Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumas

QUOTE(arvydas. @ 2015 11 03, 14:49)
Apvaliam? blink.gif  O maniau, kad Tave jau perauklejau  verysad.gif  Nu nieko, turiu rakta nuo laisvo ploto kur senos pagalves ir dvigules lovos sukrautos. Tuoj Vaidosele atves man tu samaneliu (ir zinoma atves kaip visuomet: 10 kartu daugiau negu telpa). Tai ziesim kaip seksasis ir turbut bus tu kerpiu  thumbup.gif
P.S. Tik reiks austakulnius is pradziu nusimaut (nes zmona jau parsivilko, tai nebutina naglai laiptinej kaukset), o paskui vel uzsimaut del bajerio  biggrin.gif  mirksiukas.gif  wub.gif

tai gi mano 72l vilniuj, o cia turejau gaidy, tame apvaliame, bet kai ans uzlinko geliu neturejau teko samus ikist biggrin.gif
Butum geliu atneses butu zemes o ne vanduo jau plaukiojes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eri` @ 2015 11 03, 15:34)
tai gi mano 72l vilniuj, o cia turejau gaidy, tame apvaliame, bet kai ans uzlinko geliu neturejau teko samus ikist biggrin.gif
Butum geliu atneses butu zemes o ne vanduo jau plaukiojes thumbup.gif

O pati ka, jau geliu vagystes nuo kapu parisai? blink.gif Tai ka dabar vagi ir is ko doze prasimanai? bigsmile.gif
O spagata vis dar galetum susukt??? bigsmile.gif biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif
P.S. Kokia plauku spalva siuom momentu? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 03, 15:42)
O pati ka, jau geliu vagystes nuo kapu parisai?  blink.gif Tai ka dabar vagi ir is ko doze prasimanai?  bigsmile.gif 
O spagata vis dar galetum susukt???  bigsmile.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  tongue.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
P.S. Kokia plauku spalva siuom momentu?  bigsmile.gif

Blondine wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Eri` @ 2015 11 03, 15:43)

O ant galvos?? bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 03, 15:55)
O ant galvos??  bigsmile.gif  biggrin.gif

tai zinoma ant galvos biggrin.gif kitur plika, juk ne bedzione biggrin.gif ir kojos depiliuojamos ir pazastys skutamos biggrin.gif bigsmile.gif
p.s. dabar jau kai blondine tai nebesuprantu, kaip cia susije su akvariumu? lotuliukas.gif
Atsakyti
Chebryte, kazkam buvau davus fissidens fontanus samanos po pora sapeliu, ar beturit kas, jei taip, tai kaip sekas su ja bigsmile.gif ? Pas mane ji kone vienintele su anubiais beveik tamsoj auga..tiesa, be galo letai...nors tame ir privalumas siokis tokis- nereik i akva nagu kist.
Gal reiks kada su waidoshele paderint mainus f.fontanus i taiwan moss g.gif
Arvydai, hedioti isrukinot ar tebeturit bigsmile.gif ? Maciau, kad TV labai nespietinai isrodo, bet visgi nepavyko visu augalu suziuret...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cile: 03 lapkričio 2015 - 17:52
Visai norėčiau tos f.f. samanėlės, pas mane yra, tik nebeatskiriu, ar christmas moss, ar taiwan moss g.gif, ir nemažas jau gniužulas, o kiek jau atidavusi doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 11 03, 19:51)
Chebryte, kazkam buvau davus fissidens fontanus samanos po pora sapeliu, ar beturit kas, jei taip, tai kaip sekas su ja  bigsmile.gif ? Pas mane ji kone vienintele su anubiais beveik tamsoj auga..tiesa, be galo letai...nors tame ir privalumas siokis tokis- nereik i akva nagu kist.
Gal reiks kada su waidoshele paderint mainus f.fontanus i taiwan moss  g.gif
Arvydai, hedioti isrukinot ar tebeturit  bigsmile.gif ? Maciau, kad TV labai nespietinai isrodo, bet visgi nepavyko visu augalu suziuret...


Noriu noriu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 11 03, 10:19)
Kai jau visai daug daug pataps, paprasysiu poros vienetuku sviezio kraujo iliejimui  rolleyes.gif Nes jau visai maniskiu populiacija degraduoja, o vis dar neatsibodo...
O tu jas bendram akve augini ar atskirai...nes gi turejai pulcheriu ir barbusu, tai kaip jie ten visi  bigsmile.gif ?

Laisvuciausiai galesu duot kai paaugs..atskira nusipirkau kubika 20l.tau net samanos auga, ko bendram niekad nebuvo. Dabar rezgu minti kad del grunto, reiks jauciu pirkt spec .
Siandien griztu ir didzuajam lempos nedega, nezinau kame bedos. Daba isvis nezinau kas is zoliu liks verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzerse @ 2015 11 03, 19:13)
Visai norėčiau tos f.f. samanėlė


QUOTE(waidoshele @ 2015 11 03, 19:27)
Noriu noriu  thumbup.gif


Jei tenka buvot Juozapaviciaus pr, Vaidoto g arba prie antros ligonines, tada galeciau nupest po " genetini koda" - po 2-3 sapelius bigsmile.gif Tik jei kantrybes turit, nes augalelis tikrai leitaeigis bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(Sandia @ 2015 11 03, 19:42)
Laisvuciausiai galesu duot kai paaugs..atskira nusipirkau kubika 20l.tau net samanos auga, ko bendram niekad nebuvo. Dabar rezgu minti kad del grunto, reiks jauciu pirkt spec .
Siandien griztu ir didzuajam lempos nedega, nezinau kame bedos. Daba isvis nezinau kas is zoliu liks  verysad.gif

Tai saunu, lauksim bigsmile.gif o ir privaziuot iki taves patogiau dabar...
O del dangcio, tai arba lempos, arba droseliukui kaput...Augaleliai tai joa, ilgai netemps, ypac kai dienos dabar trumpos..
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 11 03, 17:51)

Arvydai, hedioti isrukinot ar tebeturit  bigsmile.gif ? Maciau, kad TV labai nespietinai isrodo, bet visgi nepavyko visu augalu suziuret...

Nepergeriausiai auga schmoll.gif Pavasari jau keleta sakeliu galejau padalint, o dabar kazkaip tik i virsu tysta ir beveik nesikrumeja. (Turbut i elodeja nusiziurejo). bigsmile.gif Vengiu per daug ji judint, bet regis teks: dab atsidure tokioj vietoj, kad kone sviesai reikliausiam augaliukui kaip tik maziausiai jos ir atitenka g.gif Dar ir dumblis puola, tai bus proga nuskalaut isrovus.
Kazi, o kas butu jei nuskinciau ne sakele, o virsunele? g.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 03, 22:42)
Nepergeriausiai auga  schmoll.gif  Pavasari jau keleta sakeliu galejau padalint, o dabar kazkaip tik i virsu tysta ir beveik nesikrumeja. (Turbut i elodeja nusiziurejo).  bigsmile.gif  Vengiu per daug ji judint, bet regis teks: dab atsidure tokioj vietoj, kad kone sviesai reikliausiam augaliukui kaip tik maziausiai jos ir atitenka  g.gif  Dar ir dumblis puola, tai bus proga nuskalaut isrovus.
Kazi, o kas butu jei nuskinciau ne sakele, o virsunele?  g.gif

Idomiai, kazin kas jam nepatinka..pas mane tai jis taip periodais, tai stambeja ir soniniu atzalu po truputi leidzia, bet visgi dazniausiai "elodejiskai" auga..nu bet pas mane sviesos maza, tai nenuostabu...Pas drauge tai labai graziai salelem auga..
O nuskynus virsunele tai ji turetu isodinta saknis isleist, gal dargi ir motininis augalas butu priverstas i ploti ugtelt...
Atsakyti