Įkraunama...
Įkraunama...

2014m. gegužiukai, 111 tema

QUOTE(pupkis @ 2015 10 24, 19:20)

Aš dirbsiu nuo lapkr. 16. Tad turiu keletą sav. Bet vat nuo lapkričio 2-osios, jau kulniuosim į daržiuką. Žinoma jei nesusirigs ar dar kas nors nenutiks. Nes dabar dar vis sloguoja neblogai ir kosčioja. Tai labai viliuosi jog kitą sav pagaliau pasveiks...

niu linkiu kad viskas oki butu 4u.gif

o pas mus tai va kas darosi, namie buna - nei slogos nei kosulio. tik i darzeli, vakare jau su snargliuku ir kosuliu. tai feltri sako kazin ar ne oras persausas grupeje. reiktu pasitrati su aukletoja, gal susimetus tevams oro drekintuva nusipirkti g.gif
Atsakyti
Sveikutes wink.gif

Rugile tai nesimusa, bet kartais buna, kad ikasti nori. Bande mazesne gal metuku znaibytis, bet praejo smile.gif

Gyvenam mes gerai. Vyras dar namuose tai ramu smile.gif
Maze daug greitakalbe burbuliuoja bet neaiskia kalba, juokiames, kad indenu biggrin.gif vyras net irase, jei iseis ikelsiu i google+ turbut nori kalbet daugiau jau pradet, nes visa diena kazka balbatuoja biggrin.gif
maziukas auga stipreja, jau tuoj 3 savates bus o atrodo neseniai tik gimdziau..laikas lekia neispasakytai.
Atsakyti
Labukas,

Kaip Jums savaitgalis praėjo smile.gif Mums gan neblogai, šeštadienį buvom pas mano tėvus, dar buvo sesuo su draugu. Labai smagiai pasisėdėjom smile.gif Vakar namuose prabuvom, kalną rūbų išlyginau, gal 3 skalbiankes doh.gif nemėgstamas reikalas. Iškepiau varškės pyragą, jau tik pusė liko, labai mėgstamas, o ir lengvai padaromas smile.gif Vakarienei virta žuvis. Sekmadienis tapo žuvies diena smile.gif

Mano Milytė tikra ožkų karalienė, vakar tokią sceną iškėlė, kad vajė vajė. Man visos rankos, kojos, kalba drebėjo iš skausmo tokią matant, bandžiau guosti, bet nepadėjo, tai įdėjau į maniežą kad saugiau būtų. Net nufilmavau trumpą ištrauką, tai kai filmavau kiek aprimo unsure.gif klykė kokias 10-15 min. O ožys įlindo, kad negavo iškart obuolio kai paprašė. doh.gif

Atsakyti
Sveikos,
Na ką aš šį savaitgalį paskutinįjį egzą apturėjau (tikiuosi, nes rezultatų dar nežinau), buvo žiaaauriai sunkus, bet jau PASKUTINIS! Turiu užsibrėžus per lapkritį stipriai pasėdėt prie magistrinio, nes gi nuo gruodžio grįštu darban, dviem etatais faktiškai, t.y. išleisiu vieną moterėlę į dekretą, tai dviejų etatų darbo bus... tad esu įtemptose auklės paieškose, pažystamų kokių nelabai turiu, kas galėtų, tai taip neramu visai svetimą žmogų įsileist ir palikt su vaiku, bet tai kur dingsi...
Vakar leidau po visų mokslų atsipalaiduot sau, tai su dičke nuvarėm į baseiną paplaukyt, nu TAAAIP atsigavau, seniai kur buvau ištrūkus jau... o paskui sėdau siūt lotuliukas.gif ir siuvau iki vakaro lotuliukas.gif laffffaaaa... lotuliukas.gif
_mimozza_ kaip aš bijau tų visų isterijų... manasis kažkaip, tfu tfu tfu, šaukt pašaukia ir pazirzia, jeigu kažko negauna, bet tai į isteriją nepanašu, jeigu ir susmunka ant žemės niekas dėmesio į jį nekreipia, tai tuoj pat atsistoja ir nueina ką nors kitką užsiimt... užtat mažas išmoko lipt ant kėdės, va dabar tai jam visi keliai prieinami, labai tik mokau, kad nu kėdės ant stalo negalima, atrodo supranta šiaip, bet vis tiek dar mėgina, bet r su ta kėde, visur ir tampos jis tą kėdę, prie viryklės, virdulio, vandens, teliko, mano siuvimo mašinų, o ten žirklės, adatos, peilius jau greit pagaus... nebežinau kur viską sudėt ir sukelt, kad nepagautų, palangės jau visos tuščios, bet nu tikrai, nebeturiu kur išnešt jau visko... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_mimozza_ @ 2015 10 26, 10:33)
Iškepiau varškės pyragą, jau tik pusė liko, labai mėgstamas, o ir lengvai padaromas smile.gif

Mano Milytė tikra ožkų karalienė, vakar tokią sceną iškėlė, kad vajė vajė. Man visos rankos, kojos, kalba drebėjo iš skausmo tokią matant, bandžiau guosti, bet nepadėjo, tai įdėjau į maniežą kad saugiau būtų. Net nufilmavau trumpą ištrauką, tai kai filmavau kiek aprimo  unsure.gif klykė kokias 10-15 min. O ožys įlindo, kad negavo iškart obuolio kai paprašė.  doh.gif

mmm varskes pyragai mano megstamiausi. Koks receptas? smile.gif db isvis apetitas belenkoks, tai ir pas mus ilgai neuzsilaikytu toks gardumelis smile.gif

Musu maze irgi oziuojasi smile.gif bet db jau vel maziau. Kol ramu susigyvenam susidraugaujam. O va tik issiskiriam ar pasipykstam tai ir prasideda visokie spyriojimaisi. Ai dar pavargus kai buna ir kazko negauna tai lb kaprizus rodo-ir rekia ir griuna ir verkia poto.

Miega du miegus vis dar mazoji smile.gif nu bet anksti keliasi. O dar ir nakti prabunda jei sviesyte ijungiu kai maziuka maitinu. Tai su vienu miegu sunku butu susikalbet biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(pupkis @ 2015 10 22, 11:47)
Aš atrodo balbatuoju visą dieną

Radau:pie miegą man šis straipsniukas patiko

Balbatuoju lotuliukas.gif pralinksmino thumbup.gif

Straipsnis patiko ir mum su vyru. Panasiai ir migdom smile.gif va dar mintis sauni koki miego ketureili sukurt wink.gif ir tikra tiesa, kad einant miegot visko uzsimano, ir pasneket (nors seip nelabai ka kartoja) ir pazaist, ir valgyt ir gert biggrin.gif

QUOTE(mamutas @ 2015 10 22, 12:22)
Arbatmedis valdo  biggrin.gif

o ta arbatmedi skiesta su aliejum vartot nuo slogos? As tai is seniau rekomenduotu alieju turiu kazka susimaisius patepimams smile.gif
Atsakyti
sveikutes
nusikaliau siandien. 6ta ryto jau buvau darbe.tai jau apie 15 val pradejau nusisnekineti, nes is vakaro ilgai neuzmigau, o keliausi pries 5 smile.gif

mb paskambino, sako ruosk tases, vel komandiruote... jau pavargau... kad ir ne su fura, bet vistiek nematau vos ne istisai...

niu ka, maziukui siandien lygiai pusantru... per greit, oj per greit... ir jau galutinai risom (*)(*) reikala. kazkaip is leto, ramiai, be streso. pats pasake ate ate, ne ne ne ir vsio smile.gif

oziukai buna ir pas mus, tik mes nekreipiam demesijaus smile.gif

o daugiau kaip ir viskas ta pacia vaga smile.gif
Atsakyti
Kristrar, receptukas smile.gif

200 g. sviesto;
2 puodeliai miltų;
1 puodelis cukraus;
3 kiaušiniai;
2 v.š. vanilinio cukraus;
1 apelsinas;
500 g. varškės.

P.s. Mano puodelis 300 ml.

Į dubenį supilti 0,5 puodelio cukraus, miltus, sutarkuoti sviestą ir viską sumaišyti, pertrinti. Turi gautis birūs trūpinukai.
Į kitą dubenį sumušti kiaušinius, suberti 0,5 puod. cukraus, vanilinį cukrų ir nutarkuotą apelsino žievelę. Viską gerai išplakti, sudėti varškę ir gerai išmaišyti, kad gautūsi vientisa masė.
Į kepimo formą suberti pusę trupinių, juos suspausti. Ant viršaus supilti varškės masę ir vėl dėti trupinius.
Dėti į įkaitintą iki 200 C. orkaitę. Kepti 55 min.

P.s. Jei metalinė kepimo forma tai būtinai įkloti kepimo popierių.
Atsakyti
Labas rytas mamukai smile.gif

Buvau dingus, turejom tevelius, po to uosvius sveciuose, tai veiksmo netruko thumbup.gif

Augam visai puikiai, mazoji dicke nebus biggrin.gif Valgo Mp, puikiai miega nakti thumbup.gif Tik turim beda, visada uzgulus nosyte, praktiskai nuo gimimo, nebezinau ka daryti verysad.gif Airiams daktarams normalu taip verysad.gif

Didzioji saunuole mano, mandra kaip gandras, su savo bajeriais ir oziukais smile.gif Pagrindinis ir vienintelis klausimas per dienas yra ' KAS CIAAA? ' biggrin.gif Pliurpia daug, zodzius kartoja, jau moka rodyt visus judesius pagal du gaideliai dainele, tai taip miela wub.gif

Kaledom zadam gryzt, gal su klaipedietem susimatysim? mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Plunksnyte kokia fainuole wub.gif del nosytes nezinau ka patart, gal oras per sausas?

O kad gristi kaledoms tai ir as dziaugiuosi nes man daugiau laiko bus prie tavo uzskymo, nes lt greiciau nusiust eis ir nereiks taip skubet, o tai uzpuole mane dabar truputi salnu issigande tai griebiu visko po truputi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2015 10 27, 12:36)

Didzioji saunuole mano, mandra kaip gandras, su savo bajeriais ir oziukais  smile.gif  Pagrindinis ir vienintelis klausimas per dienas yra ' KAS CIAAA? '  biggrin.gif Pliurpia daug, zodzius kartoja, jau moka rodyt visus judesius pagal du gaideliai dainele, tai taip miela  wub.gif



Tau tik ir gimdyti kuo daugiau kai tokie geriečiai vaikai biggrin.gif smile.gif O kokie ten judesiukai pagal du gaideliai dainą? rolleyes.gif
Atsakyti
Laura kad pas kaip tik baisiai dregna ax.gif

QUOTE(meddeina @ 2015 10 27, 09:55)
Tau tik ir gimdyti kuo daugiau kai tokie geriečiai vaikai biggrin.gif smile.gif  O kokie ten judesiukai pagal du gaideliai dainą? rolleyes.gif


As is vaikystes pamenu biggrin.gif kaip gaideliai kule, vistos sijiojo, ozys male, muse maise, uodas vandens nese, saule vire, nemapeni? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2015 10 27, 13:04)
As is vaikystes pamenu  biggrin.gif  kaip gaideliai kule, vistos sijiojo, ozys male, muse maise, uodas vandens nese, saule vire, nemapeni?  biggrin.gif



Nepamenu... Paieškosiu kur nors internete, gal bus koks video biggrin.gif Maniškis mėgsta kai jam dainuoju- deklamuoju "Mano batai buvo du" Pritaria man kartodamas - du, tepu tep smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meddeina: 27 spalio 2015 - 12:15