Įkraunama...
Įkraunama...

Ką šiandien nuveikiau mokslo labui?

Pradėjau rašyt blogą biologijos mokslams populiarinti smile.gif

http://chekasmikrobio.blogspot.lt
Atsakyti
chekas, šauunuolis. thumbup.gif

Aš tai vakar penktą paskutinį egzaminą laikiau ir dabar atostogooos. vacation1.gif
Atsakyti
Kaip mokslininkai gyvena? cool.gif

Aš po darbo - mokslų džiaugiuosi penktadieniu. thumbup.gif

Aišku, savaitgalį reiks ruoštis seminarams, suraityti laišką magistrinio darbo vadovei.

Dar galvoju aplikuoti stažuotei užsienyje. Ar kam tekę stažuotis,o gal planuojate? 4u.gif
Atsakyti
Aš tai labai džiaugiuosi, kad sesija ir šie mokslo metai sėkmingai baigti. assa.gif :ritmas:
Net gyvenimas palengvėjo ir laisvo laiko atsirado. bigsmile.gif :hamakas
Atsakyti
Ar dar yra gyvų? biggrin.gif

Aš tai vis "buksuoju" su magistriniu... Reikia netidėlioti ir nuvykti į kitus universitetus medžiagos pasirinkti.
Atsakyti
Rašau bakalaurinio išvadas ir gavau darbo vadovės laišką, kad paskambinčiau jai vakare, bijau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ibero @ 2017 04 11, 15:42)
Rašau bakalaurinio išvadas ir gavau darbo vadovės laišką, kad paskambinčiau jai vakare, bijau  doh.gif

Ir kaip baigėsi? Manau, gerai. Jai tikriausiai buvo paprasčiau telefonu paaiškinti.

O aš nuveikiau :

1. perskaičiau daug straipsnių apie Lietuvos, Amerikos, EU, Šveicarijos, etc. praktiką,
2. skaičiau skirtingus magistrinius darbus, disertacijas...
4. pakeičiau planą apie 6 kartus,
3. "išgimčiau" dalį apie sąžiningumo principą - kažkaip labai sunku rašyti ir reikšti mintis apie abstrakčius dalykus, ypač negimta kalba,
4. pasimeldžiau cool.gif,
5. pažiūrėjau video dėl motyvacijos.

Beje, šitas patarimas labai geras tiems, kuriems sunku save motyvuoti rašyti. rolleyes.gif
https://www.youtube....h?v=CnKuelWIENI

Jaučiu, kad dar pasireikšiu temoje, nes mane tai motyvuoja daugiau darbų padaryti, kai žinau, kad reiks "prisiduoti" rolleyes.gif .
Todėl siūlau prisijungti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 15 balandžio 2017 - 11:43
16 skaitančių. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2017 04 15, 12:37)
Ir kaip baigėsi? Manau, gerai. Jai tikriausiai buvo paprasčiau telefonu paaiškinti.


Jūs buvote teisi, jai paprasčiau buvo žodžiu pasakyti pastabas/komentarus negu raštu rašyti smile.gif pasakė klaidas ir jau baigiau jas taisyti, liko tik santrauką anglų kalba parašyti smile.gif tikiuosi ir Jūsų darbai juda į priekį.
Atsakyti
QUOTE(Ibero @ 2017 04 16, 22:50)
Jūs buvote teisi, jai paprasčiau buvo žodžiu pasakyti pastabas/komentarus negu raštu rašyti smile.gif pasakė klaidas ir jau baigiau jas taisyti, liko tik santrauką anglų kalba parašyti smile.gif tikiuosi ir Jūsų darbai juda į priekį.

Super thumbup.gif. Džiaugiuosi, kad sekasi. Galėtų ir man taip biggrin.gif. Bandau visais "varpais skambinti" dėl pagalbos..
Atsakyti
Šiandien visą dieną buvau bibliotekoje : skaičiau, rašiau ir taisiau, dalyvavau konsultacijoje, rašiau laiškus vadovams.

Ryt numatoma diena bibliotekoje ir vizitas į kito universiteto biblioteką.
Atsakyti
Sėdžiu oro uoste ir bandau susikaupti, bet aplink triukšmas... Turbūt teks rašyti naktį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 13 gegužės 2017 - 22:16