Įkraunama...
Įkraunama...

Balandinukai 2015

Mazai vandenu man su maziuke vis mate nestumo pabaigoj. Kaip faina del judesiuku wub.gif Sveikinu su kasytem bigsmile.gif
As ir vel kaip nenescia, nei man bloga nei dar kas. Atrodo taip neseniai anas nestumas buvo, labai noreciau senas temas paskaityt ir palygint. Mano zirniuko echo idealiai atitinka, gimdymo data ta pati kaip ir pagal mmm.

Kuo aunat vaikucius? As nupirkus batukus storesnius, bet kojytes per valanda lauke susala. Negi jau zieminiu ieskot? hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(visai_nauja @ 2016 10 12, 18:58)
Mazai vandenu man su maziuke vis mate nestumo pabaigoj. Kaip faina del judesiuku  wub.gif Sveikinu su kasytem  bigsmile.gif
As ir vel kaip nenescia, nei man bloga nei dar kas. Atrodo taip neseniai anas nestumas buvo, labai noreciau senas temas paskaityt ir palygint. Mano zirniuko echo idealiai atitinka, gimdymo data ta pati kaip ir pagal mmm.

Kuo aunat vaikucius? As nupirkus batukus storesnius, bet kojytes per valanda lauke susala. Negi jau zieminiu ieskot?  hmm.gif

Aciu uz sveikinimus.Taip pat sveikinu Su sauniomis naujienomis 4u.gif
Taip taip,man ir taip atrodo,kad va katik buvau nescia ir vel viskas is naujo.Kaip Mano brolis pasake(jam 13 metu):ka nescia?ir vel?tigi ka tik buvo nescia ir vel nescia?!... biggrin.gif

Paskutiniu metu vaiksciojo mergina su siltesne kojnyte ir kedukais.Nerandam batuku,bet jau butinai reikia nupirkti siltus batus.Sunku mums su avalyne.Nestandartine kojyte,vargelio turim kol randam ka nors tinkamo.Auga,keiciasi pedute,tai tikiuosi isaugs,susitvarkis.
Atsakyti

Sveikos!!!!! Po pusantrų metų užsukau pasidairyti po supermamas :) ir ką matau :) Ką reikia pasveikinti? :D

Atsakyti
Sveikos!
Melisa87 sveikinu su dar viena dukryte wub.gif Kaip tik tris žentus va turiu rolleyes.gif Sveikatos tau ir kuo lengvesnio nėštumo!

Visai_nauja smagu, kad viskas sklandžiai! Jau gal irgi žinai, ko laukiat?

Trumpai prisiduodu smile.gif Aš išėjau jau į darbą. Rapolas būna su auklyte. Labai patenkinti esam. Na ir pagrindinė naujiena - pagaliau pampį tik miegui dedam. Pasiprašo vaikinas bč problemų. Niekad nenorėjo sėst ant puodo ir nesėdėjo pasodintas. Ir staiga ėmė ir pradėjo prašytis. Aišku, būna avarijų, bet tikrai ne kasdien smile.gif

Papasakokit kitos, kaip jums sekas ;)
Atsakyti
Labuka mergaites 4u.gif jau nebeatsimenu kada buvau cia uzsukus,bet vis dienos lekte pralekia... jau galvoju gryzt i darba,tai ten bent pailsesiu biggrin.gif
Ziuriu cia geru naujienu yra ax.gif Melisa ir Visai nauja sveikinu su nuostabiu laukimu wub.gif linkiu daug jegu ir kantrybes 4u.gif
Paskaicius naujienas ir as uzsimaniau nestuke.gif lotuliukas.gif bet zinau kad to jau nebebus, reik uzsiauginti tris kleckus. Maziulis protingas vaikis,tik kalba labai atsilieka. ir labai muzikalus,soka sesiu sokius, kulverscius daro, ir iki spagato jau nedaug truksta biggrin.gif va ka reiskia kai namie yra daugiau mokytoju... vienu zodziu nenuobodziaujam smile.gif
Atsakyti
Negalejau patiketi,kad yra nauju zinuciu yahoo.gif

Aciu merginos uz sveikinimus ir palinkejimus.Viskas lyg ir gerai.Tik ko toliau to labiau jauciuosi esanti nescia o dar kai ir mazoji visada drauge,tai ka ir besakyti biggrin.gif .

Ramu Rapolas tikras saunuolis.Eina sau,pats pasipraso bigsmile.gif .Mano merga net neziuri i ta puse.Viska puikiai supranta,bet daro tik i pampersa o paskui Bega i vonia praustis.Pati pasitikrina pampi ar jau reikia keisti ar ne jei buna tik prisisiojus biggrin.gif .

Rimimita
Tavo vaikinukui smagu augti su sesem.Su lelem dar nezaidzia biggrin.gif?Bet tikrai jauciasi Kai yra vyresniu broliu,sesiu.Kazkaip visai kitaip vaikai auga.Maniske labai laukia kol gris sese is mokyklos.Visada bega apsikabinti,bucki duoti.Kartu zaidzia,duksta.Jau visom barbem kojos,rankos issukiotos,drabuziai suplesyti.Princesiu karunos sulauzytos ir t.t.Pasipyksta ir toliau draugauja.
Maniskei labai patinka kazka delioti.Ideti,isimti.Atidaryti,uzdaryti.Valandu valandas gali zaisti smile.gif

Ginteeek tai prasom sveikinti,laukiam biggrin.gif .Smagu kad uzsukai.Kaip jums sekasi?
Atsakyti
sveikos gyvos,

smagu kad yra užsukančių, įdomu paskaityti apie mažylius.

ramu Rapolui tai didelis wau, už pasiprašymą ant puodo! Aš tai net nebandau, nes manau kad pas maniškį jokio suopročio tuo klausimu nėra smile.gif

rimimita, kiek taviškis kalba, kad skaitosi vėluoja?

Melisa87, linkiu kad pilvinukė ir pagrandukė (dabartinė smile.gif) tavęs nanukamuotų 4u.gif

Mano kavalieriui tai sesės kaip ir didelių emocijų nesukelia. Tiksliau -jis norėtų gal prie jų, bet jos nepriima, ypač mažoji veja šalin, tada šis į dūdas... Bet ir pats priėjęs nelabai žino ką daryti , tempia už rankovės ar plaukų, dičkė tai leidžiasi , o mažoji pyksta ir ginasi. Tad kol kas žaidimas bendras nesigauna.
Po truputį tobulėja vaikinas, nors su tokio amžiaus sesėm lyginant, tai gerokai atsilieka visa kuo (kalba, nuovokumas, įgūdžiai). Jis ir toliau savo tempu vystosi. Tik tiek, kad kaip tas perestukinas, tempiasi tempiasi uodegoj, bet galų gale šiaip ne taip tą minimalią kartelę perlipa ir į kitą klasę papuola biggrin.gif
Labai mėgsta viską kas turi ekraniuką, ciferblatą ar bet ką panašaus. Eina ir rodo visur, sako 'tik tak'. Pirmas dalykas ką pastebi atėjęs į naują patalpą, tai ar kur nors koks laikrodis nekaba ar pas kažką ant rankos nėr. O tėčio katilinė, kur daug visokių matuoklių, monometrų - tai jam kaip stebuklų pasaulis biggrin.gif Einam turbūt po 10 kartų per dieną pažiūrėt biggrin.gif

Laikrodžių etapas atėjo po šviesų etapo. Nors tas dar nepasibaigęs irgi. Apžiūri ir visas lempas, ir pasako 'dega' ar 'nedega' (ne visai aiškiai sako). Toliau mėgstamas užsiėmimas - tai tas šviesas junginėti... Eina per visus jungtukus ir groja. Dalį jau užklijavom , kad nejunginėtų . Paskutiniu metu ir rozetėmis susidomėjo, teks paskutines likusias užkaišyti smile.gif
Darinėja stalčius, bet labai neverčia. Atsidaro, apžiūri turinį, kažką išsirenka, pasiima, uždaro. Nuneša į kitą stalčių padėti . O viena mėgiamų vietų, kur mėgsta kažką pasidėti - šiukšlių rūšiavimo dėžė! biggrin.gif Prieš ištuštinant dabar reikia dar padaryti reviziją, ką vaikinas ten prikrovęs. Virtuviniai rankšluoščiai, keksiukų formelės, stalo įrankiai - paskutiniai radiniai biggrin.gif

Mėgsta vartyti knygutes, ypač su garsais. Turi tokią mylimą 'Beee' kaip jis pats sako, kur po atverčiamais langeliais su gyvūnėliais pasigirsta garsas. Šiaip viską spaudinėti, junginėti labai mėgsta. Dar stumdyti - vežimukus, stumduką (kurio nepripažino kai mokėsi vaikščioti smile.gif), kėdutes.

Patinka piešti, pieštukais arba ant magnetinės lentos. Na, tas piešimas tai toks peckiojimas be abejo, bet gerai kad ima į ranką ir bando.

kaladėlių nemėgsta, nedėlioja, bokšto net iš 2 kaladėlių nepastato.

Po truputį bando vienur kitur užlipti. Bet dar ne visas sofas įveikia, apie aukštesnius objektus net nekalbu.

Pasinešęs ant reklamų (bet po truputį gal praeina). Filmukų nežiūri, nebent tili dūdą paklauso ar Little baby bum daineles.
Mėgsta būti lauke, dabar kai prisnigo, tai pasiėmęs kastuvėlį - pirmyn per sniegą. Ir labai rogutės patinka, kai jau įsėda tai sunku prikalbinti išlipti.

Tai va kaip čia tas mano jaunuolis gyvena smile.gif

šį mėnesį turim kontrolinį vizitą raidos centre, žiūrėsim ką pasakys.
O šiaip tai fainuolis, geruolis, linksmuolis vaikis, numylėtinis visų wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuseZuze: 02 gruodžio 2016 - 09:57

Taigi taigis, didžiausi sveikinimai :)* kai tokios žinios, tai ir pati užsimanau antro, nors manau teks palaukti :) Mes laikomės neblogai, tik vat sirguliuojam vis, pradėjom nuo stomatito, dabar kovojam su bronchitu. 

Manoji mergina labai kaprizinga. Visiška technologijų auka, tai stengiamės riboti :) Lankom Next kartą, ten pabūnam su kitais vaikiukais. Morališkai ruošiamės darželiui, eis į privatų nuo sausio 30 d. 

Su puoduku reikalai paskutinę savaitę pajudėjo į priekį, nes pati pradėjo prašyti ant "didelio" (klozeto), tai ir žaidžiam taip, nors paprašo tik po pridarymo. Bet jau pažanga :) Kada nors... :)

Atsakyti
Sveikos, mamytes!!!
UZSUKAU; O CIA TOOKIOS NAUJIENOS bigsmile.gif
Sveikinu nestuke.gif - Visai_nauja, Melisa - linkiu daug sveikatos.

Oi kaip sauniai auga maziukai. Kokie visi saunuoliai. Vieni kaip Maniskis, kiti toliau pazenge.
Augustas tai sau laiko vis palieka. Ant puodo dar nesipraso, ant mazojo ir neseda, bet labai daznai sako kaka, ir pasodintas ant didelio (klozeto) - padaro kazka. Tada sako super ir ploja.
Del kalbos - plepa nesustodamas, bet aiskiu zodziu dar mazai. Tatiutata - visos masinos su sirenom, buuu - masinos, tatyte - katyte, antyte, niulia - menulis, tyte - Martynas (brolis), aja - bite Maja. Visa kita eveik vadina mama arba kaka.
Siaip labai prtotingas biggrin.gif paparasau siuksles i siuksliu deze ismest - ismeta. Paparasau seilinuka atnest - atnesa, o sena i skalbiniu deze imeta.

Del miego - darzely pietu uzmiega pats. Atsigula, uzsikloja ir uzmiega. Namie pietu uzmiega pats, greit - bet turiu pasodinti i bagi. Nakciai migdau su kartu su vyresneliu, tai visko buna. Ir greit uzmiega ir nelabai. Bet turiu ant ranku palaikyt, lopsine padainuot, tada paguldau, ir daznai uzmiega, arba - reik laikyti zu rankos, nepaleidzia. Taciau vistiek viskas daug geriau, ne su vyresneliu, kuris ir penkiu budamas vienas sunkiai uzmiega, vis reikalauja, kad kazkas salia butu.

Augustas valgo labai daug. Vekar buvo brolio gimtadienis, buvo daug vaiku, tai mazelis valge be pauziu, reikejo pampus pakeisti. Ir kur jam telpa? Nepasakyciau kad storas...

Visas su srtejanciom sventem. Sutarimo seimose, sveikatos ir daug dziaugsmo su mazyliais.
Atsakyti

Sveikos. Ar dar yra čia gyvų?

Taip tikėjaus naujų žinučių  :unsure:  

Kaip gyvena balandinukai ir jų.mamytės? Kaip nėštukės laikotės?

Pas mane viskas kosminiu greičiu vyksta, kai grįžau į darbą. Kaip voverė rate. Rapolas auga puikiai, linksmas, meilus vaikas, bet ir mušeika  didelis :) O šiaip fainiausia man dabar stebėt, kaip protingėja kasdien :)

Laukiam pavasario!

Atsakyti

Sveikos,

Mes jau menesiukas kaip namie turime mazaja sese😊.Karolina labai myli mazute,vis glosto,buciuoja.Bet kartu ir labai pavydi,labai maistauja.Labai reikia saugoti,kad ko neiskrestu.Baigiu prazilti tikraja zodzio prasme😃.Pradejo lankyti darzeli,tikiuosi adaptacija bus sekminga ir bus lengviau tvarkytis😊

Atsakyti
QUOTE(Melisa87 @ 2017 03 22, 10:09)
Mes jau menesiukas kaip namie turime mazaja sese😊.

Sveikinimai!!!! 4u.gif Tikrai nelengva, bet viskas praeis. bigsmile.gif

Augustas auga, pradeda vis daugiau kalbeti. Su puodu nedraugauja, lauksiu vasaros. visa kova labai sirgo, sloga tesiasi toliau. Keliasi naktimis, verkauja - tikriausiai paskutinieji dantys lenda.

mamos, ka dovanosit mazyliams antrojo gimtadienio proga?
Atsakyti