Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

QUOTE(Tasty @ 2016 05 22, 13:12)
Viskas tik pagal Kayla? O maistas irgi pagal aplikaciją?



Taip, yra ir menu sudarytas, galima pasirinkti vegetariska, normalu, veganiska ir pan. Yra ir pirkiniu sarasas visai savaitei i prieki sudarytas. As labai grieztai mitybos nesilaikau, bet keleta receptu tikrai panaudojau.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 05 22, 14:42)
ten 3 kartai per savaite, guodzia tai, kad nereiks kasdien saves versti, tuo labiau, kaskart vis daugiau reikes daryti - tai irgi visai idomu smile.gif

Sveikos merginos 4u.gif turiu klaudimėli , kaip jus žiurite video ar youtube ar turite atsisiuntusio?
Atsakyti
QUOTE(ho-ho @ 2016 06 22, 08:29)
Sveikos merginos 4u.gif turiu klaudimėli , kaip jus žiurite video ar youtube ar turite atsisiuntusio?

Visaip, jutube ir siusdavaus. Dabar tai lentele su skaiciais biggrin.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Pradėjau sportuoti namuose insanity. Pagimdžiau prieš 3 mėnesius ir liko didelis pilvas, bei riebalų nemažai. Bet man labai pradėjo skaudėti kelių sąnarius, matyt svoris nelebai leidžia šokliuoti pagal tą insanity sad.gif Gal galit patart ką panašaus galiu pasportuot namuose ? Gal kokia programėlė telefonui yra ? Reik pradžiai svorį numest, o paskui jau dailinti figūrą.
Atsakyti
QUOTE(Tokata @ 2016 08 05, 10:53)
Labukas  4u.png

Pradėjau sportuoti namuose insanity. Pagimdžiau prieš 3 mėnesius ir liko didelis pilvas, bei riebalų nemažai. Bet man labai pradėjo skaudėti kelių sąnarius, matyt svoris nelebai leidžia šokliuoti pagal tą insanity sad.png Gal galit patart ką panašaus galiu pasportuot namuose ? Gal kokia programėlė telefonui yra ? Reik pradžiai svorį numest, o paskui jau dailinti figūrą.

Sveikute ☺
Labai jau sudetinga programa pradziai pasirinkai. Is lengvesniu man patiko Jilian Michaels 30 day shred pavyzdziui arba ripped in 30. Dar is lengvesniu irgi nebloga (pati katik pabaigiau) yra 21 day fix. Youtube pilna mankstu visokiu taip pat 😉
Atsakyti
QUOTE(Tokata @ 2016 08 05, 10:53)
Labukas  4u.png

Pradėjau sportuoti namuose insanity. Pagimdžiau prieš 3 mėnesius ir liko didelis pilvas, bei riebalų nemažai. Bet man labai pradėjo skaudėti kelių sąnarius, matyt svoris nelebai leidžia šokliuoti pagal tą insanity sad.png Gal galit patart ką panašaus galiu pasportuot namuose ? Gal kokia programėlė telefonui yra ? Reik pradžiai svorį numest, o paskui jau dailinti figūrą.

sveika, man po gimdymo geriausiai kolkas patinka PYIO manksteles, jei jas taip galima pavadint (yra nuoroda pirmam psl), nes pradzioj irgi jokio sonikejimo, jokiu dideliu apkrovu nesinorejo
Papildyta:
QUOTE(Albe69 @ 2016 08 08, 21:19)
Sveikute ☺
Labai jau sudetinga programa pradziai pasirinkai. Is lengvesniu man patiko Jilian Michaels 30 day shred pavyzdziui arba ripped in 30. Dar is lengvesniu irgi nebloga (pati katik pabaigiau) yra 21 day fix. Youtube pilna mankstu visokiu taip pat 😉

sveika, seniai nematyta smile30x30.png kaip rezultatai po 21DF?
Atsakyti
QUOTE(as** @ 2016 08 09, 10:58)

sveika, seniai nematyta smile30x30.png kaip rezultatai po 21DF?

Neblogi sakyciau, turint omeny, kad nedariau kasdien ir su mityba pasukciaudavau nemazai😁
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2016 08 09, 12:38)
Neblogi sakyciau, turint omeny, kad nedariau kasdien ir su mityba pasukciaudavau nemazai😁

kaip su svoriu reikalai? kiek sveri? meti ar tik "profilaktiskai" pasportuoji?
Atsakyti
QUOTE(as** @ 2016 08 09, 12:41)
kaip su svoriu reikalai? kiek sveri? meti ar tik "profilaktiskai" pasportuoji?

Normaliai su svoriu, svyruoja tarp 63-65 kg. Prie 177cm ugio visai gerai Tiek sveriau ir pries pastodama. Mest nemetu, tik likau tokia minksta, bandau siek tiek sutvirtet ax.png

Kaip pas tave reikalai? smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2016 08 09, 15:14)
Normaliai su svoriu, svyruoja tarp 63-65 kg. Prie 177cm ugio visai gerai  Tiek sveriau ir pries pastodama. Mest nemetu, tik likau tokia minksta, bandau siek tiek sutvirtet  ax.png

Kaip pas tave reikalai? smile30x30.png

aaa, niu jo, tobulumui ribu nera smile30x30.png

niu as dar kratau ka priaugau nestumo metu, o priaugau tikrai nemazai, bet va tie paskutinieji kg kaip prilipe sad.png nors va i kelnes kurias pries nestuma nesiojau jau ilendu, tik su nugara ir rankom tragiska, vien lasiakai, reik kazkaip ismankstint, matyt tie paskutiniai kg cia ir susikaupe, aisu dar ir pilva reik padailint, na zodziu yra kur padirbet
Atsakyti
QUOTE(as** @ 2016 08 09, 15:31)
aaa, niu jo, tobulumui ribu nera smile30x30.png

niu as dar kratau ka priaugau nestumo metu, o priaugau tikrai nemazai, bet va tie paskutinieji kg kaip prilipe sad.png nors va i kelnes kurias pries nestuma nesiojau jau ilendu, tik su nugara ir rankom tragiska, vien lasiakai, reik kazkaip ismankstint, matyt tie paskutiniai kg cia ir susikaupe, aisu dar ir pilva reik padailint, na zodziu yra kur padirbet

Tai nenorek, dar nedaug laiko ir praejo. As nescia sportavau iki 8 men kazkur, tai neitin daug priaugau ir nukrito viskas zymiai greiciau
Atsakyti
Sveikos 4u.gif .Mano sportas įvairus.Judu nei per daug,nei per mažai.Į savaite pora kartu karate lankau,karta ar pora i savaite insanity iterpiu,dar koki karta šiaurietišku ėjimu pavaikštau ar paminu namie dvirati.
Sveriu daug,nes vis su rėžimu paslystu... ax.gif
Dabar norėjau jūsų paklausti,sportuojančių,koks jūsų pulsas ramybės būsenoje g.gif .Nes mano toks retas,bet kai pasiskaitau,sportuojančių gali būti 40-60 tvinksnių per minute.Mano 50.
Atsakyti