Įkraunama...
Įkraunama...

Ar užsakote maisto fotografui, muzikantams

QUOTE(jasi @ 2012 11 30, 16:59)
Pas mus bus tokia situacija, kad fotografas bus iki kol sėsim prie stalų, o vedėjas ir DJ tik nuo šventės pradžios. Kaip manot, merginos, ar reikėtų jiems taip pat užsakinėti karštus patiekalus, ar tiesiog pasiūlyti užkandžių?


Manau tiesiog galit tiesiai sviesiai paklausti, mes tiesiai sviesiai paklauseme kaip jis nori, nes mums butu smagu, kad prisijuntu prie musu pasibut.
Atsake, kad nereikia smile.gif

Zinoma, pasulykit uzkandziu ir panasiai, bet geriausia paklausti per susitikima ir viskas smile.gif
Atsakyti
Kadangi fotografus turejom tik 6 valandas, tai kuomet visi skanavome uzkandziu, sudejo pirsliukai i lekstele ir jiems taip pat nunese, net nesiule, tiesiog idejo ir padavae, o vakaro vadejui buvo paruosta porcija ir jis pavalge 4u.gif
Atsakyti
Aš už kad fotografui ir muzikantui duoti maisto, bet dažnai jie atsisako, tad manau pasiūlyti visada galima 4u.gif
Atsakyti
Net nesu tikra ar užsakysime maisto g.gif Visų pirma atėjusi mintis į galvą "tai žinoma, reiktų". Dabar kaip tik renkamės fotografą, jei jis fotografuos tik iki vakaro dalies, tuomet tikriausiai kuo greičiau norės grįžti namo, ir tikriausiai jam maisto nereiktų. Vedėjas, dj atvyksta tik į vakarinę dalį iš namų, bet tikriausiai reiktų jiems užsakyti. Visgi ne valandą ir ne dvi dirbs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uzsispyrus ozka @ 2012 07 11, 08:46)
drinks_cheers.gif  Kitaip ir neisivaizduoju, juk zmones nuo ryto iki vidurnakcio dirba, o zinau atveju, kai net vandens nepasiulo  doh.gif

Pas mane per sezona toks vienas kartas butinai pasitaiko wink.gif

QUOTE(garbanele.lt @ 2012 12 04, 14:40)
Aš už kad fotografui ir muzikantui duoti maisto, bet dažnai jie atsisako, tad manau pasiūlyti visada galima  4u.gif

Filmuotojas su fotografu nuo pat ryto nevalge, jie tikrai neatsisakys wink.gif Muzikantai, jeigu atvazuoja is namu pavalge, gal ir gali atsisakyt, bet per 12 metu dar tokiu nemaciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanele.lt @ 2012 12 04, 15:40)
Aš už kad fotografui ir muzikantui duoti maisto, bet dažnai jie atsisako, tad manau pasiūlyti visada galima  4u.gif

O kodėl atsisako? g.gif jei pvz visa dieną būna nemanau kad atsisakytų, nebent trumpai tėra pvz fotografas....bet kaip dj pvz ar vedantysis, muzikantai, tai be kalbų manau jug daug darbo valandų gaunasi valgyti tikrai norisi... rolleyes.gif
Atsakyti
Mes su busimu vyru dar svarstom, bet greičiausiai užsakysim maisto muzikantams....iš kitos pusės žiūrint, ar kai mes einame į darbą, darbdaviai mums nuperka karštus patiekalus pietums? Bent jau man dar neteko susidurt su tokiais darbdaviais, o visgi dirbame irgi panašiai kaip muzikantai apie 8-12 val per dieną. Todėl žiūrint iš šios pusės galbūt muzikantams užtektų tiesiog užkandžių padėklo... O ne karštų patiekalų ir pan...
Atsakyti
QUOTE(kleckiukia @ 2013 05 18, 23:08)
Mes su busimu vyru dar svarstom, bet greičiausiai užsakysim maisto muzikantams....iš kitos pusės žiūrint, ar kai mes einame į darbą, darbdaviai mums nuperka karštus patiekalus pietums? Bent jau man dar neteko susidurt su tokiais darbdaviais, o visgi dirbame irgi panašiai kaip muzikantai apie 8-12 val per dieną. Todėl žiūrint iš šios pusės galbūt muzikantams užtektų tiesiog užkandžių padėklo... O ne karštų patiekalų ir pan...

Na, darbe jus turite pietu pertrauka. Isivaizduojate situacija, kai kokia 11 val(po 4 val darbo) muzikantai pasako, kad jiems valandos pietu pertrauka ir i jusu sventino vieta atveza pica. Nes Jus pataupete muzikantu vakarienes saskaita smile.gif ir jiems nerupi, ka jus veiksite tuo metu.
Atsiprasau gal grubokai parasiau, bet dar neteko sutikti jaunuju, jei dirbu ne iki vakarines dalies. O ilgiau, kurie nebutu uzsake maisto fotografui, videografui ir muzikantams. Todel labai keista skaityti toki pasisakyma, kad gam neduoti maisto muzikantams. Jei norite, kad muzikantai ir kiti zmones, padedantys kurti jusu svente, dirbtu atsidave 100%, pasistenkite ir jus parodyti, kad jums rupi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarity: 18 gegužės 2013 - 23:24
QUOTE(kleckiukia @ 2013 05 19, 00:08)
Mes su busimu vyru dar svarstom, bet greičiausiai užsakysim maisto muzikantams....iš kitos pusės žiūrint, ar kai mes einame į darbą, darbdaviai mums nuperka karštus patiekalus pietums? Bent jau man dar neteko susidurt su tokiais darbdaviais, o visgi dirbame irgi panašiai kaip muzikantai apie 8-12 val per dieną. Todėl žiūrint iš šios pusės galbūt muzikantams užtektų tiesiog užkandžių padėklo... O ne karštų patiekalų ir pan...

Anksčiau tokių nei klausimų nekildavo, muzikantai net ir gerdavo vos ne lygiai su sveciais biggrin.gif :Dbet čia žinoma ne apie gėrimus....balius yra balius, manau patiems nejauku būtų kai pasjus stalai lūžta nuo maisto, o muzikantai ar fotografas kampe savo atsineštą bulkute valgo....na nežinau kiekvienas mąsto is savo pusės.....as tikrai jiems maistą skirsiu, nepaisant pilna ar nepilna kainą man uz juos teks mokėti.....
Atsakyti
QUOTE(garbanele.lt @ 2012 12 04, 15:40)
Aš už kad fotografui ir muzikantui duoti maisto, bet dažnai jie atsisako, tad manau pasiūlyti visada galima  4u.gif

Jie neatsisako, tik nespėja
Dauguma šeimininkių maitinti pradeda nuo jaunųjų, pulko, svečių
Kol visiems patiekia, praeina laiko
Po to kviečia muzikantus, filmuotoją, fotografą kažkur užkasti
Bet pulkas jau pavalgęs ir šurmuliuoja
Muzikantai eina vesti vakaro, aišku filmuotojas iš paskos
O vargšai mums skirti patiekalai (gal net karšti) nuobodžiauja, liūdi kol šeimininkės susirenka juos atgal
Ir sako: mandri, atsisakė
Nors pilvas ir maršus groja .....
Atsakyti
QUOTE(videovytas @ 2013 05 20, 08:31)
Jie neatsisako, tik nespėja
Nors pilvas ir maršus groja .....

as irgi galvoju, kad nesamone jog atsisakyu, jug jie irgi zmones isalksta....bet as zadu ispeti juos jog bet kada laisva minute turint bus galima nueiti i virtuve ir pavalgyti...
Atsakyti
QUOTE(kleckiukia @ 2013 05 18, 23:08)
Mes su busimu vyru dar svarstom, bet greičiausiai užsakysim maisto muzikantams....iš kitos pusės žiūrint, ar kai mes einame į darbą, darbdaviai mums nuperka karštus patiekalus pietums? Bent jau man dar neteko susidurt su tokiais darbdaviais, o visgi dirbame irgi panašiai kaip muzikantai apie 8-12 val per dieną. Todėl žiūrint iš šios pusės galbūt muzikantams užtektų tiesiog užkandžių padėklo... O ne karštų patiekalų ir pan...



įdomią temą iškėlėte, tik dabar atradau.
mes su saviškiu taip pat dar diskutuojam ties šiuo klausimu, nes jis tokios pat nuomonės kaip jūs ir sakė kad neduos maisto, nes ir taip didelius pinigus pasiima už darbą. na pavyzdžiui mums fotografai pasakė, kad tai priklauso nuo mūsų, jeigu duosim karštą, tai norėtų,kad jiems paduotų prieš visus svečius, o kol svečiams patieks jie per tą laiką pavalgys ir pasiruoš vėl fotografuoti.
ir manau, jog niekam nereikia pykti,kad mąstome skirtingai ir vieni duosim, o kiti gal ir neduosim valgyt, juk kiekvieno teisė rinktis.
Atsakyti