Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(klopedija @ 2015 10 09, 20:03)
Geriau SUPER DOGCHASER.  mirksiukas.gif

Sutinku. Todėl paėmiau tokį:
user posted image
QUOTE(vikaliu @ 2015 10 10, 16:02)
Grazus namas      smile.gif     Iseidama uzdarote? Kiek laiko suniukas prabuna uzdarytas?

Dėkui 4u.gif Uždarau, žinoma. Nenoriu, kad šuva šeimininkautų vienas namuose. Pas mus erdvės nemažos be durų, laiptai, kurių niekaip neužtversi doh.gif Žodžiu narvas yra tikras išsigelbėjimas. Būna jame kokias 4-5 val. dienos metu ir naktį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manifesto: 12 spalio 2015 - 13:11
Agnnyte, aš čia ta pagrindinė blogietė, nes patariau pliušinį šunį įsigyt, jeigu nervuoja sekiojimas namuose wink.gif bet aš tą patį ir draugei patariau, kai skundėsi, kad aktyvus šuniukas nervuoja, na kažkaip ji nei įsižeidė, nei ką, matyt nenormalios abi, suprantam nejuokingu juokus viena kitos g.gif
šiaip aš apie žaisliuką kalbėjau ironiškai, jeigu ką ax.gif tą patį sakiau grupiokei, kuri savo ale jorką rengia kaip lėlę ir nesąmones daro, sakiau nusipirk lėlę ir galėsi puošti, nematau čia nieko blogo. ar turėjau vaidinti, kad man smagu žiūrėt kaip ji iš savo šuns tyčiojasi?
Atsakyti
ai,panos...viskas čia apynormaliai,tiesiog bendraujam kiekviena savitu būdu. Svarbu neužsiciklinkit mirksiukas.gif nu pasakė - pasakė, gal kam nepatiko,kitam pasirodė juokinga,trečiam - įžeidžiančiu dalyku. Neišpūskit iš musės dramblio rolleyes.gif (įsivaizduojat koks šlykštus musinis dramblys ? lotuliukas.gif ) ir laiku sustokit.
Dabar jamkit po balioniuką 4u.gif , jei nebūtų šunų tema, pablevyzgočiau ir daugiau, ale gausiu per skiauterę tongue.gif
vopros znatokam ... šuniui ant pilvo apčiuopiau paslankų guziuką maždaug 1 cm dydžio.Ar jau reikia rėkiant bėgt pas veterinarą ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 10 12, 14:58)
ai,panos...viskas čia apynormaliai,tiesiog bendraujam kiekviena savitu būdu. Svarbu neužsiciklinkit  mirksiukas.gif  nu pasakė - pasakė, gal kam nepatiko,kitam pasirodė juokinga,trečiam - įžeidžiančiu dalyku. Neišpūskit iš musės dramblio  rolleyes.gif  (įsivaizduojat koks šlykštus musinis dramblys ?  lotuliukas.gif ) ir laiku sustokit.
Dabar jamkit po balioniuką  4u.gif , jei nebūtų šunų tema, pablevyzgočiau ir daugiau, ale gausiu per skiauterę  tongue.gif
vopros znatokam ... šuniui ant pilvo apčiuopiau paslankų guziuką maždaug 1 cm dydžio.Ar jau reikia rėkiant bėgt pas veterinarą ?  g.gif


patarčiau pastebėti ar nedidės, gal šiaip koks riebalinis darinukas, Bartukas turi tokią "tabletytę" ant peties, kol nedidėja, nepergyvenu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 10 12, 15:58)
patarčiau pastebėti ar nedidės, gal šiaip koks riebalinis darinukas, Bartukas turi tokią "tabletytę" ant peties, kol nedidėja, nepergyvenu wink.gif

tai čiupinėju jau antrą savaitę-nieko,toks pats vis dar. Šuo sensta,tai visokių nesąmonių darosi... unsure.gif
Atsakyti
Užsimaskavo ryžas lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 10 12, 17:48)
Užsimaskavo ryžas


Jo, partizanu apsimeta lotuliukas.gif .Pepė, nukritusių lapų spalvos šuniukas lotuliukas.gif

Lutute, guziukas tikriausia riebalinės kilmės.Tokių pas žmones būna.Šitie dariniai nebūna piktybiniai(arba itin retai).Tokius darinius operuoja ir siunčia tyrimams, bet ar verta jį pjaustyti?



Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 10 12, 18:55)
Jo, partizanu apsimeta lotuliukas.gif .Pepė, nukritusių lapų spalvos šuniukas lotuliukas.gif

Lutute, guziukas tikriausia riebalinės kilmės.Tokių pas žmones būna.Šitie dariniai nebūna piktybiniai(arba itin retai).Tokius darinius operuoja ir siunčia tyrimams, bet ar verta jį pjaustyti?

Partizanai būna tylūs, o šita nuolat niurzga, kniurkia, urzgia ir cypauja. Ją nukaltų pirmą. Į karą neis - o tai pati parsiduos priešam lotuliukas.gif

Aš nuvesčiau pas vetą dėl guziuko. Na, jei nedidėja, tai bent su kitu vizitu pasirodyčiau. Maža ką. Pati kasdien čiupinėdama gali ir nepastebėt didėjimo. Aš taip Gralio nuspaudų nemačiau. Tik nuotraukose pastebėdavau. Nors šitos tai nepavojingos bent. Operuot gal ir nebūtina, jei riebalinis - vis tik narkozė, vaistai.
Atsakyti
Kiek šuniui pavojinga yra bambos išvarža? Ar būtina operuoti?
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2015 10 12, 12:51)
Ir gerai, kad susilaikėt 4u.gif
Visada viską galima korektiškai paaiškinti. O po tokių kategoriškų, net sakyčiau sarkastiškų pasisakymų apie pliušinius šuniukus, pasidaro labai nemalonu užeiti čia bendrauti.


ale ir jautrumas žmonių blink.gif


Laba diena
Atsakyti
QUOTE(Manifesto @ 2015 10 12, 16:45)
Kiek šuniui pavojinga yra bambos išvarža? Ar būtina operuoti?

Na, isvarza nelygi bet that kokiai isvarzai. As parodyciau veterinarui. Mano kate turejo isvarza tai ja isoperavo tuo pat metu kai kastravo. Befuddled the isvarzos gali nieko blogo buti, bet jei suo aktyvus as greiciausiai operuociau vis tik g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 10 12, 18:48)
Užsimaskavo ryžas  lotuliukas.gif


biggrin.gif liežuvis matosi
QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 10 12, 18:55)

Lutute, guziukas tikriausia riebalinės kilmės.Tokių pas žmones būna.Šitie dariniai nebūna piktybiniai(arba itin retai).Tokius darinius operuoja ir siunčia tyrimams, bet ar verta jį pjaustyti?

Pjaustyt nenorėčiau,nors dar ir karpą turi ant kojos,pastoviai graužia...bet jau pagyvenęs,tai nesinori rizikuot be ypatingos būtinybės... ax.gif

QUOTE(Agnnyte @ 2015 10 12, 19:00)
Partizanai būna tylūs, o šita nuolat niurzga, kniurkia, urzgia ir cypauja. Ją nukaltų pirmą. Į karą neis - o tai pati parsiduos priešam  lotuliukas.gif

Aš nuvesčiau pas vetą dėl guziuko. Na, jei nedidėja, tai bent su kitu vizitu pasirodyčiau. Maža ką. Pati kasdien čiupinėdama gali ir nepastebėt didėjimo. Aš taip Gralio nuspaudų nemačiau. Tik nuotraukose pastebėdavau. Nors šitos tai nepavojingos bent. Operuot gal ir nebūtina, jei riebalinis - vis tik narkozė, vaistai.

lotuliukas.gif jinai galėtų Gralį pridenginėt,atkreipdama dėmesį thumbup.gif

turiu mintį tokią.Grynai dėl to gal ir nevesiu,vis paminkysiu namie,pastebėsiu, bet jei iškils dar kokia negerovė-būtinai eisim.

Dar brandinu mintį prieš žiemą išmaudyt,nes baltos kojinės pilkos pasidarė lotuliukas.gif Oi,kaip nepatinka ponaičiui vonios kambarys lotuliukas.gif
Atsakyti