Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumas

QUOTE(giekab @ 2015 11 03, 04:50)
Dzerse, labiausiai tai į akis krito "kopūstų" ilgos šaknys, o patys augaliukai labai išsikeroję? - neužstoja kitiems augaliukams šviesos? g.gif
Kokia fauna akvariume be gupijų ir lapės? rolleyes.gif


Aha, truputį gavo trąšų, tai vėl užsiaugino nemažas šaknis, o ir lapai didoki, neleidžiu vaikų augint, vis nuskabau, ir pradėjusius gelst apatinius lapus tuoj pat šalinu, tai visą energiją jie skiria "savęs" auginimui. Vakar įdėjus kelmą, labai puikiai užsikišo jų šaknys už vienos šakos, tai taip gražiai ir laikosi, neužstoja šviesos ir nesusispiečia į krūvą.
O faunos ne per daugiausiai kas likę, dvi laputės, penki ancitrusai, keturi kardonešiai paaugliai, ir visa armija gupijų, artimiausiom dienom turi dar padaugėt, nes mačiau, kad trys bombos ant ribos jau plaukioja. Ai, dar viena rodostoma likusi, bet šitų daugiau gyvenime nebepirksiu, baisiai jau perdėtai stresuojančio, bereikalingas tik pinigų švaistymas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzerse: 03 lapkričio 2015 - 11:19
QUOTE(Sandia @ 2015 11 02, 23:57)
Sveiki, pas mane is waidosheles gautu 7 krevetkiu kokius 7kartus daugiau patapo. Visur smirineja mazges. bigsmile.gif


labai smagu thumbup.gif pas mane jos visai letai dauginosi. dabar jau nebeturiu nei vienos. (bet ir nenoriu).
o mano antrasis akvas, kur gyveno barbusai vis dar stovi beveik tuscias. tik du ancitrusai ir rykliukas. nesugalvoju ka grazaus laikyti. patinka didesnes zuvys bet i 50 litru nekazkas telta ax.gif

arvydai as tau galiu duoti nedideli kuoksteli samanos jei reikia. (kiek atsimenu taivanio vadinasi). galeciau uzvest.
Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2015 11 03, 11:52)
labai smagu  thumbup.gif  pas mane jos visai letai dauginosi. dabar jau nebeturiu nei vienos. (bet ir nenoriu).
o mano antrasis akvas, kur gyveno barbusai vis dar stovi beveik tuscias. tik du ancitrusai ir rykliukas. nesugalvoju ka grazaus laikyti. patinka didesnes zuvys bet i 50 litru nekazkas telta  ax.gif

arvydai as tau galiu duoti nedideli kuoksteli samanos jei reikia. (kiek atsimenu taivanio vadinasi). galeciau uzvest.

Pastebeta, kad perkeltos i kita aplinka krevetkos padaro demografini sprogima! Pritariat? bigsmile.gif
Jamu Taivana! thumbup.gif As viska jamu! drinks_cheers.gif Galiu ir pats atvaziuot. Ai, jei spejam susisukt, dar idek gabaliuka Carmai; tuoj sukomplektuosim jai visai pakenciama flenciuku vainikeli lotuliukas.gif Sian Gie jau melanijom aprupino tik biski apgavo: sake bus 7, o rades 8-a labai apsidziaugiau, tai 9-os vos nenukanalizavau maisiuka beskalbdamas. Dab zemes skirstau: kiekvienai melanijai teks mazdaug po 2 kv/cm. grunto ir po akmeni. Zodziu - nepersidirbs, bet ir nenutuks schmoll.gif biggrin.gif
Dar dvi vysniu sakeles atveze. Dideliam akve jos pas mane neaugdavo, o sitam (kur istisiniai stresai, bet viskas (isskyrus Tailando pararti)) bujoja dar nebandziau. Vysniai reik vietos kurios TV baba unsure.gif Niu viena kaip nors ikisiu, bet kita tai 100 proc. pas Carma iskeliaus.
Mieloji Carmyte, o negaletum pasakyt kada malonetum atvykt pasiimt augaliuku? bigsmile.gif Sian tik fasada nusluosciau, bet reiktu drastiska valyma daryt po visu tu ledynu; su visokiais persodinimais, plovyklom ir t.t. Kazkur apie pusdienio reiktu. Tau skirtus augaliukus zinoma greiciau israveciau, bet vis tiek gerai butu orentuotis kada jau cia ta leninine talka planuot blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2015 11 03, 11:52)
arvydai as tau galiu duoti nedideli kuoksteli samanos jei reikia. (kiek atsimenu taivanio vadinasi). galeciau uzvest.

O man samaneles? irgi priglausciau. hmm reik tik pagooglint kaip atrodo
Atsakyti
QUOTE(Eri` @ 2015 11 03, 14:48)
O man samaneles? irgi priglausciau. hmm reik tik pagooglint kaip atrodo


nebent ka nors mainais pasiulysi ax.gif
siaip pas mane jos kilogramais neauga, bet kazkiek galiu pririnkt.
Atsakyti
QUOTE(Dzerse @ 2015 11 03, 11:18)
Aha, truputį gavo trąšų, tai vėl užsiaugino nemažas šaknis, o ir lapai didoki, neleidžiu vaikų augint, vis nuskabau, ir pradėjusius gelst apatinius lapus tuoj pat šalinu, tai visą energiją jie skiria "savęs" auginimui. Vakar įdėjus kelmą, labai puikiai užsikišo jų šaknys už vienos šakos, tai taip gražiai ir laikosi, neužstoja šviesos ir nesusispiečia į krūvą.


"Kopustas" ir skirtas uztamsinimui. Tik saknys ir tera grazios, nes lapu per dangti beveik nesimato, nebent raiskiai vandenio nedapilsi. Bet tada efektas bus panasus kaip po bulviakasio nagucius su permatomu laku nutept biggrin.gif
Nuskandintas kopustas vargu ar augs g.gif
Beje, ACIU uz tema, katineli! 4u.gif Viskas gavosi kaip geriausiose Londono ir Paryziaus svetainese thumbup.gif Is musu priklauso laiziakas! (Gali pati pasirinkt su kuom laiziakinsies) ax.gif biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 03, 12:30)
Tau skirtus augaliukus zinoma greiciau israveciau, bet vis tiek gerai butu orentuotis kada jau cia ta leninine talka planuot  blush2.gif  biggrin.gif

Pas mane arciausiai laisvas bus 5nis, turbut popiete (jei viska susitvarkysiu), arba savaitgalis g.gif
Noretusi aisku greiciau, bet...
Atsakyti
QUOTE(*Carma @ 2015 11 03, 13:33)
Pas mane arciausiai laisvas bus 5nis, turbut popiete (jei viska susitvarkysiu), arba savaitgalis  g.gif
Noretusi aisku greiciau, bet...

Tinka lotuliukas.gif Su laiku neturiu problemu, tik nesinori per anksti nuravet, kad paskum dar ir papildomai nesusaltu. Jau tuoj trejetas musu mergicu atidovanotu ivairiu augaliuku ir taip prades salt, bet ka nors sugalvosiu, kad iki link savaitgalio isbutu.
Gal Tu paskambek Arvydeliui 865241964 kai jau ka nors tiksliau zinosi, aba inleisk SMS-a jei saskaitos IR VEL nebeturi doh.gif biggrin.gif
-----------------------
UX!!... "Ir vargas tebuvo vargelis, kai asara guode graudi" verysad.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2015 11 03, 13:05)
nebent ka nors mainais pasiulysi  ax.gif 
siaip pas mane jos kilogramais neauga, bet kazkiek galiu pririnkt.

hmmm mainyt nebent i spiraline valisnerija galiu, daugiau nieko sitame apvaliame uzbone neturiu.
na tai biskutuka paluketi galiu kol vel uzsiauginsi dalyboms
Atsakyti
QUOTE(Eri` @ 2015 11 03, 14:31)
hmmm mainyt nebent i spiraline valisnerija galiu, daugiau nieko sitame apvaliame uzbone neturiu.
na tai biskutuka paluketi galiu kol vel uzsiauginsi dalyboms

Apvaliam? blink.gif O maniau, kad Tave jau perauklejau verysad.gif Nu nieko, turiu rakta nuo laisvo ploto kur senos pagalves ir dvigules lovos sukrautos. Tuoj Vaidosele atves man tu samaneliu (ir zinoma atves kaip visuomet: 10 kartu daugiau negu telpa). Tai ziesim kaip seksasis ir turbut bus tu kerpiu thumbup.gif
P.S. Tik reiks austakulnius is pradziu nusimaut (nes zmona jau parsivilko, tai nebutina naglai laiptinej kaukset), o paskui vel uzsimaut del bajerio biggrin.gif mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 03, 13:50)
Tinka  lotuliukas.gif  Su laiku neturiu problemu, tik nesinori per anksti nuravet, kad paskum dar ir papildomai nesusaltu. Jau tuoj trejetas musu mergicu atidovanotu ivairiu augaliuku ir taip prades salt, bet ka nors sugalvosiu, kad iki link savaitgalio isbutu.
Gal Tu paskambek Arvydeliui  kai jau ka nors tiksliau zinosi, aba inleisk SMS-a jei saskaitos IR VEL nebeturi  doh.gif  biggrin.gif

Kaip tai ir vel? Nes kiek zinau, tai mums dar neteko bendraut nei tel, nei sms biggrin.gif
Parasysiu dar i az vakare.

Atsakyti
QUOTE(*Carma @ 2015 11 03, 14:50)
Kaip tai ir vel? Nes kiek zinau, tai mums dar neteko bendraut

Kai prisiuostau girtas irgi paskui apsimetu, kad nieko nebeatsimenu rolleyes.gif
Atsakyti