, jogurtai) ~23

gatavas maistas (pica išsinešimui, bandelės iš kepyklos) ~17

kruopos, miltai, makaronai, duona ~12

mineralinis vanduo ~12

prieskoniai, padažai ~5

 

Suma nedidelė, bet galėjom ir geriau (turint omeny, kad turėjom pilną kamerą mėsos, paukštienos ir žuvies bei pilnas spinteles negreit gendančio maisto. Tikslas buvo aptuštint atsargas prieš kito mėnesio kelionę į Lenkiją užsipirkti produktų)

Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2017 01 25, 12:22)
o jus neziurekit i tuos visus gudrius EKO uzrasus. Skaitykit sudeti, kuo maziau produkru prirasyta, tuo geriau. Pas mus tikra naturali duona be nereikalingos chemijos ipakuota gan....na, neisvaizdziai, bet skanesne (man) ir netgi pigesne. Isziurekit ypac apatines lentynas ir pigesne duona pagal kaina, galit tarp ju ir rast tikrai gera duona. Kazkaip zmones klaidingai galvoja, kad jei produkras geras, tai privalo daug kainuot. Bet tai nebutinai. I naturalu gamini kai nededa brangios chemijos,tai ir kainos neuzsikelia.


sutinku smile.gif ieskosiu
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2017 01 29, 15:56)

1.<p>saldumynai (gimtadienio tortas, jogurtai) ~23</p>

2.<p>mineralinis vanduo ~12</p>


1. va sitos islaidos tai gan dideles. Galetu ir mazesnes buti.
2. o situ gali ir visai nebut.
cia tik mano toks pastebejimas, kuris, aisku, gali tikti tik mano seimai bigsmile.gif

P.S. pas jus prastos kokybes vanduo ar kodel perkat vandeni?
Atsakyti

1. va sitos islaidos tai gan dideles. Galetu ir mazesnes buti.
2. o situ gali ir visai nebut.
cia tik mano toks pastebejimas, kuris, aisku, gali tikti tik mano seimai bigsmile.gif

P.S. pas jus prastos kokybes vanduo ar kodel perkat vandeni?

Sutinku su pastebėjimais  :) 

Mes perkam gazuotą vandenį. Paprastą iš krano irgi geriam, bet ir gazuoto geriam. Daug, minimum 1,5 l per dieną išgeriu vien tik aš pati viena  :blush-anim-cl:​ 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2017 01 29, 22:38)
. Daug, minimum 1,5 l per dieną išgeriu vien tik aš pati viena  blush-anim-cl.gif </p>

celiulitas, bedos su skrandziu. Dar kuo pagasdinciau, jei zinociau biggrin.gif
Atsakyti

celiulitas, bedos su skrandziu. Dar kuo pagasdinciau, jei zinociau biggrin.gif

Na dėl celiulito tai tikrai mitas  :) Geriu po tiek gazuoto vandens jau nežinau kiek metų, 14 gal, jei ne daugiau, ir celiulito neturiu, nors ne kūda esu  :)​ 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2017 01 29, 23:21)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Leksa" data-cid="71400626" data-time="1485724305"><div><p>celiulitas, bedos su skrandziu. Dar kuo pagasdinciau, jei zinociau vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Na dėl celiulito tai tikrai mitas  smile.gif Geriu po tiek gazuoto vandens jau nežinau kiek metų, 14 gal, jei ne daugiau, ir celiulito neturiu, nors ne kūda esu  smile.gif </p>

man irgi atrodo, kad mitas, gazuotu gerimu negeriu, bet celiulitas yra unsure.gif
Nu, tada, jei jau nepagasdinau, tai zinokit, kad brangu.... uz vandeni... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2017 01 30, 09:33)
Nu, tada, jei jau nepagasdinau, tai zinokit, kad brangu.... uz vandeni...  blink.gif


jus manot, kad zmogus n metu skaiciuojantis maisto islaidas, nezino, kad mineralinis brangus?
bet jeigu skiria jam pinigu, vadinasi tikrai reikalingas jiems bigsmile.gif ir ne menesi, ne 2, o net 14 metu 4u.gif
kiek as atsimenu Dontstop sioje temoje, tiek ji ir perka ta mineralini biggrin.gif ir kiekviena karta teisinasi rolleyes.gif
Atsakyti
oj oj, kaip gerai, kad pasaket, jog ji zino, kad mineralke brangi, o tai zinojus nebuciau biggrin.gif ir gerai, kad ispejot, jog stebetis kazkuo negalima. Jei perka zmogus bet ka, nesvarbu uz kiek, reiskiasi reikia ir amen. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2017 01 30, 21:27)
oj oj, kaip gerai, kad pasaket, jog ji zino, kad mineralke brangi, o tai zinojus nebuciau  biggrin.gif ir gerai, kad ispejot, jog stebetis kazkuo negalima. Jei perka zmogus bet ka, nesvarbu uz kiek, reiskiasi reikia ir amen.  mirksiukas.gif


jeigu seka islaidas, tai neabejotinai zino kiek kainuoja 4u.gif nelabai suprantu, kam cia ta ironija?
ir ne bet ka, o tai, ka naudoja jau 14 metu smile.gif
jums tai bet kas nesvarbu uz kiek, jus ir neperkat to mineralinio, nes jums jo reiskiasi nereikia, nes... brangu uz vandeni 4u.gif ir amen 4u.gif
Atsakyti

Nesipykim  :4u:  Perku mineralinį, nors žinau, kad brangu, neperku užtat kavos, arbatos, alkoholio iš gėrimų, vienintelė nuodėmė mineralinis beliko  :D  Atsisakysiu tik visai reikalo prispirta, nes negaliu be jo gyventi  :blush-anim-cl:​ 

Atsakyti