Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos TR, 31tema

turim vieną slapiukę clap.gif smagu , kad prisijungei , ir linkim sėkmės ir laikom kumščius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 10 11, 20:25)
turim vieną slapiukę  clap.gif smagu , kad prisijungei , ir linkim sėkmės ir laikom kumščius  thumbup.gif


Aciu smile.gif smile.gif
Antradieni matysiu Elis. Paklausiu kada iseina i dekreta. Bet ji buvo minejusi, kad TRY dekretines labai trumpos, gerai neprisimenu bet ne daugiau 6 men is viso.
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 10 11, 09:12)
neringel tikrai nesakau ka kažkas blogai tau , bet nu man tavo istorija tokia... kur tikrai kabliukų reikia ieškoti ...
jei būtų pakilęs šis titras ai reiktų šalinti tonziles, nes kitaip gali apsunkinti ir pastojimą ir išnešiojimą, na reiktų loro konsultacijos .  4u.gif

Ačiū Šiaurės meškute už nuorodas, kur ieškoti tų kaliukų 4u.gif.
Atsakyti
QUOTE(rneringa @ 2015 10 11, 20:58)
Orya, tu kaip visada šmaikščiai ir žodžių į vatą nevynioji bigsmile.gif, bet reikia pasistengti suprasti ir mergaites. Mes visos turinčios šį gyvenimo išbandymą daugeliu atvejų esam jautrios, pavargę kovodamos su savo bėda. O kai dar stringa reikalai, tai stresas padaro savo..

Aš labai suprantu mergaites, savo pirmo vizito ir prisiminti nenoriu smile.gif viskas buvo netaip, ir tikrai galvojau kuo aš kitokia nei tos mergaitės, kurioms viskas pas juos sklandžiai vyksta. Nu bet niekas nieko susilaužęs tada nebuvo. O procedūrai irgi grįžom tik po metų, nes vėlgi gyvenimas pakoregavo reikalus.
Norėjau tik pasakyti, kad kartais reikia ne tik iš savo pusės pažiūrėti... Kad čia ne jums nelaimė atsitiko, o mūsų labai vertinamai profesorei, bet nei viena neparašė, kažko panašaus į "linkiu greičiau pasveikti" ar panašiai, tik "kaip MAN nepasisekė". Nekelkit sau papildomo streso, galvodamos, kad čia jus užpuolė nesėkmės ir tiek 4u.gif
Visoms ten esančioms ir ten traukiančioms sėkmės, labai už visas sergu, ir linkiu grįžti su džiaugsmais po širdimi. Teigiamo nusiteikimo, mergiukai, gydytojai ten nerealūs 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Turiu klausymėli mirksiukas.gif Ar po histeroskopijos laiku ateina mmm g.gif Susiplanavau GN su M ir labai tikiuosi kad mmm ateis laiku.
Atsakyti
QUOTE(orya @ 2015 10 11, 03:01)
Aš galvojau, kad Semra kažką susilaužė, o pasirodo čia jums nepasisekė... Bet svetimo skausmo nebūna, ane? wink.gif



Siaip tai buvo parasyta, kad jos nebus iki 26, nezinojau, kad ji kazka susilauze...
Atsakyti
QUOTE(linulyte @ 2015 10 12, 07:58)
Labas rytas  4u.gif Turiu klausymėli  mirksiukas.gif Ar po histeroskopijos laiku ateina mmm  g.gif Susiplanavau GN su M ir labai tikiuosi kad mmm ateis laiku.

Šiaip turėtų ateiti laiku. Bet kartais nors mmm ir reguliarios kartasi jos iškrečia kvailysčių. Juk negali visko nuspėti ax.gif.
Atsakyti
QUOTE(rneringa @ 2015 10 12, 08:21)
Šiaip turėtų ateiti laiku. Bet kartais nors mmm ir reguliarios kartasi jos iškrečia kvailysčių. Juk negali visko nuspėti  ax.gif.

4u.gif taip tas tiesa tongue.gif bet aš labai tikiuosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linulyte @ 2015 10 12, 04:58)
Labas rytas  4u.gif Turiu klausymėli  mirksiukas.gif Ar po histeroskopijos laiku ateina mmm  g.gif Susiplanavau GN su M ir labai tikiuosi kad mmm ateis laiku.

4u.gif man atejo savaite veliau, o antros laiku kaip visada.
Bet tai kur dabar prof.susilauze ta koja g.gif ir kodel geriems zmonems tokios nelaimes nutinka :verysad:Dar sakyciau ziema, o dabar... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nekantrioji:) @ 2015 10 12, 09:28)
4u.gif man atejo savaite veliau

Hmm g.gif negerai negerai unsure.gif Telieka laukti ir labai labai tikėti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuojauta @ 2015 10 12, 10:09)
Siaip tai buvo parasyta, kad jos nebus iki 26, nezinojau, kad ji kazka susilauze...

Čia ir buvo parašyta, kad koją susilaužė, bet aš nepuolu, tiesiog sakau, kad svetimų nelaimių sau nepaišytumėt 4u.gif Daugiau pozityvo, nusiteikimas labai svarbus šitame procese smile.gif
Atsakyti
Gal kam idomus mano skaičiai 4u.gif
IVF 1700€.
Vaistai (gonalis, cetrotide ir ovitrelis) 1058,50 lyru.
Plius nusipirkau 10 dezuciu crinono ir 10 dezuciu progestan uz 900 lyru (jau matau, kad daug atliks).
Per pirma konsultacija mums padare tyrimus, man kraujo uz 433 eur ir vyrui spermograma uz 209 lyras.
Embrionų šaldymas 604 eur.
Apartamentai 3 savaites 1300 eur.
Bilietai nepamenu tiksliai kainu doh.gif
Maisto cekuciu dar nesuskaiciavau, bet pravalgem tai daug lotuliukas.gif
Atsakyti