Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumas

Gal kompetetinga komisija pasakys kas čia per stebuklas smile.gif

http://www.skelbiu.l...s-21990595.html

Man panašu į pirties akmenis (žadeitas), neperka pirtim parduoda akvariumui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 11 04, 08:52)
Idomiai, kazin kas jam nepatinka..pas mane tai jis taip periodais, tai stambeja ir soniniu atzalu po truputi leidzia, bet visgi dazniausiai "elodejiskai" auga..nu bet pas mane sviesos maza, tai nenuostabu...Pas drauge tai labai graziai salelem auga..
O nuskynus virsunele tai ji turetu isodinta saknis isleist, gal dargi ir motininis augalas butu priverstas i ploti ugtelt...

Pameginsiu nuskint. Kas bus tas.
Speju, kad jam dugno ploto truksta, nes apacioj, kur maziausiai sviesos kliuva auga arba labai smulkus lapeliai, arba tik kotas. Anksciau jis vienas didele aikstele turejo tai po biski pletojos, o dab kiti augalai viecike okupavo. Reiks ieskot ploto, bet giliai abejoju ar pavyks rast, nes dar ir samanele prie vysnios atvaziavo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 04, 10:14)
Pameginsiu nuskint. Kas bus tas.
Speju, kad jam dugno ploto truksta, nes apacioj, kur maziausiai sviesos kliuva auga arba labai smulkus lapeliai, arba tik kotas. Anksciau jis vienas didele aikstele turejo tai po biski pletojos, o dab kiti augalai viecike okupavo. Reiks ieskot ploto, bet giliai abejoju ar pavyks rast, nes dar ir samanele prie vysnios atvaziavo  blink.gif

Nu bet kokio bieso jum ta vysnia, tailando papartis ir panasios nesamones schmoll.gif Su tokiu mazu turiu ir geru apvietimu jau kazkokiu tauresniu samanikiu reiktu uzsiveist, ar netgi bucephalandru wub.gif
Atsakyti
QUOTE(chypsa @ 2015 11 04, 08:57)
Gal kompetetinga komisija pasakys kas čia per stebuklas smile.gif

http://www.skelbiu.l...s-21990595.html

Man panašu į pirties akmenis (žadeitas), neperka pirtim parduoda akvariumui biggrin.gif

biggrin.gif Neprastai lotuliukas.gif Dar galiu pridet, kad is magnio daro malunsparnio ir kartingo ratlankius bei bambioskes. O labai panasu grunta kloja po asfaltu biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(cile @ 2015 11 04, 09:19)
Nu bet kokio bieso jum ta vysnia, tailando papartis ir panasios nesamones  schmoll.gif Su tokiu mazu turiu ir geru apvietimu jau kazkokiu tauresniu samanikiu reiktu uzsiveist, ar netgi bucephalandru  wub.gif

As ne ant kokybes, o ant kiekybes mygu ax.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif Paskui turiu ka padalint, o jus manot, kad as l. geras. Va taip ir apmaunu nestuke.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 04, 10:27)
As ne ant kokybes, o ant kiekybes mygu  ax.gif  drinks_cheers.gif  biggrin.gif  Paskui turiu ka padalint

Na, ta tai kaip ir supratau, bet tas bliuds baisiai mazas..reiktu kazko didesnio, tada kolekcija butu kur kas gausesne wink.gif Kaip pvz i savo 60 ltr buvau sukisus truputi virs 20 rusiu augalu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 11 04, 09:52)
Na, ta tai kaip ir supratau, bet tas bliuds baisiai mazas..reiktu kazko didesnio, tada kolekcija butu kur kas gausesne wink.gif Kaip pvz i savo 60 ltr buvau sukisus truputi virs 20 rusiu augalu  doh.gif

Ha! Bepigu kai 60, o pa muny 10-yje 12 rusiu neskaitant "raudonosios valisnerijos" ir ragalapio ax.gif Aisku noretusi didesnio, bet labai nera vietos kur statyt, be to tada ir irangos kitokios reiktu, ir t.t. Brungu! Tureciau visa pusdieni negert kol tiek susitaupyciau unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(chypsa @ 2015 11 04, 08:57)
Gal kompetetinga komisija pasakys kas čia per stebuklas smile.gif

http://www.skelbiu.l...s-21990595.html

Man panašu į pirties akmenis (žadeitas), neperka pirtim parduoda akvariumui biggrin.gif


Per TV3 ,,Svajonių sodų" paskutinėje laidoje rodė tokius akmenis. Darė iš jų šaltinėlio kompoziciją, pasakojo, kad įvežamas iš kažkokios Kaukazo teritorijos, paminėjo visas skaidrinančias ir gydančias savybes. Nors ir neatrodo kažkoks ypatingas, bet matyt, kad pasižymi tomis savybėmis. Bet jo yra ir daug smulkesnės skaldelės, nei foto. Ar tik ne Kauno kažkuri firma jų eksportu ir užsiima.
Atsakyti
Kas sake, kad zuvys planariju needa??!!?? Sian savo akim maciau kaip mazyyyte gupija dziobtelejo riebia besileidziancia kirmele! O dabar sika vos ne tuom paciu kirminu. Ale nemanau, kad ta paskuda dar bus gyva perejus per gupkes virskinamaji trakta lotuliukas.gif
Tiesa, mano rybos po "atvesinimo" ir gydymo siek tiek isprotejusios mirksiukas.gif
-----------------
Dvi nescios krevetes (ir tikrai ne isnaros) guli gatavos verysad.gif Na jos amzelio jau turi, bet... Turbut tas susaldymas ir gydymas prisidejo. Milimetrines jau 3 maciau, bet tu tai neina nei suskaiciuot, nei lavoneliu pamatyt. Nekazkas unsure.gif
Lab reikia traukt/valyt/persodint, bet vis dar kada Carma gales augaliukus pasiimt laukiu. Jau beda darosis, bet kokia diena dar turbut pakentesim
Atsakyti
Sveiki, pastebejau, kad akvariumas pilnas tokiu siulu. O dabar pamaciau, kad tie "siulai" turbut samu ismatos, bet kodel ju tiek daug ir kodel jie jas tamposi?Iki tol viskas buvo normaliai.
http://s013.radikal....36623cc0968.jpg
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jolanciukasss @ 2015 11 06, 08:33)
Sveiki, pastebejau, kad akvariumas pilnas tokiu siulu. O dabar pamaciau, kad tie "siulai" turbut samu ismatos, bet kodel ju tiek daug ir kodel jie jas tamposi?Iki tol viskas buvo normaliai.


Nelabai gerai, bet ir nieko tragisko. Paziurek temperatura ir jei viskas tvarkoj, tada bus perserimas arba netinkamas maistelis. Gal pakeitet ar pan.? Bet pagal tai, kad siulu daug - turbut perserimas.
Blogiausiu atveju gali but virskinamojo trakto uzdegimas, bet tada sirgtu tik viena zuvyte. Gydoma irgi subalansavus maista.
P.S. Nepamirsk, kad net ir saikingai seriamos zuvys (o ypac samai) dar sio to ir papildomo akve susiranda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 06, 09:25)
Nelabai gerai, bet ir nieko tragisko. Paziurek temperatura ir jei viskas tvarkoj, tada bus perserimas arba netinkamas maistelis. Gal pakeitet ar pan.? Bet pagal tai, kad siulu daug - turbut perserimas.
Blogiausiu atveju gali but virskinamojo trakto uzdegimas, bet tada sirgtu tik viena zuvyte. Gydoma irgi subalansavus maista.
P.S. Nepamirsk, kad net ir saikingai seriamos zuvys (o ypac samai) dar sio to ir papildomo akve susiranda  smile.gif

Aciu, nuo siol gaus zymiai maziau maisto. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanciukasss @ 2015 11 06, 09:27)
Aciu, nuo siol gaus zymiai maziau maisto.  4u.gif

Suaugusios zuvytes seriamos karta dienoj ir viska iki paskutines kruopeles turi suest per 6-7 min. Viena diena savaitej reik is viso nemaitint schmoll.gif Iskrova.
Ancitrusams papildomo pasaro nakciai irgi nereikia schmoll.gif Jie ir diena kuo puikiausiai prasisuka ir netgi kitas zuvis apeda nestuke.gif Be to prisigremzia dumbliu, o kai labai sotus - nebegremzia; tinginiauja ax.gif
Nesvarbu, kad zuvys demonstruoja bada: jos taip visuomet daro ir neturi jokio saiko jausmo.
O tuos "siulus" reiktu is akvo pasalint.
P.S. Jie labai tiktu man durduliuku gamybai rolleyes.gif
PATARIMAS:
Susitarkit kas (ir kada) seimoj seria zuvis. Neretai buna, kad VISI pries iseidami, grize ir pries uzmigdami paseria biggrin.gif Pats savaime persiedimas nera pavojingas, bet jis ziauriskai silpnina imunitetus unsure.gif
Atsakyti