Įkraunama...
Įkraunama...

Ką šiandien nuveikiau mokslo labui?

Super, kad pailsėjai ir energingai kibai į darbus. thumbup.gif

Aš tai savaitgalį sau leidau išsimiegoti kiek noriu, taip pat mokiausi bibliotekoje ir namuose. Iš tiesų buvau nusiteikusi jau šeštadienį, anksti ryte vykti į biblioteką mokytis, bet atsikėliau, perskaičiau naujienas internete ir likau šokiruota blink.gif , domėjausi, kas ir kaip ir negalėjau tokiomis raudomis akimis išeiti iš namų... Labai baisu ir liūdna - nėra tinkamų žodžių verysad.gif. Manau, nebūčiau taip sukrėsta tokių įvykių, pvz., Jungtinėse Amerikos Valstijose ar karo zonose, nes ten tai vyksta. O Prancūzija, Paryžius atrodė tokie saugūs, taikūs... O štai civilių žmonių šaudymai ypatingoje, laisvoje ir demokratinėje respublikoje - lygiai kaip brutaliai naciai šaudė žydus pasaulinių karų metu. Lyg žmogaus gyvybė ir egzistavimas neturėtų jokios vertės. Dabar pasaulis (Europoje) pasikeitė - nebebus taip saugu. Turiu prancūziškai kalbantį draugą Briuselyje - sakė, kad taip pat sukrėstas, ašaros byrėjo ir tą naktį net negalėjo užmigti...

Prisiminiau, kad buvau "Demal Premal" mantrų koncerte Vilniuje šį rudenį - nieko panašaus nebuvau patyrusi bigsmile.gif. Ir jie daug kalbėjo apie taiką pasaulyje, tai, kad dainavo "karštuose" pasaulio taškuose kaip Ukraina, Tibetas, Izraelis. Viena mantra buvo apie tai, kad pasauliui reikia pagaliau atsibusti. Egzistuoja ne tik materialus, bet ir dvasinis pasaulis - teikiantis vidinį, dvasinį pasitenkinimą ir švytėjimą. Juk egzistuoja ne tik pinigai, valdžia, materialūs pasiekimai, o ir mūsų siela, meilė, atjauta, gailestis, pagalba ir daug kitų dalykų, kurie mūsų gyvenimą daro pilnavertį, įvairialypį ir nuostabų. Nesame primityvios būtybės. Sako : mes didžiajai pasaulio atrodome keisti, nes kasdien dainuojame mantras, praktikuojame jogą, medituojame, melžiamės už taiką pasaulyje, bet pažiūrėkime, kokie iš tiesų beprotiški dalykai dedasi mūsų Žemėje...
Mano svajonė būtų apsilankyti Tibete ir jo vienuolynuose rolleyes.gif. Materijos pasaulio ir vakarietiškų pasiekimų man neužtenka visapusiškam gyvenimui ir asmeninei laisvei bei saviraiškai...

Šiandien buvo trys paskaitos. Mūsų studijų "tėvas" po paskaitų priėjo ir klausė, kaip patiko kviestinio svečio - advokato paskaita. Iš tiesų buvo įdomiau nei įprastai, nes advokatas įdomiai pateikė medžiagą, dalinosi patirtimi... Ech, bet pliusiuką gauti tame dalyke - misija neįmanoma biggrin.gif. Daviau suprasti, o sako, kad viskas dar įmanoma, tik reik pasiruošti hihihi.gif. Bet patiko, kad betarpiškai pridėjo, paklausė ir turėjom progą pasidalinti savo įspūdžiais, mintimis.

Ryt - paskaitų nebus, nes šiek tiek pakeitė tvarkaraštį. Po darbo vis tiek vyksiu į universitetą - ruoštis trečiadienio koliokviumui. Tiesa, šiandien dar pabendravau su ankstesnių metų studente - buvo tikrai įdomūs jos pastebėjimai, patarimai. Sutarėm dar vėliau susisiekti bei pažadėjo kitos laidos studentų kontaktus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 17 lapkričio 2015 - 00:11
Šiandien po darbo lėkiau į universiteto skaityklą, o grįžau papiktinta blink.gif. Iš keturių man reikalingų knygų tik per visišką atsitiktinumą radau vieną doh.gif lotuliukas.gif. Aišku, teisinės knygos anglų kalba yra brangios ir tik po vieną egzempliorių skaitykloje laugh.gif. Aš tiesiog tarp daugybės užimtų kompiuterių (šįkart nesivežiau saviškio) netikėtai radau vietelę, o ant kaimyninio stalo buvo lengva ranka numesta man reikalinga be jokio raštelio (ale ruošiuosi, nedėkite atgal į lentyną, etc.) lotuliukas.gif. Grupiokų ir bendras paskaitas lankančių sutiktų "Erasmus" studentų klausiau, gal kur matė ES mokesčių teisės knygas - niekas nieko ir tas klausimas tik šypsenas sukėlė. Bibliotekininkė, pasipiktinusi dėl situacijos, sakė, kad tikriausiai kas nors pasidėjęs ant stalo su rašteliu palikti,nes ruošiasi,o man bandyti pasiimti, kai to studento nebus doh.gif. Aš tai dar ir pamiegoti naktį noriu, o ne ieškoti knygų tarp 100 krūvų didžiulėje skaitykloje. Tie, kurie nedirba ir dienas leidžia bibliotekoje, tai medžioja tas knygas ir maždaug jaučia, kuri kur yra. doh.gif lotuliukas.gif
Suraičiau laišką mūsų studijų vadovui. Jau anksčiau buvau iškėlusi šitą klausimą dėl knygų, bet vienas dėstytojas atsakė, kad yra biblioteka, skaitykla - kokios problemos pasiruošti? bigsmile.gif Ir visi studentai pritaria ar tyli - visiems gerai.smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 18 lapkričio 2015 - 00:06
Kas naujesnio? 4u.gif
Atsakyti
laba:)

apleidom temute:)

kas pas tave gero per tiek dieneiu nutiko, kaip reikaliukai su mokslais?

As tai dirbu isijuosus, net neturiu kada prisest parasyt, griztu velai, jau nieko nebenoriu, tik pavartau puslapius, paskaitau naujienas ir i lova, matyt veikia saltasis laikotarpis, o gal vitaminu trukumas:DDD
Bet dirbu su studentais, o su jais tikrai liudna nebuna, praskaidrina nuotaika:)
Dar dirbu prie savo disertacijos, darau sioki toki tyrimuka, na ne viskas gavosi kaip norejau, bet pradzia jau kaip ir yra:)

Atsakyti
Labas,

aha, nebenorėjau tęsti savo monologo - laukiau kitų žinučių. hihihi.gif

Buvo ir man šmėkštelėjusi mintis, kad turbūt "įsivažiavai" ir darbuojiesi, rašai. thumbup.gif
Pas mus per prancūzų linksma būna - kartais apsiverkiu iš juoko (ne aš viena), kai, pvz., grupės seniūnas skaito tekstą savo itališku stiliumi ir vis "nepataiko" teisingai ištarti, nors būna, kad ir prancūzas dėstytojas po studentų klausimų stipriai įrausta ir labai juokingai kikena. biggrin.gif

Praeitą savaitę buvo du koliokviumai. Lengva tikrai nebuvo. Ypač tarptautinės mokesčių teisės dėstytojas pasistengė ir toookį testą bei uždavinius ribotam laikui davė, kad manau, jog dauguma neišlaikys cool.gif . Ir dar "gera" žinia, kad perlaikymų magistrantūroje nedaro.

O kalbant apie linksmesnius dalykus - rytoj popiet ilgajam savaitgaliui išlekiam į kalėdinę mugę Prahoje bigsmile.gif. Žadam ne tik Prahą, bet ir kelis aplinkinius miestus su pilimis aplankyti. Jau senai norėjau prasiblaškyti, praskaidrinti nuotaiką ir tikiuosi, jog kelionė pavyks. smile.gif

Beje, į temą apie knygas bibliotekoje - šiandien iš mūsų grupės moksliukų moksliuko gavau klausimą, ar radau tą ir tą mokesčių knygą. Pasirodo, jis ne tik skaityklos lentynose ieškojo, bet ir visas magistrantų sukrautas knygų krūvas peržiūrėjo - ir niekur nerado. Manau, kas nors paslėpė. laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 25 lapkričio 2015 - 20:28
Aš tai vis laukiu, gal dar koks žmogeliukas priijungs:) Bet niekaip nesulaukiu 4u.gif

Savaitgalis pralėkė kaip vėjas ir vėl nauja savaitė, nauji darbai ir mokslai:) Šiandien kažkaip susimąsčiau kad labai greit laikas bėga, tik pirmdienis žiūrėk, o jau ir vėl sekmadienis, galvoju ar čia tik man taip, dėl darbų gausos, ar čia tiesiog senatvė jau.... lotuliukas.gif

Ką tu Victoriuos gero nuveikei mokslo labui? Nors ką čia klausiu ir taip aišku kad belenkiek darbų nudirbai, tu juk kaip skruzdėlytė pluši:)
Atsakyti
Oi, gerai, būtų, kad taip - kaip skruzdėlytė mokslų labui pluščiau biggrin.gif. Labas.

Bet ruošiausi prancūzų testui - laisvu kelionės laiku. cool.gif

Nelabai turiu ir laiko bei galimybių ( darbas, knygų trūkumas) gerai mokslams pasiruošti cool.gif. Jau dėl tų knygų minėta ir kalbėta - bet panašu, kad nelabai kam įdomu. Esi magistrantas - sukis kaip nori. cool.gif

Beje, šiandien skaičiau straipsnį apie Švietimo ir mokslo ministrės ir studento, metusio valstybės finansuojamas ekonomikos studijas VU, susitikimą bei pokalbį. Ir iš tiesų suprantu studentą. Gal net, sakyčiau, palaikau.

Beje, visai nesenai grįžau iš Prahos. Naujų įspūdžių pasisėmusi. Ten daugyybėė kalėdinių mugių, daugybė žmonių... Tikrai labai smagu smile.gif. Ir žmonės tokie mieli, šilti, draugiški. Daar grįžusi po ilgesnio laiko 20 val. klausiausi labai ramių ir gražių indiškų mantrų - na, tikrai ne visai tyliai, bet ir negarsiai. Ir girdžiu, skambina į duris (į skambutį "įsirėmusi") kaimynė šaukdama, kad iškvies policiją, nes atsibodo unsure.gif. Gal ne tuo adresu pataikė? lotuliukas.gif Nes pas nuolat triukšmauja kiti kaimynai (bet policijos kaimynai niekada nekviečia ir tyli, nes kažkodėl prisibijo). Ir dėl ramybės valandų visai nepataikė. mastau.gif

Na, manau, kad SM nėra ta vieta, kurioje galima rasti daug besimokančių cool.gif. O laikas tiesiog lekia - man beliko 2 savaitės šio pusmečio mokslų. Kaip tau sekasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 01 gruodžio 2015 - 21:31
Blyn, po vakar galvoju, ko aš apskritai lindau į šitą magistrantūros dieninių studijų galerą doh.gif. O vakar per seminarą buvom suskirstyti į 4 grupes ir gavom po klausimą. Du klausimai buvo iš lengvųjų serijos, o du - tikrai sunkūs doh.gif. Ir ką - mes su grupioku gavom tą sunkiausiąjį. laugh.gif
Lengvųjų klausimų grupių nariai gavo po pliusą - o mes nieko biggrin.gif. Gėda pelėda.
Man atrodo, man jau reiškiasi artėjančios sesijos stresas. bijau.gif

Bet džiaugiuosi, kad pagaaaaliau penktadienis ir savaitgalis - pagaaaaliau normaliai pailsėsiu po varginančios kelionės ir išsimiegosiu, namus apsikuopsiu bei pasimokysiu. Kiek nedaug trūksta iki kasdienės laimės. bigsmile.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 04 gruodžio 2015 - 21:24
Yra gyvų ar jau uždaryt temą? 000189.gif
Atsakyti
Sveikos. Aš taip pat studijuoju magistrą, jau pati pabaiga, bet atrodo atidėliot darbus visvien sekasi puikiai.. doh.gif Nors šiandien susitvarkiau teorinę dalį, tai jaučiuos kalną nuvertusi lotuliukas.gif

Pastebėjau, kad jei kažką gero nuveikiu mokslo labui, save apsidovanoju - pažiūriu serialą, nusiperku šokolado ar šiaip išeinu į parduotuves apsižvalgyt smile.gif Mane kažkaip motyvuoja, taip save skatinu. Ar ir jums taip būna?

Ps. dėl to ir pasirinkau magistrinio temą sau įdomią, apie savęs apdovanojimą. Tik, deja, labai trūksta respondentų, o laikas dega verysad.gif Jei skirtumėt 5 min užpildyti apklausai, būčiau laaaaabai dėkinga! 4u.gif Apklausa čia: https://egle-sako-ac...m.com/to/Pu5Suk
Atsakyti
Sveika,

gera mintis dėl savęs apdovanojimo 4u.gif. Nors aš tai save apdovanoju dar prieš veiksmą. laugh.gif
Bet reiktų praktiką keisti, nes paskaitų pabaiga jau ant nosies ir laukia 5 egzaminai...

Užpildžiau apklausą. Tiesa, ne iš pirmo karto pavyko - nors iš atsakiau į visus klausimus, bet sistema, kažkodėl prašė pakartotinai atsakyti į kai kuriuos. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 16 gruodžio 2015 - 20:00
http://samone.lt/tik...dien-po-zingsni
Atsakyti