Įkraunama...
Įkraunama...

2014m. gegužiukai, 111 tema

QUOTE(meddeina @ 2015 10 27, 12:14)
Nepamenu... Paieškosiu kur nors internete, gal bus koks video biggrin.gif Maniškis mėgsta kai jam dainuoju- deklamuoju "Mano batai buvo du" Pritaria man kartodamas - du, tepu tep  smile.gif

ale tai kaip nepameni? biggrin.gif darzelio nelankei gal? saule vire saule vire - delnus iskelus sukioji..meneselis kepe - ploji katuciu smile.gif pazek yra tikrai video wink.gif mokinukes dainuoja ten dar man rodos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 10 27, 13:20)
ale tai kaip nepameni? biggrin.gif darzelio nelankei gal? saule vire saule vire - delnus iskelus sukioji..meneselis kepe - ploji katuciu smile.gif pazek yra tikrai video wink.gif mokinukes dainuoja ten dar man rodos smile.gif


Tai va, kad tik saule su mėnuliu ir pamenu, o kaip ten sijojo ir maišė, tai nepamenu smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites! group.gif

Kaip gera cia uzejus veiksmo rasti! biggrin.gif

Plunksnyte!!!ir tikrai paskaicius pagalvojau,kad tau tik gimdyt ir gimdyt! biggrin.gif 4u.gif ar cia tavo vaikai tokie ramus ar tu pati?pasidalink prasau!As irgi noriu su dviem taip graziai drinks_cheers.gif

Romanciuke!!!tu esi tikru tikriausia barbe devyndarbe!visada smagu paskaityti kuo gyveni 4u.gif ir as pasiilgstu didelio uzimtumo,t.y. darbo..aisku ir dabar esu uzsiemus nuo ryto iki vakaro,bet vyrui grizus is darbo nezinau ka ir papasakoti..dariau daug ir nieko lotuliukas.gif bandysim laime Nicolui vieta lopsely rasti.uz kokio menesio..pasirodo vokietijoje iki 5valandu per diena nieko nekainuoja.cia nuo praeitu metu taip padare.o mums daugiau ir nereikia.tiesiog noriu jegu pakaupti iki antras kukulis pasirodys..kraujas mano labai nusilpes,vos sliauziu,seimai lt bus uzduotis mane ant koju pastatyti

As tai po senovei banguoju. Tiesa sekmadieni teatriuke buvom. ODE MUILUI vadinosi,vaikams nuo pusantru metu.is tiesu jie mane nustebino..Pagarba! Is pradziu rodes keistai..lyg balti etiudai...o po to perkandau kas kaip.jautesi,kad jiems vaikai yra rimti ziurovai,o ne pypliai kurie nieko nesupranta.kai uzdainavo tai net siurpas per kuna ejo..realiai tai istorijos nebuvo.tik daug muilo blokiuku,pora indu,baltos medziagos ir gale su seseliais pazaide..vaikai visi iki galo isizioje prasedejo.net juokinga daresi i juos beziurint lotuliukas.gif

O as isikeliau misija idomiu zaislu surasti nes tikiu,kad daug ir net nezinom. Ir skubu su jumis dviem labiausiai patikusiais pasidalinti.kainos nemenkos,bet idomus labai. (Bent jau man taip pasirode) ax.gif

https://m.youtube.co...h?v=43T8IlV1D48

https://m.youtube.co...h?v=uZE4GUoEbqg

Kaip jums jie?

Vakar vel issitraukem ta kilima kur is puzzle detaliu deliojasi.ir konstravom deze is jo,ar toki kaip urveli.Nicolui NEREALIAI patiko.tik kad konstrukcija silpnai laikosi.pagalvojau,kad butu idomu kokiu nors dideliu detaliu tureti is kuriu galetu Nicolas ka nors sukonstruoti.ieskojau,bet nieko neradau...ar tai detaliu ar kokios specialios medziagos,kuri formavimui pasiduoda.kokie japonai jauciu jau seniai kazka tokio sukure yra,bet tai kaip rasti.. doh.gif

Sestadieni jau isplaukiam i Lietuva. 21val kelione.pirma karta taip.tikiu,kad bus idomiai.kajute pasiemem.

Atsakyti
viktusiuk...man kazkaip neatsidaro tos youtubo nuorodos..atidaro man pradini psl ir tiek g.gif
Atsakyti
QUOTE(viktusiukas @ 2015 10 27, 14:29)


Man irgi neatsidaro ax.gif Viktusiuk, gerai, kad apie tą kilimą puzlę priminei, ištrauksiu ir aš saviškiui, o tai sudėjau pavasarį dėžėn ir pamiršau smile.gif

Mamos, gal netyčia yra čia pas mus temoje kas verslo planą darėt ir dar turit išsisaugoję darbą? rolleyes.gif
Atsakyti
Gerai,kad pasaket!

Pirmas vadinasi Smartmax (magnetic)

Antras Tegu (magnetic wooden blocks)


Koki baeri radau! Iveskit youtube Amazing! Emalldo Intelligent toys to develop the brain. Bet cia daugiau darzeliams turbut.. g.gif isivaizduoju kaip smagu vaikams!
Atsakyti
Viktusiuk o nepatiktu jam palapine su tuneliais, nes mano tai labai megsta, landzioja per tunelius ir sedi palapineje. Dar dabar supamas arkliukas ant bangos labai ir knygutes ivairios bei kamuolys. O siaip visos puodynes, kaladeles leliukines jai neidomu, eina geriau po seses kambari ir sluoja viska biggrin.gif O jau furbis koks geris, ziuri myluoja, supuoja snekasi su juo biggrin.gif
O siaip Odre nieko nekalba, tik "au" "mamaaa" "amam" pasako, zpodziu tauposi ir nieko nekalba, geriau eina pirstuku parodo, palinksi galva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2015 10 27, 14:16)
Viktusiuk o nepatiktu jam palapine su tuneliais, nes mano tai labai megsta, landzioja per tunelius ir sedi palapineje. Dar dabar supamas arkliukas ant bangos labai ir knygutes ivairios bei kamuolys. O siaip visos puodynes, kaladeles leliukines jai neidomu, eina geriau po seses kambari ir sluoja viska  biggrin.gif O jau furbis koks geris, ziuri myluoja, supuoja snekasi su juo  biggrin.gif
O siaip Odre nieko nekalba, tik "au" "mamaaa" "amam" pasako, zpodziu tauposi ir nieko nekalba, geriau eina pirstuku parodo, palinksi galva  smile.gif

o Elzei nereik to Furbio ane? Leja vis dar nepamirsta jo doh.gif nu blyn kiek jau...metai kokie?? daugiau net, man rodos doh.gif ale laikausi,,,neperku...nes ji taupo tipo, o i taupykle po 2eur i menesi gal tik ikrenta...tai ilgai taupysis hihihi.gif
Atsakyti
Kas nors pasiziurejot tuos zaislus? Kaip jums jie? Man tai jie nebuvo zinomi,o gal as cia tik atsilikusi.... blush2.gif

Laura_online, gal gali nuoroda imesti koki turit?siaip vakar irgi apie tuos tunelius pagalvojau.tik ar neuzima labai daug vietos? g.gif
Visi tipiski zaisliukai maniskio irgi nelabai domina.nuojauta turiu,kad tie magnetiniai konstruktoriai galetu jam veikti.jei jis nezais,tai gal tada brolis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(viktusiukas @ 2015 10 27, 15:56)
Kas nors pasiziurejot tuos zaislus? Kaip jums jie? Man tai jie nebuvo zinomi,o gal as cia tik atsilikusi.... blush2.gif

Visi tipiski zaisliukai maniskio irgi nelabai domina.nuojauta turiu,kad tie magnetiniai konstruktoriai galetu jam veikti.jei jis nezais,tai gal tada brolis bigsmile.gif


Aš irgi nebuvau mačiusi tokių žaislų rolleyes.gif Man tai faini, reikės pasižiūrėti ar yra tokių Lietuvoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meddeina @ 2015 10 27, 14:24)
Aš irgi nebuvau mačiusi tokių žaislų rolleyes.gif Man tai faini, reikės pasižiūrėti ar yra tokių Lietuvoje smile.gif


Lietuvoj kazi ar bus,bet visada galima per amazon.com uzsisakyti.ar i lt jie nesiuncia? Mes beveik viska per ten ir uzsisakom. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meddeina @ 2015 10 27, 15:24)
Aš irgi nebuvau mačiusi tokių žaislų rolleyes.gif Man tai faini, reikės pasižiūrėti ar yra tokių Lietuvoje smile.gif

Viktusiuk, apie tuos pirmuosius (Smartmax) aš ir kalbėjau smile.gif Milei mano sesuo planuoja dovanoti smile.gif Man jie ir faini

Tikrai yra, vadinasi magnetinis konstruktorius smile.gif
Yra ir vyresniems (smulkesnės detalės) ir nuo 1 m. stambesnės detalės
Labas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 27 spalio 2015 - 17:01