Įkraunama...
Įkraunama...

Balandinukai 2015

QUOTE(Melisa87 @ 2017 03 22, 10:09)
<p>Sveikos,
</p><p>Mes jau menesiukas kaip namie turime mazaja sese😊.Karolina labai myli mazute,vis glosto,buciuoja.Bet kartu ir labai pavydi,labai maistauja.Labai reikia saugoti,kad ko neiskrestu.Baigiu prazilti tikraja zodzio prasme😃.Pradejo lankyti darzeli,tikiuosi adaptacija bus sekminga ir bus lengviau tvarkytis😊
</p>



Patys didziausi ir nuosirdziausi sveikinimai,Melisa.
Daug daug sveikatos,kantrybes ir laimes jusu semynai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kuo vardu mazoji sesyte?

Ateinu is anksto pasveikinti visu balandinuku ir ju mamyciu su busimais 2 metuku gimtadieniais!!!!!
Teauga sveiki,laimingi,ramus ir saugus mazyliai bei mazyles!

Musu mazoji panele ikope i 3 metelius.
Visai nebe maza,visa pana.Auksta ir nelengva kai reikia pakelti,o kai pamenu kai gime tokia mazyte rolleyes.gif
Pati valgo(cia jos megstamiausias uzsiemimas),pati zaidzia,pati piesia,viska pati.
Dabar planuose,kad pati samoningai ant puodo atsisedus padarytu,nes iki siol tai pagal nuotaika puodo reikalus atlieka.
Bet ir toliau ji tokia pat svelni,rami ir meili. wub.gif

druskute,manoji dovanu gavo konstruktoriu,mozaiku ir barbe.

Mamos,nagi pasipasakokite kaip auga jusu vaikuciai smile.gif
Atsakyti
labas,

užsuku pasisveikinti, pasveikinti visus balandinukus su ateinančiu mūsų mėnesiu su antrąja žvakute ant tortuko. Aukit sveikučiai, linksmučiai ir gudručiai.

Ko gero , man jau visada pražystančios pirmosio žibutės asocijuosi su sūnaus atkeliavimu į šį pasaulį smile.gif

melisa, sveikinimai jūsų šeimai su sesyte 4u.gif

Mano mažasis irgi auga, po Velykų galvojame išleisti į darželį (privatų, kartu su sesėmis). Bus matyt kaip čia jam seksis, bet manau turėtų būti didelė paspirtis jo visai raidai, nes auklė tikrai negali užtikrinti jo kokybiško užimtumo ir lavinimo .

Kalba nedaug , tokius pagrindinius žodelius - mama, tėtė, lialia, niam, ačiū, ate, dūda, dega ir dar kelis. Frazes jungia tik su žodeliu 'čia' : 'čia mama', 'čia dega' ir t.t. Savarankiškumas irgi šlubuoja , kaip ir socialumas, dar turėsime sesiją VRC, pažiūrėsim, kaip seksis ir ką sakys. Protingas vaikas, labai mėgsta vartyti knygutes, viską kas turi mygtukus, ką galima darinėti, bet kai kurie dalykai sekasi sunkiau. Piešti irgi mėgsta (prioritetas - ant sienų biggrin.gif). Daug žaidžia pats, savarankiškai. Nesidomi kaladėlėmis, mašinėlėmis ir panašiais žaislais. Nemėgsta jokių dėlionių. Kol kas neįveikiami kelių pakopų nurodymai, t.y. 'nueik ten ir atnešk tą', net ir paprastus ne visada vykdo (bet nežinau, kiek nesupranta, o kiek nenori smile.gif) Gal prasilauš, tik reikės daugiau su juo padirbėti.

Labai patinka būti lauke, vaikštinėja, žaidžia, kapsto ką nors, mėgsta būti vežiojamas triratuku (pats nemina)

Labai mielas berniukas, nors jau ir pagriuvinėti ant žemės išmokęs biggrin.gif O jau komplimentų prisiklauso iš visų tetų, dėl savo šviesių garbanų , didelių mėlynų akių ir ilgiaaaaausių blakstienų wub.gif Momentaliai paperka visus smile.gif Neretai tenka atsakinėti į klausimą 'čia mergaitė ar berniukas' ? biggrin.gif

Dovanų nupirkau Globber paspirtuką, http://www.babymarke...0180390/p145390 . Dar jam tas gimtadienis, tai 'po barabanu' biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuseZuze: 31 kovo 2017 - 10:46
Dar sulaukiau skambučio iš valdiško darželio , teiravosi kokie mūsų planai dėl rudens , ar vesime? Kaip suprantu ,vietą gautume (mes ne Vilniaus m, tai tvarka kita , užsirašymas ir eilės sudarymas pačiame darželyje vis dar). -ir taip net sunku pasidarė, ką atsakyti... Į privatų darželį - išleidžiu ramia dūšia, žinau kad ten bus apšokinėtas, išpopintas, vaikų mažiau, vaikai geri ir personalas geras, o va to valdiško kažkaip ir prisibijau, man jis toks nepasiruošęs atrodo. O pinigai - irgi ne paskutinėje vietoje... Aišku iki rudens dar daug laiko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuseZuze: 31 kovo 2017 - 13:16

Melisa87, 22 Kov 2017 - 10:09, parašė: Sveikos, Mes jau menesiukas kaip namie turime mazaja sese😊.Karolina labai myli mazute,vis glosto,buciuoja.Bet kartu ir labai pavydi,labai maistauja.Labai reikia saugoti,kad ko neiskrestu.Baigiu prazilti tikraja zodzio prasme😃.Pradejo lankyti darzeli,tikiuosi adaptacija bus sekminga ir bus lengviau tvarkytis😊
Melisa87 sveikinu!

druskute, 22 Kov 2017 - 15:18, parašė: Sveikinimai!!!! 4u.gifTikrai nelengva, bet viskas praeis. bigsmile.gif Augustas auga, pradeda vis daugiau kalbeti. Su puodu nedraugauja, lauksiu vasaros. visa kova labai sirgo, sloga tesiasi toliau. Keliasi naktimis, verkauja - tikriausiai paskutinieji dantys lenda. mamos, ka dovanosit mazyliams antrojo gimtadienio proga?
Aš mastau apie balansinį ir/arba paspirtą. MuseZuze ar važinėja su šituo paspirtu? Sveikinam ir mudu su Rapolu visus su antraisiais gimtadieniais. Linkim kuo mažiau ligų ir neišvest mamų iš proto :) Ar kriziniai jūsų balandinukai?
Atsakyti
Sveikos,
ir as visas bei visus sveikinu su antruoju gimtadieniu 4u.gif
Ačiū už pasidalinimą dėl dovanų pirkimo. Nupirkom knygelę su lipdukais bei smėlio dėžę - kriauklę. Nes realiai labai daug daiktų nuo brolio likę. Kaip ir rūbų - labai mažai Augustui ką nuperkam, viskas brolio.

QUOTE(ramu @ 2017 04 13, 23:05)
Ar kriziniai jūsų balandinukai?


oi, ir dar koks aggressive.gif Muša mus visus. Darželyje vaikus tai tik apstumdo, o namie gauname per galvas visi iš eilės. O kur dar isterijos priepuoliai su parkritimais ant grindų, rietimaisis ant rankų. Viskas šiuo metu- ne. Be to, neblogas artistas šis vaikinas. Jei kas kalbina - užmerkia akis, atseit nemato. O kai ateinu paimt iš darželio, išlekia iš grupės apsidžiaugęs, o prie manęs - nusisuka, neprieiena. Kalbinu - nusisuka. Mirk iš juoko. Nežinau, kokia čia jam fazė užėjus.

MuseZuze, o ar turi pažįstamų, kurie į tą darželį vaikus veda. Pasiklausinėtum, ir būtų ramiau.
Atsakyti
Visus vaikučius sveikinu su gimtadieniais praėjusiais ir ateinančiais 4u.gif
Melisa sveikinu su šeimos pagausėjimu wub.gif kaip smagu prisiminta tuos mažus kūdikėlius... wub.gif

O mes irgi jau i daržiuką keliaujam, vaikinas labai gerai priprato,noriai eina. Kalbėt mažai kalba, savo paukščių kalba čiulba. Užtat koks dailininkas, spalvina knygeles labai kruopščiai, stengiasi nepravesti linijų ir dažniausiai pavyksta. Paskutiniu metu prasidėjo isterijos dėl visko doh.gif vyrui sakau dviejų metų krizė- o jis man atsakė- aha, o man 35metų krizė doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ramu @ 2017 04 13, 23:05)
Aš mastau apie balansinį ir/arba paspirtą. MuseZuze ar važinėja su šituo paspirtu? Sveikinam ir mudu su Rapolu visus su antraisiais gimtadieniais. Linkim kuo mažiau ligų ir neišvest mamų iš proto smile.gif Ar kriziniai jūsų balandinukai?



Labas,

Mano mažius dar neužsikabliavęs ant jokių transporto priemonių (neskaitant triratuko, bet poną reikia stumti smile.gif) . Ant paspirtuko -mėgsta važiuoti atsistojęs, bet ne pats spiriasi, o jis stovi, o jį reikia stumti smile.gif .

Taigi, pasodinome ant to globber'io - ir kažkaip jam nepatiko... unsure.gif Pasėdėjo minutę ir pareiškė norą nulipti. O ir stumdyti pasirodė (man) nepatogu... Tai kadangi sėdėjimo pozicija nepasiteisino, o paprastam naudojimui - turim dar Micro Mini , kuriuo laksto sesė , tai nusprendėme kad nereikia antro tokio, geriau kažką kito įtaisyti, ir pardaviau smile.gif .

Jaunėlė dukra, kuri jaunesenė 1 metais - jau praeitą vasarą, būdama 2.5, puikiai važinėjo ir balansiniu (turim FirstBike), ir Micro paspirtuku - labai mėgsta, puikiai laiko lygsvarą, leidinėjasi nuo kalniukų, abi transporto priemonės pas mus pasiteisinę 100%. Sūnus negreitai tokį lygį pasieks ir ims naudotis , manau ne šią vasarą .

Dėl krizių, tai šioks toks paūmėjimas prasidėjo maždaug prieš mėnesį. Tai ir pagulėjimų ant grindų atsirado, ir daiktų mėtymų, ir bandymų mušti/pešti. Bet ne itin rimtam lygyje, žinau kad būna baisiau. Gan greitai pavyksta nuraminti. Aišku, jei gauna ko nori - tai greičiau biggrin.gif Iš visų vaikų, tai gal pas šitą kol kas mažiausios isterijos. Na, dar visko gali būti , tik pradžia smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rimimita @ 2017 04 24, 11:44)

O mes irgi jau i daržiuką keliaujam, vaikinas labai gerai priprato,noriai eina. Kalbėt mažai kalba, savo paukščių kalba čiulba. Užtat koks dailininkas, spalvina knygeles labai kruopščiai, stengiasi nepravesti linijų ir dažniausiai pavyksta. Paskutiniu metu prasidėjo isterijos dėl visko  doh.gif  vyrui sakau dviejų metų krizė- o jis man atsakė- aha, o man 35metų krizė  doh.gif  lotuliukas.gif



Oho, koks šaunuolis , kad jau spalvina bigsmile.gif Mano tai keverzoja, geriausiu atveju liniją nupiešia smile.gif

Taigi, eina antroji mūsų savaitė darželyje.
Kolkas vedu po pusę dienos, iki pietų.

Pirma diena buvo labai liuks! Ir mane paleido, ir pats gerai prabuvo. Daug žaislų, daug įdomybių.

O antrą jau prasidėjo.... cry.gif 15 min apsiramina - ir vėl prisiminęs verkia... Ir pas seses į grupę vedė - niekas negelbėjo. Jau kai atvažiavau pasiimti, kad guodėsi, kad guodėsi vaikas...

Trečią dieną - vos pasukau link darželio, ėmė lūpą tampyti, po to su riksmais palikau, ketvirtą taip pat su dūdom.

Bet auklėtojos sakė, kad kasdien verkdavo vis trumpiau, ir turėtų priprasti.

O šiandien - aišku paleido dūdas vos pamatė darželį, šaukė visus, ir mamą , ir tėtį, ir sesę, bet likęs - gan greitai nusiramino , o atvažiavau pasiimti - linksmas, atsipalaidavęs, jau ne guodėsi, o viską man tik rodė, tik pasakojo smile.gif Tai taip gera ant širdies pasidarė, kad pripranta vaikas... ura.gif Ryt liks ir pietų miegoti
Papildyta:
QUOTE(druskute @ 2017 04 14, 22:28)

MuseZuze, o ar turi pažįstamų, kurie į tą darželį vaikus veda. Pasiklausinėtum, ir būtų ramiau.


turiu lankančių pažįstamų, ir auklėtoja viena yra perėjusi į mūsų privatų iš to valdiško - info pakanka , praktiškai visi pliusai privataus naudai, tik kaina... Vis tik 3 vaikai privačiame darželyje - ne kapeikos... Na, bet su nuolaidom ir kompensacijom dar kaip nors patempsim
Atsakyti
Oi kaip nelaukiu aš rudens ir darželio...

Rapui irgi padovanojom mini micro paspirtą. Net į wc nešasi kartu. Per kelias dienas įvaldė važinėjimą kregždute smile.gif Sakyčiau 100% pasiteisinęs pirkinys.
Balansinį atiduos draugai. Žiūrėsim, ar tiks. Kadangi broliai su transporto priemonėm važinėjas lauke, Rapolui labai svarbu turėt savo!
Atsakyti
sveikos mamytes
seniai jau buvau uzsukus kiek naujienu bigsmile.gif
svekinimai mamytes susilaukusiu mazyliu 4u.gif
mano vaikinas pasiutes ir nenuorama vis ka nors pridirba kai as nematau doh.gif siandien prisistumes kede prie duines i troskini supyle puse butelio aliejaus man paaiskino kad ten niam niam dare doh.gif doh.gif
su balastiniu dviratuku nevazineja o skraido jau buvo ir avariju kai nespeja sustabdyti.tai vyras nupirko salma kad nors galva sveika liktu wub.gif
lipa visur kur tik imanoma uzlipti ,aukscio visai nebijo zaidimu aikstelese man kartais net baisu ziuret buna blink.gif
su puodu nedraugauja vis dar su pampiais turbut dar ilgai taip bus nes lopseli nemokina o vakarais per mazai laiko as taip galvoju nes niekaip nepavyksta susitarti tikiuosi kad kol pereis i darzeli ismoks
kalba tik vokiskai lietuviskai tik kelis zodzius moka,tamsu koja ir aciu
sakiniais dar nesneka
kiek jusu vaikai sveria
mano tai 16,5 gydytojas sake kad per daug kayin kiek tokio amziaus vaikai turetu sverti hmm.gif
siam kartui tiek nepykit klavetura nededa skirybos zenklu matyt mzius bus nagus prikises
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zvaigzdutee30: 20 birželio 2017 - 01:30
smagu, zvaigzdutee , pažadinai temą iš letargo smile.gif


Na ir smarkuolis pas tave!
Pas mane tai toks ramuolis-inteligentas, palyginus biggrin.gif Atsargus. Takučiais vaikšto, kokį vežimuką stumdo, ant balansinio net nelipa, o ant paspirtuko - tai tik jei jį stumi biggrin.gif Bet užtat jei būtų varteliai kiemo atidaryti - tai tikriausiai tiesiu taikymu mautų pro juos ir paėmęs kryptį trauktų kur akys mato...


Nes labai mėgsta eiti kur nors, taip pat kur nors važiuoti, puikiai elgiasi visokiose viešose vietose, parduotuvėse, tai jei pvz tėčiui reikia į kokius 'senukus' ,tai jau be paraginimo ir mažąjį ima smile.gif


Namuose tai gan smarkiai į mane įsikabinęs, maminukas toks. Su sesėm nelabai žaidžia, mane vis tempia...

Jau 2 mėn, kai lanko darželį, apsiprato, viskas tikrai šauniai.

Su pampersais irgi neatsisveikinom (nežinau, kiek vaikas nepasiruošęs, bet kad mama nepasiruošusi - tai faktas doh.gif Bet jau reikia prisiversti ir užsiimti... Kada jei ne dabar kai vasara ir šilta ?

Sveria nedaug, kūdas ir smulkus. MAnau , kad apie 12kg. Ūgis tai kokie 88, ne daugiau.



Atsakyti
Sveikos,

Kaip gyvena,auga balandinukai?

Karolina tikras gyvsidabris.Neissikraunanti batareika....Visur jos pilna.Visur turi buti teisi ir viskas turi buti,kaip ji nori.Pasakai zodi ne taip,kaip ji tikejosi isgirsti,tai laikykis,karas visa diena vyksta blink.gif biggrin.gif .Darzeli grupes vade.Visam paradui vadovauja.Noriai eina,kartais net namo vaziuoti nenori.Tik sunkiai ryte keliasi.Su puoduku jau dazniausiai draugauja.Pati bega,daro.Ispila,nesa i vonia plauti...Bet dar nekalba beveik.Viena,kita zodi tik.Pradejom lankyti raidos centra.Ryroj pas logopede eisim,ziuresim ka pasakis.Sunku labai kai visas emocijas reiskia balsu.Labai megsta viska delioti,ardyti,karpyti,klijuoti.Puzzle dabar zaislas numeris vienas.Su sesute pesasi,zaislais nesidalina.Bet ir viena be kitos negali ax.gif .Taip ir gyvenam,augam ir neliudim smile.gif .
Atsakyti
labas,
vis dar turiu temą favorituose, su viltimi kad kažkas apsilankys . Ir valio, apsilankė biggrin.gif

Mano bernužėlis irgi auga,
yra įdomus , šiek tiek savotiškas vaikas, tikrai skiriasi nuo sesių , savo elgesiu, emocijomis, visa raida. Matysim kas ten iš jo išaugs smile.gif

lanko darželį, ten gan gerai sekasi. Nors labiau mėgsta žaisti vienas sau, bendrauti su kitais vaikais didelio norio nerodo. Bet bendrose veiklose - muzikoje , darbeliuose - dalyvauja.

Kalba sakinukais, junginukais - tiesa, daug neaiškių žodžių, frazių, kurias tik aš suprantu. Svetimi mažai supranta. Nusišviečia darbas su logopedu, bet tik tiek džiaugiuosi, kad žodynas pildosi, vaikas kalba, o daugiau kalbos - mažiau rėkimo. Bet jei pirmą kartą ištarė kažkokį naują žodį netaisyklingai - tai viskas, įsirašė, toliau jau taip ir naudoja (ir reikia žinoti, kad pvz 'mamašia' tai 'mašina', 'mamaumas' yra 'šlagbaumas' . O "Kababeibis" yra "berniukėlis" smile.gif)

Mėgsta savo norus ir nenorus pademonstruoti, vadinu kartais princu, ne tik dėl išvaizdos, bet ir dėl charakterio, toks mažas namų direktorius, su kuriuo kol kas susitarti sudėtinga.
Ir kuriam labai patinka būti aptarnaujamam. Ant puodo nesėda, rengtis nenori, valgyti namie irgi, reikalauja maitinti (darželyje valgo pats). Kolkas dar pilnai lopšelinukas smile.gif

Pažįsta spalvas, geometrines figūras, moka truputį skaičiuoti ('vienas, du , tlys, kepipi, šeši' ) biggrin.gif

savaitgalį puošėm eglutę. Įdomiau buvo žaisliukus nukabinėt biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuseZuze: 18 gruodžio 2017 - 14:34