Įkraunama...
Įkraunama...

Ar užsakote maisto fotografui, muzikantams

QUOTE(d_kris @ 2013 05 20, 13:24)
įdomią temą iškėlėte, tik dabar atradau.
mes su saviškiu taip pat dar diskutuojam ties šiuo klausimu, nes jis tokios pat nuomonės kaip jūs ir sakė kad neduos maisto, nes ir taip didelius pinigus pasiima už darbą. na pavyzdžiui mums fotografai pasakė, kad tai priklauso nuo mūsų, jeigu duosim karštą, tai norėtų,kad jiems paduotų prieš visus svečius, o kol svečiams patieks jie per tą laiką pavalgys ir pasiruoš vėl fotografuoti.
ir manau, jog niekam nereikia pykti,kad mąstome skirtingai ir vieni duosim, o kiti gal ir neduosim valgyt, juk kiekvieno teisė rinktis.

Fotografui ir filmuotojui visada geriau valgiti kartu su muzikantais, nes kol valgo muzikantai niekas nevyksta.
Jeigu ima didelius pinigus uz darba tai ir nereikia ir maitinti? Tai samdykite tuos kurie maziau ima wink.gif
Jeigu nesiruosete maitinti fotografa, operatoriu ir muzikantus butinai is anksto perspekite, turint tokia informacija paims butikus (valgys kampe, o jums bus geda wink.gif)
Atsakyti
Nores darome nedideles vestuves, fotografei maistą užsakome. Esu dirbusi su įvairiais atlikėjais tai dalis jų patys sakydavo, kad mes dirbti einame, ne valgyti, tačiau, manau, reikia žiūrėti pagal situaciją, renginio trukmę ir t.t. smile.gif
Atsakyti
Pas mus buvo fotografė ir dar 4 šventės organizatoriai/ vedantieji, tai maistą užsakėme visiems penkiems, net be jokių klausimų rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki,
Fotografams, vedejams ir busiko vairuotojui užsakėme, kad pagaimtų tik karštu pateikalus.
Sodybai už šias porcijas mokėsime per puse pigiau, nei kainuoja maistas mūsų svečiui.
Atsakyti
Taip, užsakinėsime karštus patiekalus. Jie juk irgi žmonės, irgi valgo.
Atsakyti
Nors pas mus vestuvėse dalyvaus nemažai paslaugų tiekėjų (vedėjas, dj, muzikantai, planuotoja, sou programa, fotografai limuotojai.... viso per 20 žmonių), bet mums net klausimas nekyla, kad neužsakyti patiekalų. Gi smagu! Vestuvės ir skanus maistas biggrin.gif
Taip, jie gauna poinigus už paslaugas, bet mes gaunbam užtai jų paslaugas. Ir dėl to niekas niekam nebūna skolingas.

Tik va ko tikrai nesuprantu, tai kai prasideda dovanos... muzikantams, fotografui, operatoriui... Tiesiog nesuprantu už ką tos dovanos? biggrin.gif
Atsakyti
Mes savo vestuvėse taip pat pavaišinome fotografą ir muzikantus. Tikrai nenubiednėjome nuo kelių lt smile.gif
Atsakyti
mes kai sodyba uzsakinejome, mus irgi perspejome del maisto, kad bus patiekti karsti patiekalai foto/video, muzikantams. Mums net tokiu minciu nebuvo, kad neuzsakyti. Gi tarkim foto/video visa diena vazines su mumis, neitrauke i sutarti tokio punkto kaip ''Pietu pertrauka''. Kas butu jei ir muzikantai pareikstu vidury sventes ''pietu pertraukele 45min'' biggrin.gif As visada buvau tokios nuomones ir buvau taip aukleta, kad su zmonemis reikia elgtis zmoniskai wink.gif
Atsakyti
Sveikutes, man taip pat iskilo klausimas sia tema, kad vaisinti muzikantus/fotografus ir pan... reikia tai faktas, bet man klausimas kaip tai vyksta? Kur jie vaisinasi? Prie bendro stalo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mergiote... @ 2014 01 03, 18:59)
Sveikutes, man taip pat iskilo klausimas sia tema, kad vaisinti muzikantus/fotografus ir pan... reikia tai faktas, bet man klausimas kaip tai vyksta? Kur jie vaisinasi? Prie bendro stalo?  ax.gif

kiek vestuviu esu buvusi, tai praktiskai visur jiems paruosiamas atskiras stalas, bet jei tokios galimybes nera, tai kur arciau muzikantu padaromas jiems kampelis (ziuret, kad sveciai neuzsestu).
Atsakyti
aciu labai uz atsakyma 4u.gif pagelbejot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergiote... @ 2014 01 03, 18:59)
Sveikutes, man taip pat iskilo klausimas sia tema, kad vaisinti muzikantus/fotografus ir pan... reikia tai faktas, bet man klausimas kaip tai vyksta? Kur jie vaisinasi? Prie bendro stalo?  ax.gif

mums sake sodybos seimininkai, kad patieks lauke, pavesineje, sake kad ten visada valgo muzikantai(bus vasaros laikas) 4u.gif
Atsakyti