Įkraunama...
Įkraunama...

Ką šiandien nuveikiau mokslo labui?

Labas,

kadangi šiuo metu darbuojuosi ir studijuoju magistrantūroje, tai mėgstu atidėlioti mokslų reikalus doh.gif. Pastebėjau, kad kai forume rašau atliktus darbus ir perskaitau apie kitų pasiekimus - puikiai save motyvuoju thumbup.gif. Na, jaučiu, kad man to reikia mokslų našumui pakelti, siekiant savo tikslų bigsmile.gif.

Labai tikiuosi, kad nebūsiu viena šioje temoje rašanti blush2.gif.

Ir labai kviečiu prisijungti visas mokslininkes, kurioms dėl veiklos gausos sunku prisėsti prie mokslų ar ruoštis kolokviumams, egzaminams ir jų perlaikymams. Apskritai šioje temoje galima dalintis visomis mintimis mokslų tema - apie savo planus, siekius, sunkius dalykus, laukiamus atsiskaitymus ir t.t.

Žingsnelis po žingsnelio ir - VISKAS ĮMANOMA!!!
Atsakyti
Kaip ir galvojau, tema nėra labai populiari. hihihi.gif

Mano atlikti darbai :

antradieniui ruošiausi tarptautinės darbo teisės skaidrių prezentacijai, ją pristačiau ir gavau pliusiuką. biggrin.gif

Ir visą savaitę, turėdama laiko vis mokiausi prancūziškus žodžius ir buvo įdomu, bet nukėlė kolokviumą ir dar paaiškėjo (kadangi grupiokė laikė anksčiau), jog tų žodžių teste nebus. lotuliukas.gif

Savaitgaliui esu suplanavusi ruoštis prancūzų, taip pat įmonių teisės paskaitai ir seminarui, dar parengti rašto darbą bankininkystei. Gąsdina ir motyvuoja vis artėjantys visų dalykų kolokviumai. doh.gif doh.gif

O ką Jūs nuveikėte savo mokslų labui? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 24 spalio 2015 - 13:52
Na, aš pratęsiu :

parašiau šiandien prancūzų kolį ir įvėliau kvailų klaidų doh.gif biggrin.gif. Bet jau turbūt visą gyvenimą prisiminsiu jas lotuliukas.gif. Testas sunkus nebuvo ir tikiuosi, jog dar viskas bus gerai. smile.gif

Dar gavau pliusą už aktyvumą per tarptautinės darbo teisės seminarą biggrin.gif. Moteris advokatė pavadavo dėstytoją ir pasijutau labiau atsipalaidavusi išreikšti savo patyrimą darbo teisės atžvilgiu, patirtą paskaitų ir baigiamojo egzamino pasiruošimo bei darbinės praktikos metu...
Ech, galėtų taip būti per kiekvieną seminarą. biggrin.gif

Dar rytoj iki 18 val. turiu pateikti bankų teisės rašto darbą. Tiesa sakant, užduotis nevisai aiški, todėl parašiau el. laišką dėstytojui - atsakymo negavau kol kas smile.gif). Reiks bandyti ryt anksčiau keltis ir ruoštis prie darbą...

Gal dar kas nors prisijungs? 4u.gif
Atsakyti
Prancūzų įvertinimu labai nesididžiuoju, nes įvėliau žioplų klaidų doh.gif , bet sužinojau, kad šis testas sudaro 10% galutinio įvertinimo ir dar bus kitas testas, todėl labai "nepergyvenu". cool.gif

Dar nusiunčiau bankininkystės rašto darbą dėstytojui...

Na, kas nors?.. biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,
Puiki tema bigsmile.gif
Esu pirmų metų doktorantė ir puikiai suprantu, kaip sunku save motyvuoti, (iš pradžių magistras, po to rezidentūra, dabar doktorantūra) turbūt jau per ilgai esu moksle biggrin.gif
Taigi, mano darbai šiandien: turputį paskaičiavau statistikos straipsniui ir parašiau porą sakinių... daugiau neprisisverčiau, bet žinau, kad reikia, nes jau laikas labai spaudžia:)
Atsakyti
QUOTE(vakugne @ 2015 11 01, 21:21)
Sveiki,
Puiki tema bigsmile.gif

Sveiki,
labai džiaugiuosi, kad prisijungėte. bigsmile.gif
Esate tikra šaunuolė - jau mokslus doktorantūroje kremtate 4u.gif. Tuomet tikrai viskas bus gerai - juk tiek svarbių etapų moksluose jau įveikėte thumbup.gif. Ir puiku, kad šiandien nors šiek tiek nuveikėte mokslų labui - juk iš tiesų visi didieji pasiekimai yra mažų žingsnelių pasekmė. smile.gif
Aš tai save kasdien dėl tų mokslų graužiu, nes visur nespėju (ir dar turbūt nesu gerai savęs motyvavusi) doh.gif cool.gif. Pamenu, kai prieš valstybinius bakalauro egzaminus sakiau sau, jog tikrai taip nebus ir nesimokysiu tik prieš egzaminus, o būtinai ruošiuosi kasdien po truputį, nes taip lengviau ir paprasčiau suvirškinti medžiagą...
Savaitgalį skaičiau tarptautinės įmonių teisės skaidres, važiuojant lankyti kapinių biggrin.gif... Galvojau - pailsėsiu per savaitgalį, bet jaučiuosi dar labiau nuvargusi nuo to lakstymo, derinomosi ir t.t. doh.gif Žodžiu, išsunkta kaip citrina ir gal dar bent minimaliai ką nors nuveiksiu dėl mokslų, pvz., parašysiu dėstytojui el. laišką su klausimu, o paskui griūsiu miegoti...

Kaip būtų šaunu, kad daugiau veiklių merginų, moterų, vaikinų, vyrų (prisiminiau - šiandien dar skaičiau gerą lietuvišką straipsnį apie diskriminaciją - kaip tik buvo tokia tema per tarptautinės darbo teisės seminarą) prisijungtų prie temos - juk tai galėtų būti kasdienė tema, kurioje dalintumėmės savo mintimis, išgyvenimais, pasiekimais mokslų tema. Gal net į bendraminčių temą būtų galima kraustytis. bigsmile.gif
Atsakyti
juk tai galėtų būti kasdienė tema, kurioje dalintumėmės savo mintimis, išgyvenimais, pasiekimais mokslų tema
[/quote]

Na taip, tikrai būtų šaunu:)

Victorious, jūs kaip suprantu nors ir turite galybę darbų, bet visai šauniai tvarkotės:) Labai smagu skaityti jūsų postus, net pati noriu kažką daugiau nuveikt:D

Na, o aš vis dar kankinuosi su straipsniu, kankinsiuos dar maždaug porą savaičių, dar šiandien pradėjau pildyti paraišką papildomai stipendijai gauti (nelabai tikiu, kad gausiu, bet vadovas liepia pildyt), dar šiek tiek padėjau vienai studentei su tyrimais, na tai tiek.
Tiek dirbau atrodo, o ka surašiau ką nuveikiau, tai nelabai ką ir veikiau atrodo....
Atsakyti
QUOTE(vakugne @ 2015 11 02, 22:22)
Victorious,  jūs kaip suprantu nors ir turite galybę darbų, bet visai šauniai tvarkotės:) Labai smagu skaityti jūsų postus, net pati noriu kažką daugiau nuveikt:D

Na, o aš vis dar kankinuosi su straipsniu, kankinsiuos dar maždaug porą savaičių, dar šiandien pradėjau pildyti paraišką papildomai stipendijai gauti (nelabai tikiu, kad gausiu, bet vadovas liepia pildyt), dar šiek tiek padėjau vienai studentei su tyrimais, na tai tiek.
Tiek dirbau atrodo, o ka surašiau ką nuveikiau, tai nelabai ką ir veikiau atrodo....

Jūs - apskritai šaunuolė thumbup.gif. Matosi, jog viskas ranka pasiekiama (ir papildoma stipendija), tik gal reik vyti šalin rudeninį tinguliuką ir viskas bus gerai bigsmile.gif. Tikrai tikiu, kad pasiseks. smile.gif
Ačiū už gerą žodį 4u.gif .Aha, turiu ir įsipareigojimų darbe bei moksluose, ir dar pati prisigalvoju laisvalaikio užsiėmimų, prasiblaškymų, hobių, mėgstu ir namie atsipalaiduoti, maistą gaminti, tai vos spėju suktis doh.gif biggrin.gif. Visai patinka būti veikliai, o jei dar sektųsi taip, kaip aš noriu... Kol kas nėra taip. Bet galvoju, kad labiau įsigilinus, pvz., į mokslų reikalus, net nevisai mėgstami dalykai su laiku patampa mėgstamiausiais bigsmile.gif. Buvo jau man taip smile.gif. Irgi, atrodo, ką aš čia benuveikiau, o jau atostogų noriu nuo tos veiklos lotuliukas.gif. Jau turim bilietus lapkričio pabaigai, tai belieka tikėtis, kad viskas bus gerai ir kiek atsipūsiu...
Beje, aš savus vienus mokslus baigiau būtent internetinės temos FB ir ten rastų šaunių bičiulių dėka thumbup.gif. Atrodo, taip nebuvo motyvacijos, noro, bet ten gavau atsakymus į visus klausimus, visą įmanomą pagalbą, patarimus ir susikoncentravau į tikslą. Dar kai parašai savus išgyvenimus, randi bendraminčių, garsiau įvardini tikslus, siekius, pažymi, ką per dieną nuveikei ir kaip pajudėjai į priekį, tikrai žymiai lengviau pasidaro smile.gif. Man atrodo - galvoj tie reikalai daug sunkesni... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 03 lapkričio 2015 - 19:10
Kažkaip nesulaukiam daugiau bendraminčiųsmile.gif Na nejaugi visiems besimokantiems (o dauguma juk čia jau ir tėveliai) užtenka motyvacijos?
Man, tai labai trūksta:( ar čia ruoduo taip veikia, ar šiaip tinginys apėmęs:D
Atsakyti
Labas,

reik tikėtis, kad dar sulauksime bigsmile.gif . Neabejoju - tema išjudintų.

Šiandien per bankininkystės teisę aptarinėjome atliktus rašto darbus - buvome susėdę grupėmis ir gavome kitų asmenų raštus, kuriuos turėjome pakomentuoti. Kadangi darbą pati buvau atlikusi ir komentavau grupiokės parašytą first demand guarantee, gavau pliusą biggrin.gif ax.gif . Paskui paskyrė užduotį to pačio seminaro metu parašyti ir dėstytojui el. paštu iškart atsiųsti demand letter, bet išsikrovė turimas nešiojamas kompiuteris (nebuvo laisvų krovimo lizdų), todėl aš ir grupiokas su dėstytoju sutarėm tą užduotį nusiųsti iki rytojaus 12 val. cool.gif

Kitą savaitę nusimato du middle - exams doh.gif. Kai dirbi, atrodo pakankamai sudėtinga pasiruošti... Na, bet žinau, ką veiksiu savaitgalį. cool.gif

vakugne, kas naujo tavo horizonte? 4u.gif Ar juda straipsnis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 05 lapkričio 2015 - 22:36
Ir vėl aš. biggrin.gif

Šiandien buvau pasiėmusi laisvadienį. Nusiunčiau dėstytojui rašto darbą 12.00 val. biggrin.gif.
Paskui pradėjau ruoštis įmonių teisės middle-exam. Susikonspektavau 60 skraidrių. Dar tiek kitų perskaičiau ir pradėjau konspektuotis - akys išvarvėjusios... Ryt stengsiuosi anksti keltis ir prie darbų. smile.gif

Dar planas - susisiekti su ankstesnių metų studente. Ir pasieškoti nesunkaus - plačiaekranio - gero nešiojamo kompiuterio. Gal pasiūlymų turite? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 06 lapkričio 2015 - 21:17
Ir aš vėl čia 4u.gif

Oi kiek darbelių nudirbai biggrin.gif ne tgera skaityt:)
Aš irgi darbuojuos, na gal ir ne tiek daug, nes man nebereikia tiek mokytis, nes nėra paskaitų 4u.gif bet vistiek darbų turiu daugyyybęsmile.gif Pildau įvairias paraiškas, nes tam kad atlikti tyrimus reik įvairių priemonių ir reagentų, o visai tai reikia pačiai užsisakyti, pildyti paraiškas, derinti kains ir tt. ( na kas susidūrė su viešaisiais pirkimais, manau supranta).
Straipsniukas po truputį kruta biggrin.gif nors ir ne taip greitai ir sklandžiai kaip norėtųsi, bet vis tiek kruta blush2.gif
Savaitgalį pailsėjau, tai tikiuosi savaitė bus produktyvi:))))
Atsakyti