Įkraunama...
Įkraunama...

Išlaidos maistui

Man tai net baisu pagalvoti, kiek per mėnesį išleidžiam maistui... Abu sūnūs pradėjo lankyti sporto salę, užsimanė tapti sveikuoliais, tai valgo kibirais... Aną mėnesį pirkom 18 kg vištienos filė, 10kg jautienos, 5kg lašišos... Dėžutės ryžių užtenka gal dviem dienom... O kur dar visokie "ekologiški produktai": kokosų aliejus (kuris nepigiai kainuoja), riešutų svietas, alyvuogių aliejus, įvairiausios sėklos. O dar "bankos" papildų - proteinai, kreatinai, bcaa, vitaminai... Per mėnesį mažų mažiausiai 500 išsileidžiam...
Gal kuri nors iš mamų susidūrė su panašia situacija ir gali papasakoti, kaip sukosi iš situacijos?
Atsakyti

Man tai net baisu pagalvoti, kiek per mėnesį išleidžiam maistui... Abu sūnūs pradėjo lankyti sporto salę, užsimanė tapti sveikuoliais, tai valgo kibirais... Aną mėnesį pirkom 18 kg vištienos filė, 10kg jautienos, 5kg lašišos... Dėžutės ryžių užtenka gal dviem dienom... O kur dar visokie "ekologiški produktai": kokosų aliejus (kuris nepigiai kainuoja), riešutų svietas, alyvuogių aliejus, įvairiausios sėklos. O dar "bankos" papildų - proteinai, kreatinai, bcaa, vitaminai... Per mėnesį mažų mažiausiai 500 išsileidžiam...
Gal kuri nors iš mamų susidūrė su panašia situacija ir gali papasakoti, kaip sukosi iš situacijos?

Papildų nevartojų, bet visą kitą, ką išvardinot, taip  :)

Vištienos filė pagrindinė mūsų šeimos mėsa, man iš jos patogu gaminti, visi valgo (ne taip, kaip jautieną, kiaulieną, mažiausiai dar tenka malt, papildomas vargas man) - filę perkam Lenkijoje.

Jautieną valgom tik mes su vyru, tai mažiausiai populiari mėsa pas mus, mėnesiui ~2 kg max sueina, perkam Lenkijoje

Lašišą perkam Lietuvoje, taip, brangu...Rimi šią savaitę po 9,99  :4u:

Kokosų aliejų pirkau 2 sykius Rimi iki Iki, buvo akcijų po 3,99 kainavo 500 g stiklainis, man tokio kiekio užtenka pusmečiui, aš tik į naminius desertus dedu, nežinau, kur dar jį pritaikyti  :hmm:  Darau tokius ale rafaello... Nedažnai valgom, todėl nedaug sueina. Paskutinį kartą pigiau nupirkau Lenkijoje, bet didesnį kiekį - 1 kg, tai dabar išvis ilgam man bus...

Riešutų sviesto 2 indelius per mėn suvartojam, perku Lenkijoje, bet būna per nuolaidas už labai panašią kainą pas mus. Naudojam kaip prieš tai naudodavom Nutellą ir panašius spredus, kaina skaitau analogiška.

Alyvuogių aliejų, taip pat sezamų, žemės ir graikinių riešutų, vynuogių kauliukų ir tt pilam į salotas, valgo pagrinde vyras. 1 mažos talpos (~200-250 ml) buteliuko užtenka bent jau keliems mėnesiams. Perkam Lenkijoje.

Sėklas valgom nedaug, pagrinde vasarą, kai šviežios daržovės būna ir kai dažniau gaminamos salotos. Dabar mūsų daržovės tai burokai, morkos, kopūstai, rauginti kopūstai ... Salotų gaunasi žymiai mažiau, daugiau gaminam troškinių, sriubų iš daržovių. Einamos sėklos, barstomos visur, tai tik sezamų  :)

Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 01 18, 12:35)
Aš lidlinio negaliu pirkti, paėmus į burną net nuryti neina kaip neskanu, grietinė neįmanomai rūgšti- ir neskanu, ir per skrandį stipriai "duoda", fermentinis sūris irgi nesusivalgė. Duona ne ta, kurią aš galiu valgyti... vnž., nieko iš maisto ten pirkti neišeina, apart šokoladukų ir cepelinų (šitie patiko ir pigūs).  ax.gif


aš Lidle daug ko valgyt negaliu. Varškė, grietinė man visai nevalgoma nuo rūgštumo.
Jogurtą pirkom, niekas nevalgė jo.

O pabrango gal ir šlamštas biggrin.gif - pienas, sviestas, sūreliai...Kiek pastebėjau, tai ir mūsų perkama duona jau brangesnė. Viskas po biški, bet bendrai sudedi, tai daugiau moki.
Atsakyti
Sausis - 319,48 eur
Vasaris - 238,25 eur
Kovas - 308,47 eur

Kuo toliau, tuo daugiau isleidziame, nors iprociai nesikeicia.
Atsakyti
Mūsų trijų asmenų šeima kovą sumušė rekordą - maistui išleidom tik 208 eurus. Pati net stebiuosi. Aišku, vaikas darže dieną valgo, lieka tik vakaras ir savaitgaliai. Mes abu nešamės į darbą. Šį mėnesį kartą valgėm picerijoje. O šiaip tai net nežinau ar tai mažai. Man asmeniškai l.mažai. ax.gif
Atsakyti
Važiavom su reikalais į Varšuvą, tai tuo pačiu sustojom Kauflande ir Biedronkoj. Nu ir pasakysiu, kad nifiga ne pigiau. Vienintelis dalykas, kuris buvo išties pigiau, tai, kad pataikėm ant akcijos mėsai, o šiaip - aliejaus kaina tokia kaip Lt, vištiena Lietuvoje net pigiau, o visa kita taip kaip ir LT. Nes kokia prasmė tysti iš Lenkijos tualetinį ar dar kažką metams į priekį, jei už tą pačią kainą per akciją Lietuvoje gali nusipirkt.
Atsakyti
maistui isleidziu 300 eur. cia tik as savo paskaiciavau. dar tiek pat vyras manau isleidzia..
man baisu, tikrai verysad.gif
kavinese nevalgom - karta i du menesius gal...
pusryciams kiausiniai, smoothy, avokadai
pietum darzoves, arba darzoves su mesa
zuvies, kreveciu neprisimenu kada paskutini karta pirkau
jokiu saldumynu nevertojam, bulku neperkam, duonos irgi. as alergiska gliutenui

maisto prekes pabrango nerealiai.
Atsakyti
QUOTE(Keilada @ 2017 04 03, 15:22)
Važiavom su reikalais į Varšuvą, tai tuo pačiu sustojom Kauflande ir Biedronkoj. Nu ir pasakysiu, kad nifiga ne pigiau. Vienintelis dalykas, kuris buvo išties pigiau, tai, kad pataikėm ant akcijos mėsai, o šiaip - aliejaus kaina tokia kaip Lt, vištiena Lietuvoje net pigiau, o visa kita taip kaip ir LT. Nes kokia prasmė tysti iš Lenkijos tualetinį ar dar kažką metams į priekį, jei už tą pačią kainą per akciją Lietuvoje gali nusipirkt.

Gal suklysiu sakydama, bet mesa Lenkijoje turbut daugiausia perka pas ukininkus. O visa kita gal kokiuose turguose ale bazes tipo pigiau. Supermarketuose abejoju ar bus tiek viskas pigiau.
Aisku, kas vaziuoja, tai ir perka daug. O jei nereikia tokiu kiekiu, tada neverta vaziuoti.
Atsakyti

Gal suklysiu sakydama, bet mesa Lenkijoje turbut daugiausia perka pas ukininkus. O visa kita gal kokiuose turguose ale bazes tipo pigiau. Supermarketuose abejoju ar bus tiek viskas pigiau.
Aisku, kas vaziuoja, tai ir perka daug. O jei nereikia tokiu kiekiu, tada neverta vaziuoti.

Visos prekes Lenkijoje perkamos atitinkamuose "taskuose". Reikia labai zinoti kas kur pigiau, kokia kokybe. Tikrai nera taip, kad pakanka uzsukt i 1 ar 2 PC ir pavyks visko pigiau prisipirkti. Kas vaziuoja pirma karta, privalo rimtus "namu darbus" atlikti, kitaip nulekia, krauna viska is eiles i vezima, o paskui skundziasi, kad brangu ten.

Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2017 04 30, 08:44)
Visos prekes Lenkijoje perkamos atitinkamuose "taskuose". Reikia labai zinoti kas kur pigiau, kokia kokybe. Tikrai nera taip, kad pakanka uzsukt i 1 ar 2 PC ir pavyks visko pigiau prisipirkti. Kas vaziuoja pirma karta, privalo rimtus "namu darbus" atlikti, kitaip nulekia, krauna viska is eiles i vezima, o paskui skundziasi, kad brangu ten.</p>

Leksa, zinau. Todel ir yra net tema apie pirkimus Lenkijoje. Merginos dalinasi kas kur ka perka pigiau.
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2017 04 27, 21:08)
maistui isleidziu 300 eur. cia tik as savo paskaiciavau. dar tiek pat vyras manau isleidzia..
man baisu, tikrai verysad.gif
kavinese nevalgom - karta i du menesius gal...
pusryciams kiausiniai, smoothy, avokadai
pietum darzoves, arba darzoves su mesa
zuvies, kreveciu neprisimenu kada paskutini karta pirkau
jokiu saldumynu nevertojam, bulku neperkam, duonos irgi. as alergiska gliutenui

maisto prekes pabrango nerealiai.



cia anekdotas unsure.gif

214 balandi 5 asmenys (t.y. siek tiek taupom: eskpermentuojam ar imanoma i 200 tilpt metu vidurkis)
+ 2 vaiku darzeliai+42 kavines+62 alko ( nepadoru, bet taip). i darba/ mokykla dazniausiai nesames i namu.
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2017 05 01, 23:08)
cia anekdotas  unsure.gif

214  balandi 5 asmenys (t.y. siek tiek taupom: eskpermentuojam ar  imanoma i 200 tilpt metu vidurkis)
+ 2 vaiku darzeliai+42 kavines+62  alko ( nepadoru, bet taip). i darba/ mokykla dazniausiai nesames i namu.

Karra, labai nedaug bigsmile.gif Kaip pavyksta ? Ka perkat ir ka daugiausia seima valgo ?
Ar vaikai gauna pasmalyzauti ? Jogurtai, sureliai ... ? Ar visa tai ribojate labai ?
Maniskis labai megsta jogurtus. Jau radau kur gera kaina yra, bet bet kokiu atveju, ne dykai gi. Pati negaminu, kaip cia kazkas rase, kad jogurtus daro pacios.
Ir Jusu seima nemaza. Saunuole esate mirksiukas.gif
Atsakyti