Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Oho, net 6 kartus sportuoji po valandą. Ir dar su Jillian, ji nuvaro nuo kojų irgi kaip reikalas. Šaunuolė  :super:  Tikrai keista, jog svoris augt pradėjo  :blink:  O kaip reikalai su mityba? 

Aš metu svorį. Deja deja per paskutinius metus priaugau tikrai nemažai ir nuo Naujųjų metų susiėmiau. Prižiūrint mitybą jau pradėjau matyti pirmuosius rezultatus ir jausti laisvėjančius drabužius. O dabar dar priedu T25 prijungiau. Norisi ne tik kilogramus numesti, bet ir stangrų kūną turėti. Ir galų gale laiptais užlipus į trečią aukštą neuždusti.... :ax:  O kadangi vasarą laukia vestuvės, tai motyvacija ypač didelė :geda:

T25 patinka, bet bent jau man, tai tikrai nelengva. Nors dabar jau pradedu po truputį jausti, jog darosi šiek tiek lengviau. Bet vistiek visa šlapia po treniruotės būnu :) Stengiuosi sąžiningai sekti programos tvarkaraštį, bet nevisada išeina. 

Mityba tvarkausi is naujo.... Kai gime antras vaikas kazkaip atsipalaidavau ir motyvacijos nebera tokios kaip anksciau  :oh: 

O man kaip tik dirbti su Shaun T sunkiau atrodo. Nors T25 nesuzavejo kazkaip....Pries 3 metus sportavau pagal Insanity, baigiau netgi 2 kartus, tai ten yra kas veikt :bigsmile:  o nebandei naujos jo programos max30 (taip atrodo vadinas)? 

Vestuves..kaip faina. Sveikinu :4u:  puiki motyvacija. O koks tavo ugis ir svoris?

Atsakyti
Forbidden

You don't have permission to access /forumas/public/dist/ on this server.

Atsakyti

Mityba tvarkausi is naujo.... Kai gime antras vaikas kazkaip atsipalaidavau ir motyvacijos nebera tokios kaip anksciau  :oh:

O man kaip tik dirbti su Shaun T sunkiau atrodo. Nors T25 nesuzavejo kazkaip....Pries 3 metus sportavau pagal Insanity, baigiau netgi 2 kartus, tai ten yra kas veikt :bigsmile:  o nebandei naujos jo programos max30 (taip atrodo vadinas)? 

Vestuves..kaip faina. Sveikinu :4u:  puiki motyvacija. O koks tavo ugis ir svoris?

Tikiu, kad sunkiau susiimti. Vaikams salotų pastoviai gi irgi nepaduosi :D 

Aš kartu su būsimuoju kūdinuosi, tai mums dviese daug paprasčiau, vienas kitą palaikom morališkai :D

Tai puikios fizinės būklės buvai, jei net Insanity įveikei :super:  ir kokie pasiekimai buvo po Insanity? Ar smarkiai pasikeitė kūnas per 2 mėnesius? 

Man iki Insanity dar toli kaip iki Mėnulio, bet tikiuosi, jog vieną dieną įveiksiu ir ją. Šiuo metu sveriu 72 kg, ūgis 166 cm. Taip kad numesti yra ką, noriu sustiprėti ir išvis įprasti reguliariai sportuoti. Pasirinkau T25, nes pagalvojau, jog tikrai galiu prisiversti ir įveikti 25 min kasdien :D

Prieš kokius 3 metus sportavau namuose reguliariai, bet po to apsileidau (studijų pabaiga, naujas darbas, nauji santykiai, persikraustymas į naują miestą...) ir apsileidau. Todėl dabar tikslas grįžti prie 58-59 kg ir stangraus kūno.

Ir kaip tau su Jillian sekasi? Ar reikia treniruotėms svarelių?

Max30 nebandžiau dar ir lyg negirdėta programa. Einu ieškoti, gal išbandysiu po T25 :)

Atsakyti

Vaikai man kaip ir netrugdo, tiesiog greit gan gryzau i pries nestumini svori ir kaip ir ok viskas butu, tik tas minkstumas likes. Tai ir laikos tas minkstumas  :ax: 

Po insanity buvau geriausios isvaizdos ir fizinio pasirengimo per visa savo gyvenimeli  :B  nors kitiems tai per kuda atrodziau  :rolleyes: 

Reikia svoriu su JM. Dirbu pagrinde su 10kg (2×5kg). Bet ziuriu, kad jau lengvoka daros :D 

Na yra ka mest tikriausiai tau, bet bent jau vienas pliusas, kad greit nukrist turetu :4u:  va man numest 2-3 kg jau sunku. Sveriu siuo metu 66kg prie 177 cm. Ir labai smagu, kad kartu brangusis kartu kompanija palaiko. Kad man taip vyras pasirasytu.... :ax: 

Atsakyti
Merginos, iš kur Jūs gaunate šias programas - Insanity, T25? Ar jas įmanoma gauti nemokamai?
Labai faina svetainė Monų monai wub.gif Dėkui, kad užrodėt 4u.gif
Atsakyti

Merginos, iš kur Jūs gaunate šias programas - Insanity, T25? Ar jas įmanoma gauti nemokamai?
Labai faina svetainė Monų monai wub.gifDėkui, kad užrodėt 4u.gif

Imanoma. As siunciuosi is linkomanijos, bet manau panarsius internete ir kitur ju galima rast  :) 

Atsakyti

Zodziu, pabaigiau JM ripped in 30. Rezultatas +0.5 kg ir  po +1cm ant siknos ir koju  :oh: visiskai ne tokiu rezultatu tikejaus  :cry2: 

Pailsesiu kokia diena ir tikriausiai pradesiu Insanity. Cia mano paskutine viltis  :ax: 

Atsakyti
Sveikos gal kas galėtų atsiusti Insanity treniruotes. Nes man kazkaip issiskaide tos treniruotes dalimis, per kelis video.. Ir niekaip nebegaliu susiklijuoti biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos,

gal yra dariusių Jillian MIchaels 30 day shred? kokių nors rezultatų sulaukėt po tų 30 dienų? 

Atsakyti
Kam įdomu susipažinti su Astro mankšta, Vilniuje reguliariai vyksta treniruotės. Tai yra originali metodika , kuri apjingia astrologijos žinias ir fizinę kultūrą. Treniruotės dabar vuksta gamtoje Vilniuje. Bet po to individualų kompleksą galima laisvai daryti namuose.Taip taip, šios mankštos niuansas-būtent individualus požiūris į žmogų. Kam įdomu galit bandyti)
Atsakyti

Sveikos, jau daug metų domiuosi sportu bei sportuoju, sudarinėju individualias sporto programas. Programą galiu sudaryti tiek treniruotėms sporto salėje, tiek namie. Kiekviena programa sudaroma pagal klientės poreikius, tikslus ir galimybes. Norėčiau programas sudaryti didesnei auditorijai nei sau ir draugams, todėl siūlau savo paslaugas jums smile.gif. Sporto programos dėka pati pasiekiu greitų rezultatų, taip pat tie patys žmonės užsisako ne vieną kartą. Sporto programą sudaro kelių dienų pratimai + paaiškinimas kaip daryti kiekvieną pratimą. Kainos tikrai nedidelės ir nesikandžioja. Jei sudominau lauksiu jūsų PM smile.gif

Atsakyti