Įkraunama...
Įkraunama...

2014m. gegužiukai, 111 tema

Viktusiuk manasis tai nežaistų nei su tuo, nei su tuo, turiu įtarimo. Išvis dabar toks laikas užėjęs, kad su niekuo nenori žaist, o tik lipt, lipt, lipt... doh.gif šiandien jau neiškentus išnešiau visas kėdes ir uždariau tam kambary, kur jis neprieina, bet ale ar čia auklėjimas? Bet nu pakirėjo jį keltt, klausyt erzelynės po kiekvieno nukėlimo ir apsisuki ir vėl jis ten pat užlipęs... ar jūsų vaikai nelipa ant kėdžių? Jokūbas užsiėmęs visą dieną vaikšto ir nesiskiria visai su kėde, visur su ja eina ir tempia iš kambario į kambary, žinoma, šiaip pažiūrėjus gali griūt negyvas kiek jisai vargo ją tampyt turi lotuliukas.gif atsitrenkia kur, eina iš kitos pusės, visas net išsižergęs stumia, kad iki norimo taško nustumtų... lotuliukas.gif
Vsio sužinojau paskutinio egzo rezultatus, dabar jau ramu, aišku jeigu ne magistrinis doh.gif bet po truputį manau pasistumsiu ir su juo... rolleyes.gif bet bent jau visi kiti rašto darbai, egzų ruošimasi ir kiti dalykai jau praeityje. Kažkaip visai greit tas pusantrų metų prabėgo... ax.gif
Šiandien ir ant mano galvos juodas pilkas ir piktas debesis buvo užplaukęs, nu nebegalėjau bepakęst to lipimo ant tų kėdžių doh.gif tai kelis kart jau ir balsą užkėliau... Man labai šiaip pasivargsta, kad niekas dorai nei vakarais, nei savaitgaliais dabar nepabūna ir visad stumdausi su tais vaikais, tai jau kartais atrodo, kad nu tiesiog NEBEGALIU su jais bepakęst buvimo, bet apsisuka ir praeina blush2.gif vyras dirba Klaipėdoj dabar, gryšta jau būna po 19 val., kol nusimaudo, pavalgo ir mažių guldyt jau reikia, išvažiuoja irgi 6,30, mažas kelias 5 doh.gif tai jis ruošias į darbą ir aš turiu ropštis iš lovos... savaitgaliais taigi remontai visą laiką suėda, matyt čia jau pervargimas buvo, buvau kritus ligos patalan visą savaitę išgulėjau su temperatūra, kosuliu baisuliniu, krėtė visą, laužė per pusę, tai tada bent jau vyras pasiėmė atostogas, kad galėčiau bent jau išgulėt... tai irgi kai pamąstau biški visai ir laukiu jau į darbą grįšt, tik tik, kad žinau, kad nespėsiu darbo laiku apsidirbt, reikės tyzintis tą darbo namo, vakarais dirbt ir savaitgaliais,, nu bet juk pati apsiėmiau tą antrą etatą, nėr ko dejuot... noris pinigų, niekas jų už ačiū nemoka... ax.gif
vsio, čia galiu rašyt be pabaigos, pasiguodžiau, varau mažas šaukia... ax.gif visom gražaus vakaro! 4u.gif
Atsakyti
Romanciuke, uz lipikus 4u.gif turbut taviskis uzlipes daug gerio randa, kad kabarojasi. Ismintinga paslepti kedes. Mano irgi lipikas, tai kompo jau net neissitraukiu is tases, vis tiek tuoj prisistato, jei tik padedu ant stalo. doh.gif o visur kitur - lai lipa, vis tiek nieko neras. Tai ir nebelipa. Dar pastebejau kad kuo daugiau draudziu, tuo jam labiau to reikia. Tai stengiuosi neakcentuoti kas man svarbu biggrin.gif

Labiau mane nervuoja, kad atdidaro visas duris, pasiekia duru rankenas. Tai jau dabar is viso visi namai jo. Laiptus seniai atbarikadavom, lipa, nulipa kada jam reikia ir kur jam reikia. Laisve totali. rolleyes.gif
Atsakyti
Mamukai zinokit didzioji mano tikrai gera...niekur ji nesikaria, po spinteles nelandzioja, i tuoleta nieko nemeta, o i oziukus ar kitas isdaigas as nekreipiu demesio...namus tvarkaus tik viena karta dienoj, nes kitaip jokio tikslo :-D

Plius man padeda ji jau...atnesa pampersa sesei, pasupuoja kai verkia, atnesa soske thumbup.gif

O mazoji gerai miega, neblogai valgo, daznai neverkia, tai neturiu ko skustis thumbup.gif

O Pagrindinis dalykas...as nesedziu namie...kiekviena diena as mieste, pas drauge ar dar kur nors smile.gif
Atsakyti
Laba ryta smile.gif
QUOTE(viktusiukas @ 2015 10 27, 14:56)
Kas nors pasiziurejot tuos zaislus? Kaip jums jie? Man tai jie nebuvo zinomi,o gal as cia tik atsilikusi.... blush2.gif

faini man jie! As galvojau tik vyresniems yra tie magnetiniai konstruktoriai. Manau mazei patiktu, bent kuri laika smile.gif

Dabar tai pagrinde su kamuoliais zaidzia. Spardo meto, o jei dar kartu zaidziam tai isvis saunu smile.gif
buna padelioja lego kaladeles, tai ir tas magnetinis jai tiktu kazkuriuo dienos momentu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2015 10 27, 19:40)
Mamukai zinokit didzioji mano tikrai gera...niekur ji nesikaria, po spinteles nelandzioja, i tuoleta nieko nemeta, o i oziukus ar kitas isdaigas as nekreipiu demesio...namus tvarkaus tik viena karta dienoj, nes kitaip jokio tikslo  :-D

Plius man padeda ji jau...atnesa pampersa sesei, pasupuoja kai verkia, atnesa soske  thumbup.gif

O mazoji gerai miega, neblogai valgo, daznai neverkia, tai neturiu ko skustis  thumbup.gif

O Pagrindinis dalykas...as nesedziu namie...kiekviena diena as mieste, pas drauge ar dar kur nors  smile.gif

Nu kokia gera vyresne dukryte-tikra padejeja smile.gif mano irgi padeda, bet vieni neimanoma palikti, tai va tas sunkumas smile.gif nes iskart rankas sukioja, bando akis apziuret, ar tikrina kiek dantu turi biggrin.gif nu ji dar nenuspejama tai saugom. Atrodo kad gera pabuciavo pasidziauge zaidzia salia, o ima staigiai ir griebia uz rankos ir tempia..smile.gif
Soskes mes nenaudojam, kolkas ir taip ramus vaikas.
Labai fainai kad yra draugiu ar kur nulekti wink.gif ir aisku fainiausia kad turi noro pati susipakuot su dviem maziukem wink.gif man dar sunkoka, nu ir per mazas berniukas lakstyt pas kitus. Dar ir svecius tik artimiausius priimam smile.gif
Papildyta:
QUOTE(romanciuke @ 2015 10 27, 16:58)
Jokūbas užsiėmęs visą dieną vaikšto ir nesiskiria visai su kėde, visur su ja eina ir tempia iš kambario į kambary, žinoma, šiaip pažiūrėjus gali griūt negyvas kiek jisai vargo ją tampyt turi  lotuliukas.gif  atsitrenkia kur, eina iš kitos pusės, visas net išsižergęs stumia, kad iki norimo taško nustumtų...  lotuliukas.gif

Nu pralinksmino susidarytas vaizdas pagal pasakojima biggrin.gif kedes pagalba puikiai tyrineja aplinka biggrin.gif o ka daryt jei dar ugio truksta biggrin.gif nu protingutis ne kitaip wink.gif

As tai maze po valgio pati pastaciau ant kedes prie kriaukles, kad nupraust..nu tai ka-jai labai patiko smile.gif tai irgi stumdo ir laipioja smile.gif tai prie lango tai prie kriaukles tai prie stalo. Net valgyt savo kedutei nenori, issitraukia kede ir ant jos atsistojus pora saukstuku suniamnioja smile.gif vel nulipa vel uzlipa..nu ir zaidziam taip su valgymu.
Atsakyti
Labas rytas! 4u.gif

Paskutinem dienom Nicolas labai ankstyvas pasidare,bet ir nuluzta dienos miegui anksti.va dabar migdau. Galvojau gal pavyktu antra miega itrinti,bet ne pro kur.anksti labai jis tik karta miega..

Mamytes,o kaip jusu mazieji nakciai uzmiega?maniskis tai toks jei mes salia gulim.ir tai cia pasiekimas nes pries tai tik su papuliu..papulio atsisake,bet dabar be mano plauku neuzmiega,tai via kaisioju ka nors kita ir tikiuosi per laika atrasti kas mano plaukus pakeisti galetu... lotuliukas.gif

ROmanciuke 4u.gif buna visokiu dienu.bet diena praeina ir paleisk ja su visom nutikusiom negandom.maniskiui irgi kliuna.... verysad.gif bet po to pasikalbam,as atsiprasau kad pasikarsciavau ir toliau gyveniman.suauge daug nereikalingo “svorio“ su savim nesiojasi,o vaikams egzistuoja tik CIA ir DABAR.stengiuosi,kad slogi nuotaika nesitemtu is paskos,niekam to nereikia. 4u.gif

[Qquote=_mimozza_,2015 10 27, 15:55]
Viktusiuk, apie tuos pirmuosius (Smartmax) aš ir kalbėjau smile.gif Milei mano sesuo planuoja dovanoti smile.gif Man jie ir faini

Tikrai yra, vadinasi magnetinis konstruktorius smile.gif
Yra ir vyresniems (smulkesnės detalės) ir nuo 1 m. stambesnės detalės
Labas smile.gif
[/quote]

Nu geras! O as kaip tik norejau taves prasyti,kad idetum tu daiktu ar foto ar video.Kai nesi niekad susidures,tai ir nedaeina.dar kazka buvai minejus..gal galima butu koki linka kaip atrodo.. ax.gif 4u.gif

Kaledom turiu nupikrti dovana 1 metu vaikui.ir supratau,kad neturiu jokio supraciaus.toks jausmas,kad Nicolui nieko idomaus ir nebuvau radus..vaikutis turi siek tiek vyresni broli,tai nuo jo daug like..o mamyte pati nieko nesako.pagelbekit!!! bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktusiukas: 28 spalio 2015 - 10:48
QUOTE(viktusiukas @ 2015 10 28, 10:45)
Mamytes,o kaip jusu mazieji nakciai uzmiega?maniskis tai toks jei mes salia gulim.ir tai cia pasiekimas nes pries tai tik su papuliu..papulio atsisake,bet dabar be mano plauku neuzmiega,tai via kaisioju ka nors kita ir tikiuosi per laika atrasti kas mano plaukus pakeisti galetu... lotuliukas.gif

mes salia bunam smile.gif panasiai migdom kaip Pupkio straipsny nurodyta.
Dabar irgi uzmigdziau maze salia budama, bet dar panele apkabint reikia smile.gif o va ir maziukas issibudino-irgi nori but apkabintas mamyciukas wub.gif
Papildyta:
QUOTE(_mimozza_ @ 2015 10 26, 21:22)
Kristrar, receptukas smile.gif

aciu uz receptuka wink.gif butinai isbandysiu.

Siandien gal obuoliu pyraga kepsim smile.gif ir dar visi giria sokoladini cukiniju keksa, tai reiktu isbandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viktusiukas @ 2015 10 28, 11:45)

Mamytes,o kaip jusu mazieji nakciai uzmiega?maniskis tai toks jei mes salia gulim.ir tai cia pasiekimas nes pries tai tik su papuliu..papulio atsisake,bet dabar be mano plauku neuzmiega,tai via kaisioju ka nors kita ir tikiuosi per laika atrasti kas mano plaukus pakeisti galetu... lotuliukas.gif



Mes tai prigesinam šviesą, uždarom duris ir atsigulam kartu, paseku kokią pasaką, paglostau ir apsimetu, kad užmiegu. Jis dar kurį laiko pasivarto, pasisukinėja, paburbuliuoja, tada prisiglaudžia prie manęs ir užmiega pats smile.gif

Vakar kažkaip susipratau, kad mano vaikas ne tai, kad panašus į MB, bet jis maža jo kopija smile.gif Pas juos viskas sutampa ir lytis, išvaizda, kraujo grupė ta pati, zodiako ženklas tas pats, radau straipsnį apie numerologiją, tai jų ir numerologinis skaičius (kur reikia sudėti gimimo datą) ir tas toks pat biggrin.gif
Atsakyti
Labukas visoms smile.gif
QUOTE(viktusiukas @ 2015 10 28, 10:45)
Mamytes,o kaip jusu mazieji nakciai uzmiega?maniskis tai toks jei mes salia gulim.ir tai cia pasiekimas nes pries tai tik su papuliu..papulio atsisake,bet dabar be mano plauku neuzmiega,tai via kaisioju ka nors kita ir tikiuosi per laika atrasti kas mano plaukus pakeisti galetu... lotuliukas.gif

Nu geras! O as kaip tik norejau taves prasyti,kad idetum tu daiktu ar foto ar video.Kai nesi niekad susidures,tai ir nedaeina.dar kazka buvai minejus..gal galima butu koki linka kaip atrodo.. ax.gif  4u.gif

Kaledom turiu nupikrti dovana 1 metu vaikui.ir supratau,kad neturiu jokio supraciaus.toks jausmas,kad Nicolui nieko idomaus ir nebuvau radus..vaikutis turi siek tiek vyresni broli,tai nuo jo daug like..o mamyte pati nieko nesako.pagelbekit!!! bigsmile.gif

Manoji užmiega savo lovelėje, bet aš turiu būti šalia, nes jai būtinai reikia įsikabinti į mano plaukus, o jei aš prausiuosi ir tėtis šalia, tai klykauja, kad greičiau ateičiau. Būna su tėčiu užsimigdo ir be plaukų, bet jau tada būna labai pavargusi. Naktimis prabudinėja n kartų (keista, bet mano plaukų jai nereikia kai prabunda naktį), kol galiausiai atsistoja savo lovelėje ir šaukia no a lova ir meta savo pagalvėlę į mane doh.gif vakar bandžiau neduoti plaukų, tai tikrą estradinį koncertą surengė, tai jei dar labai neįprato Nicolas, stengis iš visų jėgų, kad atprastų nuo šio blogo įpročio, aš vargstu jau kokius 3 mėn su plaukų atpratinimu, bet turbūt mažai pas mane ryžto, negaliu klausytis kaip ji spiegia, tad pasiduodu ir įkišu mažą plaukų sruogelę blush2.gif Bet žadu suimti save į rankas ir pasiryžti tam, Pupkio straipsnyje apie migdymą buvo parašyta, kad vaikai adaptuojasi per 3 paras, tai reikės bandyti, kai tik pati tvirtai apsispręsiu blush2.gif

Va o čia mozaiką, kurią žada vyro sesuo dovanoti mano panelytei. Milei labai patiko kaišioti, jis skirtas vyresniems, bet puikiai susitvarko ir mano pupa. Būna tų mozaikų ir didesniais kišrukais (va tokia), bet manau, kad neverta nes gali greit išaugti.

O dėl metinuko, net nežinau. Milės mėgstamiausi šie žaislai buvo ir dar yra: FP šuniukas, supamas arkliukas ir šis lavinamasis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 28 spalio 2015 - 12:43
Sveikos,

Kaip pas jusu vaikus persukus laika, persisuko vidinis laikrodis? smile.gif Maniskis tai pagal nauja gyvena. Kazkaip gavosi, kad pries tai pora dienu veliau kelesi, veliau ejo gulti, o syki apskritai tik 14:30 pietu miego vietoj iprastos ~12 atgule, kai is kirpyklos grizau, nepavyko MB uzmigdyti, tai ir persistume. Man taip geriau, nes jeigu vietoj 21 val. vakaro eitu miegoti 20 val., tai mums su sokiais persidengtu, neaisku, kaip ten uosviui sektusi migdyti... O diena dar geriau, kad pries 12 pagal nauja laika eina, nes vaikai, su kuriais kieme dazniausiai susitinkam, eidavo miegoti apie 13, tai kai mes ruosdavomes jau namo pietu miegui, jie dar neseniai tik pasirode budavo, o dabar pasivienodino.

O man tai dabar labai geras laikas. Nenoriu visai i darba, labai dziaugiuosi, kad galiu antrus metus su vaiku buti, dabar jau tikros atostogos smile.gif Ir nueiti kur, ir nuvaziuoti, ir su kitais vaikais/mamom pabendrauti. Tik atlyginimo tikrai jau pasiilgau, nes 40% lubu labai jauciasi lyginant su tuo, kas anksciau buvo. Nieko rimto nepirkdama pora pirmu menesiu balansa paziurejau, tai i minusa jau buvau nuejusi, ko niekada (neskaitant atveju, kai pirkdavau tokius daiktus, kaip baldai, ar dantu saskaitos) nera buve. Tai susiemiau, kiti menesiai geresni.

Maniskis laipioti irgi megejas, tik kedes dar masiskai nesistumdo. Labai svarbu, kad kede nebutu pastatyta prie kokios idomios vietos, nes tada is karto lipa. O jeigu kur nors siaip prie sienos, tai stumti sugalvoja nebent kai jau tikrai neturi ka veikti.
Aisku, buna ir sunkesniu situaciju. Va kapinese buvome, tai labai norejo po svetimus kapus vaikscioti ir svetimus daiktus (zvakes ar pan.) rinkti, tai jau neleidom. Nu tai vis krisdavo ant zemes verkdamas, o ant ranku ilgiau puses minutes buti nenorejo. Tai labai greitai tuos 3 kapus aptvarkem, kuriuos priklauso aptvarkyti mums smile.gif

Is turimu zaislu tai maniskiui visai nieko buvo toks namelis: http://www.amazon.co...e/dp/B007YYAM3K Is pradziu kaip formeliu rusiuokli naudojo, o dabar tai dureles rakineja vis.

Paskutiniu metu zaislu bandau pati padaryti, bet dar neatrodau tokio, kas vaikui tikrai patiktu. Noreciau padaryti tokia busy board, galima google paveikslelius paziureti, manau, turetu patikti. Turime lenta, nupirkau pradziai viena stumdoma uzrakta, veliau daugiau kokiu parankiosiu, bet va MB niekaip neprisiruosia prisukti smile.gif Jauciu, pati kuria diena nupirksiu tu medvarzciu ir prisuksiu. Mano MB neblogas, bet kol prisiruosia ka padaryti, jeigu tai nera kristiskas reikalas doh.gif Daznai kantrybe truksta, burbeti nemegstu, tai pati ir padarau, jeigu tam jau tikrai vyriskos jegos nereikia.

Kaip tik pries pora dienu toki pyraga, kaip _mimozza_ recepte kepiau, tik be apelsinu. Mano vyrui labai patiko, 3/4 per pora kartu ir suvalge smile.gif Man skanu, tik as i trupinini sluoksni per puse maziau cukraus deciau, nes labai jau saldu buvo. Aisku, tik as saldumynu mazai valgau, tai man viskas per saldu atrodo smile.gif
Atsakyti
Labukas

http://private.fotki...a/i-m-1-34.html
Atsakyti
Mano ziuriu vaikis prie bjauresniu - uzmiega su zinduku o dar geriau prie papo ir butinai su plaukais zaisdamas, na nebent lauke vezime ar masinoj luzta, namie visur jo pilna, lipikas ir t.t. su zaislais nelabai zaidzia. Dabar atrades kriaukle, tai vis patikrina ar ten ko gero nepalikta, ant virykles verda puodus, maiso, deda virt i puoda ka randa po ranka. Pas mus dujine, tai sukioja rankeneles kol uzsidega lempeles, gerai kad dar nepaspaudzia, nes tada jau rimtai uzdegtu degiklius doh.gif pries tai buvo arbatinuku manija, sulauze musu elektrini, kaime elektrini virdulius. Tai vietoje zaislu atsinaujinom virtuves elektronika. Tiesa ir rankini mikseri teko nauja isigyti. Zodziu visi rakandai, tarkos, sulciaspaudes ir pan geriausi zaislai. Dabar dar atranda garaza, tai ten visai riesta, nes daug pavojingu dalyku. Bet viena gerai- kad nors ir namie turi laisve, bet vis tiek sekioja paskui mane, mano maza uodegyte. Tai as vengiu garazo ir jis ten neuzsilaiko.

Linkejimai visoms mamoms 4u.gif
Atsakyti