Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

Sveiki, padėkite. Šuo sekioja paskui. Visur. Erzina. Net kai migdau vaiką, ji šalia ,,budi''. Čia nenoermalu?
Atsakyti
Kad šuo sekioja ir budi tai yra normalu.Aš suklusčiau tada, jei šuo viską ignoruotų.Šuo yra žmogaus sargas, ji saugo namus ir vaikutį.Ir dar, svarbiausia - šuniui trūksta dėmesio.
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 10 11, 15:39)
Sveiki, padėkite. Šuo sekioja paskui. Visur. Erzina. Net kai migdau vaiką, ji šalia ,,budi''. Čia nenoermalu?


pagyventumėt su vokiečiu, va tie tai visur dalyvauja, viską kontroliuoja bigsmile.gif reikia tik džiaugtis, kad šuo kontaktinis ir tą kontaktą stiprinti dresuojantis ir kartu kažką smagaus veikiant. jeigu norėjot, kad gyvūnas netrukdytų, gal reikėjo pliušinį įsigyt? tie tai sėdi kur padedi ir nei auklet, nei šert, nei vedžiot nereikia, kada nori pasiėmei, pasidžiaugei ir atgal padėjai thumbup.gif

o kad šuo - visko sargas nesakyčiau, bent maniškiai yra kompanjonai, o ne sargai, apsisaugoti aš pati galiu, man reikia draugo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 10 11, 15:20)
o kad šuo - visko sargas


Truputuką ne taip išsireiškiau blush2.gif Norėjau pasakyti,kad šuniui šeimininkas yra svarbiausias..Man šuo taip pat draugas, kompanijonas, durų skambutis.Jei šuns reikėtų kaip ginklo, nelaikyčiau tokio mailiaus.Turėčiau kažką panašaus į Baskervilio šunį lotuliukas.gif

O dėl pliušinio šuniuko, Inga beveik mano mintį atspėjot, tik nenorėjau taip griežtai kirsti. ax.gif

Maniškiai po kaimuko kaip žaisliukai guli.Nereikia nei malkų nešti, nei šeimininkės į parką vesti.Nors negaliu Setuko paleisti palakstyti , bet matyt kelionė per mišką padėjo.O ir kiemas kaime užtvertas, yra kur bėgioti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 11 spalio 2015 - 18:43
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 10 11, 15:39)
Sveiki, padėkite. Šuo sekioja paskui. Visur. Erzina. Net kai migdau vaiką, ji šalia ,,budi''. Čia nenoermalu?

Jei jau taip erzina, tai galbūt nebūtinas šuo namie? Šuo yra kompanjonas, jis gaujos gyvūnas. Šuniui normalu yra nuolat būti gaujoj, kompanijoj, dalyvauti veiksme. Džiaugtis tuo reikėtų ir išnaudoti. Kai kurie žmonės, auginantys šunis su mažesniu kontaktu, specialiai šunį moko ir siekia to, ką jūsų šeima turi natūraliai.
Jei kai kuriais atvejais šuo per daug lenda, tai įsigykit narvą. Ir, pavyzdžiui, vaiką maitinant, migdant ar pačiai ką nors veikiant virtuvėj, kai jau tikrai itin erzina perdėtas sekiojimas, šuniui suteikit galimybę "pailsėti nuo kontakto" savo vietoj - narve. Galbūt kramtalą dar kokį duokit. O galbūt šuo tiesiog "luš" miegot (maniškiai paprastai tą daro), nes bus išvargę nuo nuolatinio "budėjimo" režimo.

Tiesa, narvą siūlau tik tada, kai šuo tikrai fiziškai iškrautas, su juo kažkas veikta, žaista ir užsiimta. O ne tas variantas, kad "ai, neturiu laiko, tegu guli narve". Gal jis slampinėja paskui dėl to, kad tiesiog nori protinės ir fizinės veiklos?
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 10 11, 19:04)
O dėl pliušinio šuniuko, Inga beveik mano mintį atspėjot, tik nenorėjau taip griežtai kirsti. ax.gif



Ir gerai, kad susilaikėt 4u.gif
Visada viską galima korektiškai paaiškinti. O po tokių kategoriškų, net sakyčiau sarkastiškų pasisakymų apie pliušinius šuniukus, pasidaro labai nemalonu užeiti čia bendrauti.
Puiku, kad esate šunų elgesio žinovės, tikriausiai daug metų turite šunis ir turite didžiulę patirtį, bet nemanau, kad viską žinojote ir supratote tik įsigijusios pirmą šunį. Jeigu žmonės klausia, ieško atsakymų, tai jau yra gerai, padėkite juos rasti, paaiškinkite, diskutuokite. Ar bus geriau, kad žmogus bijos klausti, bijos pasakyti savo nuomonę ir galbūt pasielgs netinkamai?

Jeigu sunku geranoriškai atsakyti neturintiems patirties, gal reikėtų susikurti atskirą patyrusių profesionalų temą, kurioje niekas neuždavinės tokių "durnų" klausimų ir čia nebesilankyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rim: 12 spalio 2015 - 11:53
QUOTE(rim @ 2015 10 12, 12:51)
Ir gerai, kad susilaikėt 4u.gif
Visada viską galima korektiškai paaiškinti. O po tokių kategoriškų, net sakyčiau sarkastiškų pasisakymų apie pliušinius šuniukus, pasidaro labai nemalonu užeiti čia bendrauti.
Puiku, kad esate šunų elgesio žinovės, tikriausiai daug metų turite šunis ir turite didžiulę patirtį, bet nemanau, kad viską žinojote ir supratote tik įsigijusios pirmą šunį. Jeigu žmonės klausia, ieško atsakymų, tai jau yra gerai, padėkite juos rasti, paaiškinkite, diskutuokite. Ar bus geriau, kad žmogus bijos klausti, bijos pasakyti savo nuomonę ir galbūt pasielgs netinkamai?

Jeigu sunku geranoriškai atsakyti neturintiems patirties, gal reikėtų susikurti atskirą patyrusių profesionalų temą, kurioje niekas neuždavinės tokių "durnų" klausimų ir čia nebesilankyti.

Prašom parodyt, kur kažkas nekorektiškai ar įžeidžiančiai kažką pasakė? Konkrečiai. Aš nežinau, gal man su regėjimu negerai, gal su teksto suokimu - nuėjau, perskaičiau iš naujo - nu nematau.
Iš esmės, daugumos mūsų susidaryta nuomonė skaitant tekstą forume, yra tik mūsų pačių įsivaizdavimas ir teksto "perleidimas" per savo jausmų/nuotaikų/įpročio prizmę. Tuo bendravimas forumuose, chatuose ir bet kur virtualiai niekada neprilygs gyvam bendravimui, paskui kurį seka ir akių žvilgsnis, ir šypsena, ir balso tonas, ir kūno kalba.
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2015 10 12, 12:51)
Ir gerai, kad susilaikėt 4u.gif
Visada viską galima korektiškai paaiškinti. O po tokių kategoriškų, net sakyčiau sarkastiškų pasisakymų apie pliušinius šuniukus, pasidaro labai nemalonu užeiti čia bendrauti.
Puiku, kad esate šunų elgesio žinovės, tikriausiai daug metų turite šunis ir turite didžiulę patirtį, bet nemanau, kad viską žinojote ir supratote tik įsigijusios pirmą šunį. Jeigu žmonės klausia, ieško atsakymų, tai jau yra gerai, padėkite juos rasti, paaiškinkite, diskutuokite. Ar bus geriau, kad žmogus bijos klausti, bijos pasakyti savo nuomonę ir galbūt pasielgs netinkamai?

Jeigu sunku geranoriškai atsakyti neturintiems patirties, gal reikėtų susikurti atskirą patyrusių profesionalų temą, kurioje niekas neuždavinės tokių "durnų" klausimų ir čia nebesilankyti.


man tik idomu, negi su jumis ir gyvenime visi bendrauja tik pozityviai ir su balionais? jau ant tiek jautrios kartais būna, kai per mažai smailų atsakyme sulaukia, deje, gyvenimas kartais žiauresnis negu atsakymas be smailų forume g.gif ką aš ten blogai parašiau? nesikeikiau, neįžeidinėjau, išsakiau savo nuomonę... man atrodo sveika kritika niekada nepakenks ax.gif
Atsakyti
O tai kuo tas postas pasikeistų, jei ten prie kiekvieno sakinio pabaigos smailikų pridėtum?
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 10 12, 13:21)
O tai kuo tas postas pasikeistų, jei ten prie kiekvieno sakinio pabaigos smailikų pridėtum?


nuotaika turbūt, o tai taip piktai ir nedraugiškai parašiau be jokių balionų...
Atsakyti
Ne smailikuose ar baliončikuose esmė. Pačios suvokiat, ką rim, su kuria visiškai sutinku, norėjo pasakyt. O dabar dar ir "per dantį traukiat" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2015 10 12, 13:35)
Ne smailikuose ar baliončikuose esmė. Pačios suvokiat, ką rim, su kuria visiškai sutinku, norėjo pasakyt. O dabar dar ir "per dantį traukiat" doh.gif

Nežinau, ką norėjo pasakyt, tikriausiai tą pasakė. Aš nieko nebandžiau įžeist, tikiuos, ir neįžeidžiau. Jei kažkas įsižeidė, sorry, bet tai jau paties žmogaus bėda. Žmogus paklausė, aš atsakiau.
Ir per dantį netraukiau. Nes tikrai peržvelgiau žinutes ir nemačiau įžeidimų. Bet galbūt tai jau mano bėda smile.gif
Atsakyti