Įkraunama...
Įkraunama...

Ar užsakote maisto fotografui, muzikantams

Va kaip tik buvau savaitgali vestuvese ir tikrai nei muzikantas nei filmuotojas negavo nieko,nu gal pora stikliuku tik, ir baisiai pikti jaunuju tevai buvo,kad dar filmuotojas ir sunu kartu atsiveze g.gif Kazkaip man net gaila buvo...
Atsakyti
Mums uz filmuotoja, fotografa ir muzikantus miketi papildomai nereikejo, o gavo jie karstus tokius pat kaip ir sveciai.. Kai kuriose vietose, kiek domejomes ima puse kainos, bet cia suitarimo dalykas wink.gif
Atsakyti
Is tikruju visada zinau kad reikia ir muzikantus ir fotografa vaisinti. Butu juokinga, jei zmones savo sumustinius veztusi i vestuves laugh.gif
Bet kai tik atsirandu salej, pamirstu apie tai doh.gif doh.gif doh.gif reiks kazka daryt.
Tiesa, pas mane vestuvese bus pora vaiku. Mergyte ir berniukas ( thumbup.gif porele). Jiems po 5-7metus. Kaip jiems maista uzsakyt? Ka jus daret, jei vestuvese buvo vaiku? Gal kokia vaikiska porcija? Gal ir pigiau butu, nes juk dideles tikrai nesuvalgys, o ir siaip zmogui maistas apie 60Lt kainuos.
Atsakyti
mano sese su broliu biski didesni, bet situacija ta pati- gaila pinigu uz maista, kuris bus paliktas dry.gif mes jiems 2 viena porcija per puse uzsakinejam wink.gif
Atsakyti
Reikes mums nepamirs sita pasakyt kai restorane eisim viska suderint iki galo.l Siaubas kiek dar daug darbu, ir kaip visko nepamirst??? Reikia ant lapuku rasyt ir klijuotis ant kaktos laugh.gif
Atsakyti
o mes iskart ateje i restorana uzskaem 3 papildomus karstus- muzikantui, operatorei ir fotografei. jau 3 papildomi karsti tikrai i bankrota nenuvarys, o zmones visa diena su mumis tasesi, isalko. o paskui ir kava muzikanta vaisinom, ir tortu, ir visai negaila buvo. manau tokie dalykai yra vos ne privalomi. man net i galva neatejo jiems valgyt neuzsakyt.
Atsakyti
Mano tevas net po vestuviu (kadangi pas mus buvo 2 dienas, tiksliau 1,5 ir per abi muzikantai grojo) muzikantam dar ir po bonke idejo. Na, jis gerietis wink.gif O jie valge ir pirma, ir antra diena - negi gaila...
Atsakyti
Net mintis nešovė, kad gali neduoti valgyti blink.gif. Juk per vestuves valgyti pilna visko būna.
Atsakyti
Prisiminiau, perskaicius kazkuri komentara - i mano pusseseres vestuves atvaziave fotografai (vyras su zmona) atsiveze 3 ar 4 savo vaikus doh.gif amzius kazkur 7-12 metu... kazkaip keistai atrode, kad jie ten trynesi kaip be vietos... Bet valgyt visi gavo, visgi kaime vestuves vyko, gamino seimininkes, is anksto nebuvo suskaiciuota tiksliai, kiek porciju bus. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virdzinija: 18 kovo 2005 - 04:17
Jo, idomiu situaciju pasitaiko, pas mus foto-video ir muzikantas bus vyras su zmona, tai jiems butinai karstus uzsakysim, tik galvoju dabar sau, kada jie vargsai pavalgys, kad kai susedam prie stalo, muziknatas turi visus linksminti, tai kada jam zomgui pavalgyti? Gal reikia pasakyti, kad jam siek tiek veliau atnestu, kad neatsaltu?
Atsakyti
o mes uz muzikantus,fotografa,filmuotoja mokesime kaip ir uz svecius jie jug irgi visa diena lakstys paskui mus
Atsakyti
na kad maistas jiems turi buti uzsakytas aiskus dalykas,bet valgyt juos sodint kur?nejaugi ten kur ir visi sveciai?na kur nors prie krastelio?kokia jusu nuomone?
Atsakyti