Įkraunama...
Įkraunama...

Ar užsakote maisto fotografui, muzikantams

Butu idomu suzinoti ar daug jaunavedziu siais laikais susimasto,kad filmuotojas ir fotografas yra tokie pat zmones kaip visi? Ir visa diena begiodami paskui jus... gali praalkti? Juk nedaugelis sugalvoja pakviesti juos prie stalo pasistiprinti,ar bent ispeti,kad mes jusu nevaisinsim,tad isidekit sumustiniu...bet pietu pertraukos irgi negausit! Bukit sotus darbu!
Ka jus manot apie tai?
Atsakyti
Davem ir uzkast, ir isgert smile.gif . Tai buvo savaime suprantamas dalykas. Jei but buves svetimas koks tai net nzn, bet mus filmavo vyro draugas, tai tuo klausimu buvo viskas thumbup.gif .
Atsakyti
na pas mus irgi idomiai vyko wink.gif fotografas buvo mano draugas, ir kai susedom prie stalo pamaciau, kad jiems padavejai nieko nepasiulo, mazdaug buvo nesitarta ir panasiai, o man tai ne i galva anksciau nesove doh.gif , tai pasakiau pirslienei, kad pareguliuotu eisma, ir padavejai jai sako, sory ponia, karstu jau nera.. g.gif as tada aiskinu ( per pirsliene) kad satu ikrautu nuo stalo.. o gi ziurau muzikantas kai issitrauke pinigine, susimokejo tai atsirado jam ir karstu mad.gif mad.gif buvo ziauriai pikta norejau eit veja kelt, bet kazkaip nenuejau, tai rezultate padavejai nepatenkinti nurinko maisto i lekstes ( tipo virtuvej nieko nebuvo) ir dave fotografui ir kitiems... aisku jauciuosi zeuriai nepatogiai pries fotografa, bet eigoj tai pasimirso cool.gif
Atsakyti
Savaime suprantamas dalykas, kad ir fotografui, ir filmuotojui, ir muzikantams buna paruosta vieta, kur jie gali pasistiprinti. Nu jau butu virs visko, jei dar jie turetu sumustiniu isideti. Pora papildomu porciju i bankrota tikrai nenuvarys. Nors ne piniguose cia esme, o tiesiog zmogiska kultura wink.gif
Atsakyti
Fotografui ir muzikantams mes uzsakeme po karsta, o jau viso kito buvo sociai ant stalo...
Atsakyti
mes fotografa ir muzikantus skaičiavom kaip svečius, ir jiems viskas buvo užsakyta kaip ir kiekvienam svečiui
Atsakyti
man tiesiog net keista tokia mintis galetu buti, kad siu zmoniu nepakviesti uzvalgyti ar isgerti (saikingai, simboliskai).....
Gal kiti galvoja, as jiems pinigus moku ne uz tai kad jie valgytu ar gertu, bet juk tai tiesiog zmogiskumas... ir ka jie ten apvalgys ar ka???????????????? Nesamone...
Atsakyti
su pergale, busimos ir esamos zmonos laugh.gif laugh.gif
thumbup.gif thumbup.gif
clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap_1.gif
clap_1.gif clap_1.gif heart.gif heart.gif heart.gif
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Astule @ 2004 08 21, 21:24)
man tiesiog net keista tokia mintis galetu buti, kad siu zmoniu nepakviesti uzvalgyti ar isgerti (saikingai, simboliskai).....
Gal kiti galvoja, as jiems pinigus moku ne uz tai kad jie valgytu ar gertu, bet juk tai tiesiog zmogiskumas... ir ka jie ten apvalgys ar ka???????????????? Nesamone...

mes nepriskaiciavom ju kaip sveciu, nes tiesiog man neatejo i galva ( ir taip rupesciu buvo), o niekas kitas irgi neprimine, tai gal dabar mane susaudysit ? rolleyes.gif
uz tat geraj kad sita tema uzvesta, gal primins kitoms, kad reiktu priskaiciuoti prie sveciu wink.gif
tarp kitko, jei jau kalbam apie tai kad fotografas ar filmuotojas dirbes visa diena ir vazinejes su jaunaisiais, buna isalkes tai viskas normalu, bet pas mus tai alkaniausias buvo antrasis muzikantas, kuris atejo tik i kavine vakare laugh.gif nes jis ir nusipirko karstus, matyt zmogus nesitikejo, kad bus pamirstas, tai namuose nepavalge, gi i baliu eina laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Labai aciu visoms uz pasisakymus.
Atsakyti
mes kai vaziavom jau uzsakyti maisto, tai pacios gamintojos musu paklause del filmuotojo, fotografo ir muzikantu - zodziu, primine. wink.gif O muzikantai musu irgi paklause, ar gaus pavalgyt - tai mes tik nusijuokem biggrin.gif na, siaip sviakai jie buvo. Bet sake, kad klausia, nes kazkada vestuvese taip buvo, kad nieko negavo... sad.gif o buvo baisiai isalke... tai ir juokesi - ar buterbrodu isisdeti? wink.gif
Atsakyti
Mums tai visai is galvu buvo iseje,bet kavinej musu paklause ar duosim muzikantams ir fotografams valgyti,tai zinoma pavaisinom biggrin.gif
Atsakyti